ژاپنی, ماهوت پاک کن زدن است که باعث می شود من صبح ها یک میلیون بار بهتر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.در حالی ک

توسط DASTESALAMATT در 6 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در حالی که اره جست و خیز کردن پازل و (rewatching!) ببر پادشاه در حال کمک به شکستن یکنواختی می آید که با این همه پناه در جای خود من هم پیدا کردن که برخی از فوق العاده ویژه روزمره می تواند به خصوص آرامش. معلوم امنیت و ثبات هستند و کالاها درست مثل کاغذ توالت و آرد همه منظوره. برای من پیدا کردن آرامش در صبح matcha مراسم که به من شده است با بهره گیری از هر روز برای چند ماه گذشته است.

Matcha اگر شما نمی دانید زمین ریز, ژاپنی, چای سبز با چای سبز گیاهان در حال رشد در سایه به مدت سه تا چهار هفته قبل از آنها برداشت شده است. با یک مقدار آرام L-theanine و انرژی-افزایش کافئین, matcha است یک جایگزین خوب برای شما دمای فنجان جو — به خصوص اگر زمان اخبار در حال ترک شما کمی در لبه.

به راحتی تنها ابزار شما نیاز به درستی matcha یک بامبو چای هم مثل این یکی, شناخته شده به عنوان یک سلطه در ژاپن است. بر خلاف سنتی فلزی ماهوت پاک کن زدن که شما می خواهم به استفاده از شلاق تا تخم مرغ برای مثال سلطه حک شده است از یک قطعه واحد از بامبو با ظریف طنس برای frothing تا چای.

سنتی matcha ساخته شده است با هیچ چیز اما آب داغ و مسابقه پودر است که whisked با سریع-هنوز-ظریف حرکت تا زمانی که چای جذب آب و در نتیجه کف نوشیدنی. توجه داشته باشید: این دستگاه های همزن و از خود نیز مسخره آرام این روزها!

چگونه Matcha است ساخت صبح من بهتر

زمانی که من در کیوتو در بهار گذشته من از یک استاد چای در Ippodo شرکت چای چگونه به درستی استفاده از سلطه را به مسابقه. پس از نشان دادن من چگونه به آن را انجام دهد او سپس مشاهده روش من به من نشان داد که یک فندک گرفتن چیزی است که اجازه می دهد تا شما را به ماهوت پاک کن زدن بیشتر سریع ایجاد آن مطلوب حباب های کوچک در بالای matcha.

روز بعد من با حضور من اول سنتی مراسم چای ژاپنی در کاملیا باغ 100-year-old چای خانه واقع در Ryoan-ji. در این مراسم یاد گرفتم که در حالی که چای کارشناسی ارشد باعث چای شما نمی گویند یک کلمه رکوع به او و پس از او در خدمت شما. این دست اول Chanoyu تجربه به من فهماند چگونه آرامش آگاهانه این لحظات آرام در حال آیا شما با افراد دیگر و یا کاملا به تنهایی.

زمانی که من در بازگشت از سفر مسلح با یک نوظهور قدردانی برای مراسم مسابقه همراه با دانش ساخت آن من خودم را تبدیل به سلطه هر یک بار در در حالی که — فقط هر زمان که من پیدا کردم خودم ولع مصرف آرام بخش نیروی زمینی من. در حال حاضر ؟ خوب این روزهای من با استفاده از آن هر روز صبح. شخصی خود من matcha مراسم باعث می شود من یاد در مورد زمان من در ژاپن و همچنین کمک می کند تا من ایجاد برخی از آرامش قبل از من شروع روز من. آن را ساده و کوچک مراسم که به من کمک می کند به یاد داشته باشید به نگاهی به یک دقیقه و لذت بردن از برخی از صلح است. چه کسی می داند چه اتفاقی خواهد افتاد فردا و یا روز بعد از آن ؟ اما من می دانم که من باید یک فنجان matcha.

آیا شما هر گونه مراسم کمک به شما از طریق این روز ؟ به ما بگویید در مورد آنها را در نظرات زیر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب