زرق و برق دار, مفید, ظروف ذخیره سازی هر طبخ نیاز

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.من رابطه

توسط DASTESALAMATT در 2 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من رابطه بلند مدت با پیمانه اندازه دلی ظروف آغاز شده در سال 2013, حسن نیت ارائه میدهد از من در آن ، البته من می دانستم که آنچه که آنها قبل از آن: آنها ظروف برگزار شد که wonton سوپ و برنج سرخ شده را به مواد غذایی چینی بایگانی اطلاعات محل. اما من تا به حال در نظر گرفته پتانسیل کامل خود را تا مورخ من یک آشپز برای آنها این درست آشپزخانه ضروری — واقعا تنها ظرف ذخیره سازی او تا کنون استفاده می شود.

در نگاه اول این ظروف ذخیره سازی نمی تواند متفاوت تر از دلی ظروف. که دومی در حال unapologetically فایده این هلندی-طراحی زیبایی دارند تبلتب شایسته به نظر می رسد خوب. آنچه واقعا من برنده بیش از, چند, نبود, زرق و برق دار, جواهر و تن پاستل اما چگونه عملی آنها.

برای شروع به خاطر این کاسه لانه آنها آسان به فروشگاه های مورد نیاز برای من. (من نمی توانم ایستاده کثیف ظرف ذخیره سازی کشو!) آنها همچنین فریزر-مایکروویو و ماشین ظرفشویی امن بنابراین شما می توانید خود را منجمد باقی مانده reheat آنها را در مایکروویو غذا خوردن مستقیما از ظرف و سپس پرتاب آنها را در ماشین ظرفشویی.

هر مجموعه ای می آید با چهار کاسه و شما می توانید برای انتخاب کردن "کم عمق" و یا "عمیق"; من یکی از هر یک از. من عاشق بزرگترین عمیق کاسه برای ساخت سالاد (چرا که شما هرگز نمی تواند واقعا باید به اندازه کافی بزرگ کاسه سالاد) و برای ذخیره سازی آرد در فریزر. به عنوان یک پاداش درب که کاسه نیز کاملا متناسب در کاسه برای من KitchenAid میکسر. این بدان معناست که من می توانید کوکی خمیر قرار داده و درب آن را و اجازه دهید آن را استراحت شب قبل از پخت و یا یک دسته ای و ذخیره استراحت برای چند روز بعد.

بزرگتر از کاسه کم عمق است مناسب نیست-غمگین-میز ناهار (آن را مهر و موم شده و leakproof) و پیدا کردن من حتی در حال حاضر که ما همه کار از خانه و من نیازی به بسته آنها را در حمل و نقل کردن کیسه های, من هنوز هم برای رسیدن به این کاسه. متوسط عمق کاسه است من رفتن به "زباله کاسه" و کوچکتر کاسه — کم عمق و عمیق — من برای استفاده از باقی مانده سس سالاد و pestos و نگهداری آجیل و تنقلات.

راستش من عاشق این ذخیره سازی کاسه به طوری که زمانی که من تصمیم به پناهگاه در محل در ورمونت آنها تنها آشپزخانه مورد من با من از آپارتمان من در بروکلین. و من نه تنها در عشق و علاقه من به این کاسه هوشمند: Kitchn سردبیران بنابراین ahem دگرگون آنها ساخته شده ما Kitchn ملزومات لیست باید ابزار آشپزخانه.

آیا شما هر گونه ظروف که شما را دوست دارم تا آنجا که ما عاشق این ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net