این بازی در حال تغییر قاشق اندازه گیری ما با وسواس هستند با 30 درصد تخفیف در حال حاضر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

یک خط تیره از نمک, نم نم باران از فلفل glug نفت…برای تلفن های موبایل هنگامی که یک آشپز حرفه ای در تلویزیون آن را ندارد اما برای بسیاری از ما آن را معمولا به پایان می رسد و در نتیجه آشپزی با صدای تلپ افتادن. هنگامی که به دنبال دستور العمل های آن را همیشه کمک می کند تا به دقت اندازه گیری مواد برای رسیدن به, خوشمزه, طعم متعادل. اگر شما شده است ساخت با انجام قاشق چای خوری انگشتان دست خود را, و یا که حلقه های پلاستیکی از clunky قاشق اندازه گیری است که همیشه با جم خود را زیر شلواری در حال حاضر زمان برای براق ارتقا با Prepworks’ دو طرفه مغناطیسی قاشق اندازه گیری. علاوه بر ساخت آن را به ما 2020 Kitchen Essentials, لیست, این, هوشمندانه طراحی شده است قاشق را به شما صرفه جویی زمان در هر دو دبستان و پاک کردن. آنها همچنین می خواهید صرفه جویی در پول شما چون در حال حاضر آنها در فروش برای $15 — عظیم 30 درصد نرمال قیمت 22 دلار.

بنابراین چه چیزی باعث این قاشق اندازه گیری مانند آشپزخانه باید-دارا? به عنوان سردبیران ما قرار داده و آن را “چه خوب است یک قاشق اندازه گیری را می کند که در جا ادویه شیشه?!” با این Prepworks مجموعه آن همه پایین می آید به طراحی هوشمند. ضد زنگ-فولاد قاشق را باریک و بیضی پایان است که می تواند به راحتی به کوله کوزه بنابراین شما لازم نیست که به لرزش زردچوبه بیش از یک کاسه یا سینک آشپزخانه برای گرفتن دقیقا نصف قاشق چای خوری. از طرف دیگر از قاشق یک پایان گرد که شما ماهرانه نگه داشتن مایعات. پایه تخت بنابراین شما به راحتی می توانید استراحت قاشق در مقابله با بدون هیچ گونه نگرانی در مورد رنگ آمیزی آشپزخانه و یا ریختن خود را با دقت اندازه گیری مواد در همه جا.

دیگر دستی طراحی از ویژگی های ساخته شده در آهن ربا است که اطمینان قاشق لانه با هم و با هم ماندن! این بدان معناست که بیشتر rummaging از طریق یک کشو پر از اشیاء نوک تیز به دنبال یک سر قاشق اندازه گیری است که همیشه به نظر می رسد از دست رفته سمت راست زمانی که شما به آن نیاز دارید. به علاوه مغناطیسی ویژگی است همچنین صرفه جویی در فضا به خصوص برای کسانی از ما با آشپزخانه کوچک زیر شلواری! هنگامی که شما انجام می شود با استفاده از فولاد ضد زنگ با دوام قاشق برای شلاق تا شام و یا پخت دسر پاپ فقط آنها را در ماشین ظرفشویی برای تمیز کردن آسان است.

و صحبت از تمیز کردن, توصیه ما به شما گرفتن این ملزومات پخت و پز در حالی که آنها هنوز هم عمده فروش. سپس آماده برای خداحافظی به شور وعده های غذایی و تخت کیک یک بار و برای همه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>