یک چیز برای انجام به بهترین دنده تابستان

به راحتی هر چند — دنده دبستان اشتباه همه ما در حال ساخت است و فوق العاده رایج و نیز فوق العاده آسان به تعمیر ب

توسط DASTESALAMATT در 24 خرداد 1399

به راحتی هر چند — دنده دبستان اشتباه همه ما در حال ساخت است و فوق العاده رایج و نیز فوق العاده آسان به تعمیر بیش از حد. آن همه شروع می شود قبل از ماساژ خشک و یا طبخ دنده خود را و شما فقط نیاز به یک قاشق به جلو و این آمادگی مرحله (به معنای واقعی کلمه). آیا این یک چیز برای بهتر دنده ها در این تابستان و شما هرگز جست و خیز آن دوباره.

چرا من دنده مناقصه ؟

تمام دنده ها را با یک غشای نازک روی استخوان را کنار قفسه. آن است که بسیار نازک و شما به سختی می توانید آن را ببینید; اما با دنده تبدیل شده و گوشت فشرده در برابر برش هیئت مدیره شما پیدا کردن یک لایه از بافت همبند در حال اجرا طول دندانه دار کردن. نه از بین بردن این غشاء مش مقصر سختی دنده. دنده' غشاء ساخته شده است از همان نقره ای پوست بر روی گوشت خوک و یا گوشت گاو tenderloins. برخی از بافت همبند مانند کلاژن تبدیل به ژلاتین اما حتی با ساعت کم-و-آرام پز که دنده گوشت مناقصه است که بافت همبند را نرم. شما باید به جلو و آن را قبل از طبخ دنده.

چه شده است بهترین راه برای خلاص شدن از غشاء?

خواندن پنج دنده دستور العمل و شما پنج روش مختلف برای مقابله با این سختی لایه ای از بافت همبند است. برخی از دستور العمل های ترک غشاء دست نخورده اما سوراخ یا برش غشاء با یک چاقوی تیز به اجازه می دهد که دود و ادویه جات ترشی جات برای نفوذ به گوشت و چربی رندر. هنوز این برگ یک بیت از جویدنی غشاء و فرآیندهای غشایی است که باعث می شود پخته دنده کمتر از ایده آل است.

بهترین راه برای اینکه دنده مناقصه است برای حذف غشاء به طور کامل و بهترین ابزار برای حذف سختی غشاء در واقع یک قاشق (یا بلانت کره چاقو) و یک حوله کاغذی خشک. گرد نوک قاشق اسلاید پاک در زیر بافت همبند بدون پاره شدن آن — به خصوص در هنگام درج شده بین دو دنده استخوان. بالابر غشاء و گرفتن با یک حوله کاغذی خشک برای بهترین گرفتن. کشش غشاء به آرامی اما محکم و کل قطعه از غشاء باید پاک کردن. تر و تمیز و دور از هر گونه قطعات بزرگ پس از فصل و طبخ با توجه به دستور العمل.

در حال حاضر رفتن به جلو و طبخ دنده!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن