این 10 دلار در آمازون پیدا کنید کمک خواهد کرد که شما گلدان و تابه یک عمر گذشته

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.نظرسنجی:

توسط DASTESALAMATT در 1 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نظرسنجی: آیا وسایل آشپزی خود را A.) صف کاملا در یک بزرگ راه رفتن در شربت خانه و یا ب) انباشته به صورت اتفاقی در یک کشو یا در یک قفسه است ؟ اگر پاسخ شما, B, شما تنها نیستید! این که آیا شما به تازگی خریداری شده جدید آشپزی قطعه یا انباشته اند و یک مجموعه می توان آن را وسوسه انگیز (و صرفه جویی در فضا) به پشته خود را از گلدان و تابه و خدمت به قطعات. و تا آنجا که انباشته می تواند کمک به مهار و سازماندهی وسایل آشپزی بدون یک لایه محافظ بین موارد — به ویژه ماهی تابه نچسب فولاد ضد زنگ و یا هر چیزی را با یک لعاب مینا — قطعات مستعد ابتلا به خارش پیکور و حتی ترک خوردگی. اگر شما فکر می کنید یک حوله ظرف و یا قطعه ای از مقوا بین لایه های ارائه شده به اندازه کافی حفاظت شما می توانید بهتر انجام دهید! نشانه: این بسیار رتبه (4.8-ستاره!) احساس محافظ از Boyan که هزینه ها فقط با 10 دلار در آمازون و طراحی شده برای نگه داشتن وسایل آشپزی براق و عاری از خراش برای همیشه لطفا برای!

به جای یک دور ساده طراحی Boyan را حفظ کرده اند نوآورانه شکل ستاره دریایی با "اسلحه" است که انعطاف پذیری مناسب در اطراف انحناء موارد مانند سهام گلدان ها یا کوره های هلندی در نتیجه حصول اطمینان هر لبه و سطح به طور کامل محافظت می شود. یک طرف دارای یک سطح بدون لغزش بنابراین موارد تغییر نخواهد کرد در اطراف در حالی که ذخیره شده از ویژگی های است که هم دستی اگر شما انتخاب می کنید به استفاده از یکی به عنوان یک trivet برای حفاظت از خود کانتر از اقلام است.

"اگر شما کابل چدن (Le Creuset) شما ممکن است بخواهید به سرمایه گذاری در این به نگه داشتن خود را با قابلمه و ماهی تابه ابتدا رایگان می گوید:" یکی خوشحال مؤلف. "قطعا ارزش قیمت برای نگه داشتن وسایل آشپزی و به دنبال کار جدید."

12-قطعه مجموعه شامل سه کاره اندازه اعم از 11 تا 15 اینچ تا محافظ استفاده می شود برای جدا کردن و کوسن همه چیز از تودرتو کاسه به ماهی تابه برای پخت غذاهای. بسیار سبک وزن مواد پلی استر آسان است برای تمیز بنابراین شما می توانید آنها را به عنوان به خوبی. و پس از احساس این نسخهها کار میکند مانند یک سر و صدا بافر شما نمی انقباض غیر ارادی ماهیچه از clanking یا انصراف در هر زمان شما را بازیابی یک قطعه.

"من میگرن و گلدان و تابه کوبیدن یا تند درایوهای من آجیل می گوید:" یک مؤلف. "بنابراین از بین بردن خش هنگامی که شما خود را پشته تابه و لذت بردن از یک کمی ساکت تر آشپزخانه در همان زمان." یکی دیگر از مؤلف می افزاید: "من فقط خریداری شده خوب گران مجموعه ای از سرامیک و وسایل آشپزی و cringed زمانی که من انباشته آنها. من خریدم این و آن را فقط آنچه که من نیاز. آن را مانند یک راه حل ساده!"

همه چیز در نظر گرفته 10 دلار یک سرمایه گذاری کوچک به سمت حفاظت از ظریف — و اغلب گران! — وسایل آشپزی که هنگامی که به درستی برای مراقبت باید دهه گذشته یا حتی یک عمر است. پس درمان خود را (و خود را با قابلمه و ماهی تابه) به این مقرون به صرفه محافظ وسایل آشپزی و اجازه دهید خود را ظرف حوله بازگشت به انجام آنچه انجام می دهند بهترین!

ونسا Spilios

نویسندگان

ونسا و دریافت آموزش آشپزی در بوستون ایالات متحده و دارای یک پس زمینه در خانمان توسعه محصول و بازاریابی. زمانی که لوازم تست و یا در حال توسعه دستور العمل های او وقت خود را صرف نقاشی و رسیدگی به او کوچک اما توانا ایوان باغ.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب