این یک چیز ساده آوردن شادی به من بی پایان رشته ماکارونی شام

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.حتی قبل ا

توسط DASTESALAMATT در 18 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

حتی قبل از اقامت در خانه سفارشات به اثر رفت در ماه مارس, من می خواهم بیشتر تمرین رفتارهای مشابه — و نه ترک خانه من, محدود کردن تماس با جهان خارج — از ژانویه تاکنون است. ببینید من تا به حال یک کودک (من برای اولین بار!) در آغاز سال است. و به عنوان سردبیر ایمان تا کاملا تشریح اینجا داشتن یک نوزاد در خانه طرز مرموزی شبیه به عمل خود انزوا بسیاری از ما در حال تجربه در حال حاضر.

بیشتر بخوانید: همه چیز در کمک به من در خانه انزوا گرفتم از داشتن یک نوزاد

تنظیم به زندگی با یک بچه کوچک که به معنای معمول من راه تغذیه خودم — خرید مواد غذایی تقریبا هر روز صرف ساعت ها در آشپزخانه بود به کار کنه. مواد غذایی در سفرهای شد و چند دور بین و به حساب که من سهام زیادی از شربت خانه پسند کالاهای اساسی (مانند جعبه ماکارونی و jarred مارینارا) آنلاین. من به سرعت متوجه شدند که جوش برخی از ماکارونی و باز کردن یک شیشه سس مورد علاقه من بود و میزان "پخت و پز" که من می تواند مدیریت. شوهر من و من خوردم خیلی ماکارونی در حالی که ما پیمایش آن ماه اول زندگی نوزاد — و پس از آن فقط به عنوان ما شروع به پیدا کردن ما جای پای ما پدید آمده در میان یک بیماری همه گیر.

در حالی که ما شده ایم quarantining در خانه ما یک بار دیگر تبدیل به ماکارونی برای شام روی میز. ما هنوز هم در حال رفتن به فروشگاه مواد غذایی (مرتبط: با تشکر از شما برای تحویل کارگران آوردن ما مواد غذایی) بنابراین تمام کسانی که جعبه ماکارونی در شربت خانه ما همچنان به در مفید آمده است در شب پس از شب. شما می خواهم فکر می کنم که بعد از خوردن ماکارونی برای بسیاری از وعده های غذایی برای پنج ماه گذشته ما می شود بیمار از آن اما با کمال تعجب ما نیست — و من مدیون تمام آن را به یک ابزار آشپزخانه.

چگونه Microplane آوردن شادی به ما (بسیاری از) ماکارونی شام

مهم نیست که چه نوع از ماکارونی ما در حال غذا خوردن — مارینارا, پستو, cacio e pepe — من همیشه بالای آن را با برخی از Microplaned پارمسان یا Pecorino Romano. با استفاده از یک Microplane به رنده کردن پنیر استفاده مشترک برای آشپزخانه ابزار و دلیل خوب: آن را ایجاد می کند که فقط می تواند به عنوان "کرکی پنیر ابرها." اگر شما نگه داشتن Microplane بیش از خود کاسه ماکارونی نور یافتیم پنیر بال بال زدن و شروع به ذوب شدن در تماس است. پس شما هم بزنید همه چیز تا پنیر مخلوط یکپارچه — اضافه کردن یک اشاره از تیز و شور خوبی به هر نیش. این کار به ظاهر ساده علاوه بر این طول می کشد آنچه که ممکن است یک هو غذا و همیشه باعث می شود آن را احساس می کنید فقط یک کمی خیال باف و خاص تر.

اما فراتر از آن پنیر ابرها که من را بی اندازه از مقدار شادی من نیز با استفاده از Microplane در انواع سس پاستا. در حال حاضر که ما در حال حرکت به ماه های گرم با محصولات تازه شروع به ضربه اوج خود من گرفته ام به با استفاده از Microplane به رنده کردن سیر به یک خام سس گوجه فرنگی یا زنجبیل را در یک tamari-کنجد پانسمان سرد soba ماکارونی سالاد.

من مطمئن هستم که چه مدت خواهیم بود منزوی در خانه, اما زمانی که ما در حال من در اینجا از خوردن صدم کاسه ماکارونی و بیرون کشیدن من Microplane در هر زمان.

بنابراین به من بگویید: آیا شما خود را یک Microplane? چه راه مورد علاقه خود را به استفاده از آن ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im