این Healthyish راهنمای به تنهایی

خوش آمدید به Healthyish راهنمای به تنهایی یک ماه-سری طولانی از راهنمایی و دستور العمل ها و داستان ها در مورد چ

توسط DASTESALAMATT در 27 فروردین 1399

خوش آمدید به Healthyish راهنمای به تنهایی یک ماه-سری طولانی از راهنمایی و دستور العمل ها و داستان ها در مورد چگونه به تنهایی وقتی که با هم هستیم و با هم زمانی که ما به تنهایی. اتمام آخرین مطالب درست در زیر این نامه از سردبیر ما.

Healthyish دوستان

قبل از ما بودند به ضرب گلوله به یک بیماری همه گیر با مضمون شیطان پین بال دزد ماشین قبل از ما بودند careening در اطراف یک واقعیت ما را درک نمی کنند و نمی توانند به نظر می رسد برای کنترل من می خواستم به یک راهنمای به تک بودن.

آن خواهد بود در مورد شادی به تنهایی غذا خوردن در رستوران مورد علاقه خود را. چه چیزی برای شام در تاریخ سوم. بهترین انفرادی, تعطیلات ما تا کنون گرفته شده است. این بود که به نور دل و سرگرم کننده است.

پس از آن آمد ماشین شیطان پین بال دزد. در حال حاضر وجود دارد هیچ رستوران ها به غذا خوردن در تنهایی و یا در غیر این صورت. سوم تاریخ به تعویق افتاد و به طور نامحدود به همراه تمام تاریخ دیگر. در بسیاری از راه های, راهنمای به تک بودن تبدیل شده است بی ربط. و در عین حال ما به عنوان انتقال به آنچه که هر کس را نگه می دارد تماس "the new normal" (هیچ! من در حفظ و تفکر است. هیچ چیزی در مورد این خواهد بود عادی!) من متوجه شده ام که همه ما تک و در غیر این صورت بدانند که چگونه به تنهایی.

من فیلدینگ ضعف متون از دوستان shacked تا با هم اتاقی و در قوانین. کودکان در حال پرواز در سراسر co-workers' زوم صفحه نمایش. یک فرد می رفت و در یک تاریخ با قبل از همه این است که در یک کابین با سابق خود در Adirondacks (داستان واقعی). و مقدار زیادی از ما حساب با درست انزوا برای اولین بار ما از گیاهان به سرعت تبدیل شدن به ما نزدیک ترین دوستان است.

من که در آخرین رده, و در مورد شما کنجکاو من به نام من گیاهان پس از هفت دورف. (من سفید برفی هستم بدیهی است.) زمانی که من نقل مکان به آپارتمان خود را از یک سال پیش که اولین بار من می خواهم به تنهایی زندگی می کردند, هیچ هم اتاقی و بدون شریک است. من در این میان یک نوع بسیار متفاوت از بحران پس از آن—آن را استرس زا و غم انگیز وجود دارد و برخی از ترسناک بهداشت مسائل بیش از حد, اما آن شخصی بود و نه جهانی. احتمالا چالش برانگیز ترین دوره از زندگی من تا به امروز اما من هرگز احساس تنهایی. من تا به حال دوستان در اینجا تقریبا هر شب خانواده بازدید به زودی به اندازه کافی من در قدمت دوباره. به من گفت هر چقدر دوست داشتم زندگی خودم را در نیویورک که آن را یک رویای دوران کودکی و آن همه درست بود.

این زمان در اطراف, بحران بهداشت و درمان در همه جا. استرس در همه جا بیش از حد و به دلیل غم و اندوه است. بنابراین به جای یک راهنمای به تک بودن این است که از یک ماه سریال در مورد تنها بودن و این برای همه است. در طول ماه آوریل میدهیم داستان العمل و مشاوره است که امیدوارم به کمک شما در پیدا کردن برخی از روان آرامش خود را هر چه وضعیت زندگی ممکن است. ما در حال تبدیل مورد علاقه همه Healthyish Instagram بخش 30 ثانیه با اندی به یک ستون مشاوره. ما در حال آمدن تمیز در مورد راز ما تک پخت و پز. ما به شما بگویم در مورد گلدان که هر, انفرادی, طبخ باید چگونه به مجازی دوستیابی بازی و آنچه در آن مانند به تک و در حالی که در انزوا.

نگاه ما باید بسیاری از مشکلات بزرگ در حال حاضر. تنها بودن است شاید نه در بالای لیست به عنوان روز و هفته کشش در, ما در حال رفتن به خسته از زوم ، ما در حال رفتن به ضربه پخت و پز شیارهای. ما در حال رفتن به توقف, تراش, پاهای ما (من در حال حاضر). ما قصد داریم برای دیدن هر یک از دیگر از طریق چرخه از غم و اندوه و خشم و وحشت و, بله,, شادی. به نوعی ما باید به شکل از چگونه به تنهایی وقتی که با هم هستیم و با هم زمانی که ما به تنهایی.

من امیدوارم که شما پیدا کردن این سری مفید است. در طول ماه ما اضافه کردن داستان های جدید به لیست زیر است. ایمیل healthyish@condenast.com اگر چیزی وجود دارد به طور خاص شما می خواهید برای دیدن و تشکر از شما برای بودن با ما. ما با شما بیش از حد.

صمیمانه

آماندا Shapiro
Healthyish ویرایشگر

این Healthyish راهنمای تنهایی

Photo by Marcus Nilsson

عکس از Emma فیشمن صفحه توسط میان سرامیک


تصویر توسط سوفی برکین


عکس الکس لاو, مواد غذایی, یک ظاهر طراحی شده توسط ربکا Jurkevich

ما در به روز رسانی این پست را با اندی پاسخ به یک سوال جدید در هر هفته.

عکس از EMMA فیشمن

ما اضافه کردن به این راهنمای تمام طول ماه آوریل پس از بررسی دوباره به زودی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن