معجزه ابزار که در نهایت من رو به رشد خود من غذا (کاهو!) در آشپزخانه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.من اعتراف

توسط DASTESALAMATT در 20 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من اعتراف: من لازم نیست خیلی تجربه آید به باغبانی و رو به رشد در خود مواد غذایی. من کاشته اولین گیاه زغال اخته خارج در سال گذشته (که فقط شروع به تولید میوه!) و من رشد کرده ام چند گلدان از گیاهان در طول سال است. اما به طور کلی من دور مانده از آن همه به دلیل آن شده است به طوری intimating. البته من می خواهم به بیشتر متکی به خود و رشد بیشتر از مواد غذایی خود را. من همیشه می خواستم اما این جهانی همه گیر سمت چپ من آرزو من می خواهم انجام می شود بیشتر از قبل است.

معجزه ابزار کمک به رشد خود مواد غذایی در آشپزخانه

که ما به ارمغان می آورد به این AeroGarden. من آن را به عنوان یک هدیه در سال گذشته و در طول اقامت در خانه سفارش در نهایت تصمیم گرفت به آن را راه اندازی با انواع مختلفی از سالاد سبزها. ایده اولیه AeroGarden است که شما را به برخی از غلاف قرار دادن آنها را در غلاف سوراخ را پر کنید تا مخزن داخلی با آب و اضافه کردن مواد غذایی گیاهی. سپس شما می توانید به نوبه خود در نور UV تنظیم یک تایمر برای نور آمده است در هر روز و ... فقط تماشا کنید و منتظر بمانید. وجود دارد چند دستگاه متفاوت, بنابراین شما می توانید انتخاب کنید چه اندازه دستگاه شما اتاق را برای, و همچنین چه نوع از گیاهان شما می خواهم به رشد است. (من ماشین برداشت نخبگان است باریک و براق و کاملا متناسب در مقابله با در یک گوشه.) برخی از گیاهان جوانه در چند روز, در حالی که دیگران می تواند چند هفته طول بکشد. شما می توانید انتخاب کنید از سالاد سبزی, گیاهان و حتی سبزی غلاف. برای من اولین تلاش من تصمیم گرفتند برای سالاد کلم و سالاد سبزها.

خرید: AeroGarden برداشت نخبگان $170

در اینجا چیزی است که من گیاهان مانند نگاه پس از فقط چند روز. این شرکت گفت: من می خواهم نتایج ... من فقط تا مطمئن شوید.

در اینجا ما در 20 روز. نگاه کنید که چگونه قد بلند و سالم هستند! آن بوده است بسیار سرگرم کننده به تماشای آنها را رشد و تغییر در هر روز. من حتی شروع به استفاده از برخی از برگ های پایین تر در غذاهای مختلف. تا کنون همه چیز طعم فوق العاده تازه و من رسما یک مؤمن.

در حالی که من به وضوح می توانید یک غول سالاد را با این سبزی من شده است با استفاده از آنها بسیاری در کنار سالاد و مخلوط. و من امیدوار به استفاده از آنها را در سوپ سقوط می آیند. من هم امیدوارم که به برخی از نعنا و ریحان و گشنیز و جعفری غلاف به رشد در آینده بیش از حد.

بین من AeroGarden و کودک من زغال اخته گیاه خارج, من یک احساس است که من تولید بیل خواهد رفت پایین و من باغبانی اعتماد به نفس بالا خواهد رفت.

وجود دارد چند باغ های دیگر مانند این یکی. شما تلاش کرده اند که هر یک از آنها ؟ به ما بگویید که در مورد تجربه خود را در نظرات زیر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب