شگفت انگیز ترین چیز شما می توانید کمپوست (به عبارت دیگر جلوگیری از احساس گناه و فقط کمپوست این!)

بنابراین شما می خواهید به نوبه خود تکه های غذا به کمپوست برای تکمیل چرخه زندگی ؟ اخبار بسیار عالی. توسط کمپوست

توسط DASTESALAMATT در 2 اردیبهشت 1399

بنابراین شما می خواهید به نوبه خود تکه های غذا به کمپوست برای تکمیل چرخه زندگی ؟ اخبار بسیار عالی. توسط کمپوست در خانه یا در حیاط خلوت خود را (یک پروژه!) و یا از طریق یک سرویس (easy-peasy!), شما در حال انجام بخشی خود را برای کاهش زباله های دفن زباله و افزایش سلامت خاک و کمک به توسعه پایدار در سیستم غذایی. شما انجام داده ایم بخش سخت است که تنها با شروع به کمپوست و شما می دانید ساده ترین راه برای انجام این کار, اما, آه, شاید شما یک سوال آخر: چه باید به شما در واقع کمپوست?

قبل از ما به جزئیات توجه داشته باشید برای همیشه با خود خاص کمپوست خدمات. اگر شما کمپوست از طریق citywide خدمات (ما توصیه می کنیم این! آن را بسیار آسان!) سپس مطمئن شوید برای بررسی خود لیست خاص. اغلب خدمات ظرفیت بالاتر و بیشتر منابع به کمپوست چیزهایی که شما را در پیدا کردن مشکل در صفحه اصلی (گوشت و استخوان و چربی و غیره.). این لیست به عنوان یک نقطه شروع و همیشه تسلیم به خدمات خاص است.

برای اولین بار در اینجا چند چیز تعجب آور شما ممکن است متوجه شده اند شما می توانید کمپوست!

و سپس یک یادآوری از تمام چیزهای دیگر است که همچنین می توانید خود را به سطل کمپوست.

اساسا اگر شما می توانید آن را بخورم زمین می توانید آن را بیش از حد. چرا هر آلی (به عنوان در زندگی و خوراکی نیست, شما می دانید, گواهی ارگانیک) به زباله و دفن زباله که به جای شما می توانید آن را اهدا بازگشت به زمین برای تبدیل شدن به تغذیه رطوبت برای رشد ؟

این لیست فقط به شما برای رفتن. ما دوست داریم به دانستن آنچه تعجب آور چیزهایی که شما آموخته به کمپوست?tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب