یک چیز تمام ایتالیایی-خانواده های آمریکایی را در یخچال و فریزر خود را

روز دیگر باز کردم پدر و مادرم' یخچال در جستجوی یک میان وعده. (ما قرنطینه هم در حومه نیوجرسی.) من می خواستم برخ

توسط DASTESALAMATT در 6 خرداد 1399

روز دیگر باز کردم پدر و مادرم' یخچال در جستجوی یک میان وعده. (ما قرنطینه هم در حومه نیوجرسی.) من می خواستم برخی از ماست ساده; فقط چند قاشق برای غذا خوردن با دسته ای از گرانولی را کنار بگذارید من ساخته شده بیش از آخر هفته. بنابراین من در واقع لیتر به اندازه ظرف پلاستیکی به وضوح برچسب "ماست" ترک خورده باز کردن درب و gasped در کمی سفت, سولفوریک-بو کردن محتویات درون. Ma! چیزی اشتباه است با ماست!

قبل از او آمد به من نجات من برخی سریع کار پلیسی: بد بو ژل نبود ماست اما نه در خانه ترکیه سهام است که من تا به حال قرار داده و در یخچال یخ زدایی یک شبه ... در چه بود که قبلا یک ظرف ماست. این یک درس من آموخته اند که باید در حال حاضر.

من کل زندگی خانواده من تا حدودا ظروف پلاستیکی که قبلا قرار دارد چیزهایی مانند, ماست, ریکوتا, کره, خامه, پنیر رنده شده Parm, خامه ترش, پنیر و شلاق سرد. شسته-و-تخلیه عروق هستند و سپس پر شده با سس, سس, گوشت, در خانه, سهام و میگذرد و drabs از هر سمت چپ از شام و جمع دور در یخچال و یا فریزر. ما آن را ایتالیایی "Tupperware."

این مدت از مبدا مشکوک که خانواده من نه سکه است و به هیچ وجه منحصر به فرد برای ایتالیایی ها. با توجه به تعریف رسمی در UrbanDictionary.com آن متشکل از "ظروف پلاستیکی قابل استفاده مجدد و تطبیق درب مانند فروشگاه خریداری شلاق سرد (sic) کره و شربت (sic) ظروف."

حتی چند الگوهای رفتاری در گردش در اینترنت است که شما می توانید در اینجا و اینجا است که بیشتر مشروعیت ادعای من این است که بسیار "یک چیز". اما چرا? وجود ندارد بسیاری دیگر بسیار زیبا و دل انگیز تر و کاربردی و ضد نشت راه برای ذخیره باقی مانده ؟ پاسخ این است که بله وجود دارد. اما من نظریه من.

اول چند نسل از زنان ایتالیایی که من شخصا می دانم که نمی خواهم به اتلاف یک چیز به خصوص وقتی که می آید به مواد غذایی و ظروف مواد غذایی می آید در قاعده مستثنی هستند. را وارد کنید: ایتالیایی "Tupperware" است که عملی و مقرون به صرفه (دفعات بازدید: رایگان) به بوت.

دوم, ما جمع های خانوادگی (زمانی که ما مجاز به آنها را داشته باشد) تمایل به بزرگتر جانبی. اگر شما در حال پرتاب یک حزب و می خواهید برای ارسال مهمانان خود را با مواد غذایی همیشه وجود دارد مقدار زیادی از این ماده برای رفتن به اطراف. بهترین بخش این است که شما نمی خواهد آن را از دست زمانی که هر کس از شما آن را با به ناچار فراموش به آن را به عقب — مگر اینکه شما مادر من است که همیشه یک استثنا.

من به تازگی مادر در عمل سازماندهی او ذخیره کردن کمی درب و کف سرنگونی سراسر جزیره آشپزخانه. (ممکن است عملی و مقرون به صرفه اما هیچ کس گفت: آن را کارآمد می بود!) پس از قرنطینه آغاز شده من مادر شده است حمل و نقل باقی مانده به نزدیکی اعضای خانواده و حتی بیشتر از حد معمول برای جبران این کمبود با هم بودن. جادویی چیزی است که این ظروف همیشه راه خود را پیدا بازگشت به خانه ما — احتمالا به دلیل هنگامی که شما سعی می کنید به من غذا, شما در حال رفتن به می خواهید بیشتر در آن است که از آمد.

آیا خانواده شما انجام این کار بیش از حد ؟ چه چیزی شما فروشگاه خود را در ظروف خالی?tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de