یکی شربت خانه اصلی من حتی در حال حاضر بیشتر از همیشه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.گفت: من آ

توسط DASTESALAMATT در 21 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

گفت: من آن را قبل از و من دوباره آن را می گویند: من با داشتن یک قرنطینه love affair با جو نورد. آن استفاده می شود که این ادعا اصلی خواهد ضایعات دور در شربت خانه من تنها به کشف هر از چند گاهی هنگامی که یک زمستان بلغور جو دوسر ولع مصرف زده. اگر چه من به خوبی آگاه است که وجود دارد به مراتب متنوع تر برای استفاده از نورد جو بلغور جو تقریبا تا آنجا که خلاقیت من اجازه می دهد. اما قبل از همه گیر بار ... و همه چیز تغییر کرده است.

در طول اولین هفته از اقامت در خانه سفارشات من تصمیم به سعی کنید دست من در خانه گرانولی را کنار بگذارید toasting تا یک دسته ای برای خانواده من به میان وعده در طول هفته. این بود که پس از یک به خصوص در عمق مکالمه ما تا به حال در مورد چگونه بسیاری از چیزهایی که می توانید انجام دهید با نورد جو — بلغور جو دوسر گرانولی را کنار بگذارید, کوکی ها, سریع, نان, کلوچه, نان, آرد, شیر, و بیشتر. (مادر من حتی قرار می دهد جو در میت لوف!)

خوشبختانه ما تا به حال یک کیسه بزرگ از جو نورد فقط مقیم وقت خود را برای این کار بر روی هوی و هوس شیرینی گرانولا پروژه. پس از این اولین تلاش ما تصمیم گرفتیم که این granola خواهد بود یک هفته چیزی. (یازده هفته بعد از آن شده است.) غرقه شدن در چنین an easy-to-make درمان نیز ثابت می شود یک نقطه روشن در خصوص دلتنگ زمان. همچنین پس از آن زمانی که من متوجه شدم فقط چگونه به سرعت یک خانواده می توانید از طریق ذخیره کردن جو نورد در هنگام استفاده به پتانسیل کامل خود را.

زمانی که ما جو ظرف نزدیک یک concerningly سطح پایین و ما برنامه ریزی شده بعدی فروشگاه مواد غذایی شد یک هفته و نیم دور من قول داد که ما هرگز می خواهم بدون این مسائل دوباره. البته وقتی که فروشگاه مواد غذایی اتفاق افتاده است جو نورد بودند هیچ جا یافت می شود. (بود همه ساخت گرانولی را کنار بگذارید?) دفعه بعد ما هم آنها را پیدا کنید اما ما مطمئن شوید که به اندازه کافی برای برآوردن ما نوظهور وسواس. و من قول می دهم که من مطمئن شوید که برای همیشه باید این دست از اینجا.

از آنجایی که ما شده ایم ساخت (بله) گرانولی را کنار بگذارید, یک شبه و جو مرزه جو و میوه و چیپس شکلات تراشه کوکی ها بلغور جو دوسر و تمشک فرو ریختن میله های زندان. ما همچنین در نظر گرفتن پیشنهادات خود را برای برنامه های کاربردی دیگر. (من هنوز whirred آنها را به آرد و یا آغشته و مخلوط را به شیر — اما من هرگز نمی گویم هرگز.)

لطفا ترک های مورد علاقه خود را برای استفاده از جو نورد در نظرات زیر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب