یک سالاد تابستانی هر کس باید بدانید با قلب

این سیاه و سفید کلاسیک سالاد لوبیا است به یک جزء اصلی دستور العمل را در تابستان خود را در مجموعه. آن را بسته ب

توسط DASTESALAMATT در 1 مرداد 1399

این سیاه و سفید کلاسیک سالاد لوبیا است به یک جزء اصلی دستور العمل را در تابستان خود را در مجموعه. آن را بسته بندی شده با روشن طراوت, طعم, ذرت, گوجه فرنگی و گشنیز و یک ضربه از سیر تازه هالاپینیو و پیاز قرمز.

سالاد شروع می شود با دو اساسی شربت خانه — کنسرو لوبیا سیاه و ذرت — که ارائه دلچسب پایه. بعد بازی شیر یا خط در تکه گوجه فرنگی تازه و خامه آووکادو همراه با تمام ادویه. ریز ریز کردن مواد تشکیل دهنده به قطعات کوچک به طوری که آنها فقط کمی بزرگتر از لوبیا و دانه های ذرت را که سالاد آسان تر به غذا خوردن. نمک و آبلیمو را تمام طعم پاپ.

ساده سالاد تابستانی با امکانات بی پایان

یکی دیگر از مزایای بزرگ این سالاد لوبیا است که در آن دو برابر به عنوان یک دلپذیری شیب برای تراشه های نان ذرت مکزیکی (مطمئن شوید که برای خرید بستنی به شکل آنهایی که!) و یا به عنوان یک پر برای burritos یا quesadillas.

این سالاد می شود و حتی بهتر است پس از آن نشسته و تمام طعم را melded ساخت آن را ایده آل برای پیک نیک potlucks و کباب کردن حیاط خلوت. سالاد را بافت دلپذیری و طراوت جفت کاملا با چیزی کبابی (از سبزیجات به همبرگر) و اگر شما در حال پخت و پز در داخل خانه آن را به یک مکمل عالی برای ترد خشکیده ماهی یا توفو.

الکساندرا Shytsman

نویسندگان

الکساندرا Shytsman یک غذای سبک, عکاس و بنیانگذار جدید قاب وبلاگ که در آن او سهام عملی دستور العمل های سالم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن