اولین چیزی که شما باید انجام دهید با یک بطری سرکه سیب

سس سالاد ممکن است اولین چیزی که شما فکر می کنم زمانی که شما می شنوید سرکه سیب اما این شربت خانه اصلی واقعا خوب است برای خیلی بیشتر. ما آن را دوست دارم — فیلتر یا فیلتر نشده — در slaws و سس spritzes و switchels (و همچنین مقدار زیادی از چیزهایی که اصلا شروع با حرف “s”). آن را کمی شیرین و کمی عطر و طعم میوه ای است که می افزاید: تنها مقدار مناسبی از تانگ به گوشت خوک کشیده, آهسته پخته لوبیا یا گوشت خوک و لوبیا. و در حالی که ما نمی توانیم تایید برای سلامت مزایای بسیاری از مردم بر این باورند نوشیدن یک جرعه طولانی نوشیدن سرکه سیب را مستقیم به تقویت سیستم ایمنی بدن خود را. (شما ما می گویند.)

شما ممکن است آن را نمی دانم اما سرکه سیب همچنین باعث می شود خوب پاک کن. ما اغلب فکر می کنم از سرکه سفید که بیشتر اسیدی و قوی ترین پاک کننده اما برای برخی از مشاغل شما می خواهید چیزی کمی خفیف تر مانند سرکه سیب.

همه موارد فوق را به نگه داشتن یک بطری (یا دو) در شربت خانه خود را در همه زمان ها و نیز وجود دارد یک چیز بیشتر شما باید انجام دهید را با ACV. در واقع ما فکر می کنیم این اولین چیزی که شما باید انجام دهید: یک DIY تله مگس میوه. مگس میوه اتفاق می افتد به بهترین از ما — به خصوص در مورد حق در حال حاضر به عنوان فصل تابستان درجه حرارت صعود ما به پر کردن آشپزخانه های ما با تازه در فصل میوه و سبزیجات است.

اما مگس میوه های آزار دهنده و کمی ناخالص و اگر شما می توانید خلاص شدن از آنها شما نمی خواهد ؟ تمام طول می کشد برخی از سرکه سیب, ظرف صابون و یک شیشه.

یک DIY تله مگس میوه با سرکه سیب

موثر ترین راه برای نگه داشتن کسانی که مزاحم آفات از خود میوه کاسه است به طعمه آنها را با سرکه و مایع ظرفشویی. نظریه این است که سرکه بوی بسیار شیرین به مگس, پرواز آنها را به تله و سپس دریافت خود بال و وزن با ظرف صابون به طوری که آنها نمی تواند راه خود را به عقب. وجود دارد چند روش مختلف شما می تواند با استفاده از به دام اما ما یافت می شود بهترین روش نیز بیشتر کلاسیک.

یک Mason jar, طعمه آن با حدود 1/4 فنجان سرکه سیب را اضافه کنید و چند قطره مایع ظرفشویی داخل. سپس با استفاده از یک چکش و یک ناخن گرفتن چند سوراخ در درب. پیچ درب تنگ و تنظیم آن را در نزدیکی خود کاسه میوه و شما شگفت زده خواهید شد (و شاید کمی فروش کردن) با نتایج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im