بالا-تلاش بالا-پاداش بادمجان پارمسان من را دوباره و دوباره

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.هنگامی که

توسط DASTESALAMATT در 9 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هنگامی که آن زمان برای انتخاب رقیب برای این هفته بادمجان پارمسان دستور غذا, showdown, من می دانستم که من می خواستم به شامل چهار دستور را با نقطه متمایز است. من تا به حال میخ یک Sicilian به سبک, دستور العمل که شامل هیچ موزارلا; یک ناپلی به سبک, دستور العمل آن شانه خالی بردنج (و پارمسان); و یک دستور است که مردد به پخت بادمجان به جای سرخ کردن آن است. اما من از دست رفته ایتالیایی-نسخه آمریکایی که بسیاری از ما مرتبط با واژه: پوشیده با نان و بادمجان سرخ شده لایه با سس گوجه فرنگی و بادمجان و پنیر پارمسان یا پنیر Pecorino.

Saveur دستور نگاه به انجام درست آن. تلقی "بهترین" در دستور نوشته شده توسط ایتالیایی متخصص تغذیه و نویسنده کتاب آشپزی Stacy Adimando توسط راه او, ایتالیایی, مادر بزرگ. نیازی به گفتن نیست, این به نظر می رسید حلال — و مستحق نقطه نهایی در مرحله نهایی مسابقات. در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است زمانی که من آن را امتحان کنید.

دریافت دستور العمل: Saveur بهترین-همیشه بادمجان Parmigiana

چگونه به Saveur بهترین-همیشه بادمجان Parmigiana

از تمام دستور العمل های من سعی کردم این بود که قطعا وقت گیر است. شما شروع به ساخت سس: روغن سرخ کرده و مقدار زیادی از حبه سیر خرد شده در روغن زیتون در یک قابلمه بزرگ اضافه کردن تمام پوست کنده گوجه فرنگی که مخلوط شده است تا فقط کمی زبر و مقداری نمک و فلفل. بجوش و خروش آمدن سس به آرامی به مدت یک ساعت و نیم.

بعد شما پوست کنده و نازک برش بادمجان و راه اندازی خود را لایروبی ایستگاه توسط دستگاه های همزن با هم تخم مرغ و آب را در یک کاسه کم عمق و ساده پودرهای سوخاری خشک خشک ایتالیایی ادویه و نمک را در دیگری. لایروبی بادمجان برش در هر دو طرف تخم مرغ را بشویید و پس از مخلوط خرده نان و محل آنها را بر روی یک ورق پخت.

حرارت روغن زیتون در بالا طرفه, تابه سرخ بادمجان تا زمانی که طلایی قهوه ای و اجازه دهید آن را تخلیه دیگری ورق پخت شما به انتظارنشسته بودند با حوله کاغذی. هنگامی که تمام بادمجان سرخ شده, شما لایه برش را در یک ظرف پخت را با, در خانه, سس, خرد کم رطوبت پنیر موزارلا و پنیر و رنده شده Pecorino Romano پنیر. در نهایت شما پخت بادمجان Parm برای 20 دقیقه تا زمانی که پنیر ذوب شده است و همه چیز متلاطم است.

من صادقانه بررسی Saveur بهترین-همیشه بادمجان Parmigiana

Saveur دستور من در زمان طولانی را به دلیل ساعت و نیم اختصاص داده شده به ساخت سس گوجه فرنگی بود اما 100% ارزش تلاش است. این یک تلاش بالا-پاداش بادمجان پارمسان که دریافت بررسی بیحوصلگی حرف زدن از هر کس که طعم آن و من می خواهم آن را دوباره بدون تردید.

این دستور غذا ایتالیایی-آمریکایی در سبک بادمجان پوشیده با نان است (که آن را نه در ایتالیایی درست نسخه) و به عقب ندارد در سس و پنیر. که گفت:, آن را سنگین و یا بیش از حد بالا مقصر بسیاری از ایتالیایی-آمریکایی نسخه. به جای آن آه چندان ابریشمی و تنها مقدار مناسبی از تجمل. هر جزء درخشید و هر یک از اعضای خانواده من رفت و برگشت برای یک ثانیه کمک می کند. آن را نیز برگزار می شود با هم به زیبایی زمانی که قطعه قطعه.

اگر شما در حال ساخت Saveur را بادمجان پارمسان, چند نکتهtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im