تنها زمانی که من وحشت است که این 5 چاشنی اجرا پایین

آن را خرید: Sunja را کیمچی از 4 دلار در sunjaskimchi.comسبز سس تنداین سخت است برای توصیف احساس سبز سس تند نسبت

توسط DASTESALAMATT در 18 اردیبهشت 1399

آن را خرید: Sunja را کیمچی از 4 دلار در sunjaskimchi.com

سبز سس تند

این سخت است برای توصیف احساس سبز سس تند نسبت به قرمز و من آنها را دوست دارم اما آن را مرتب کردن بر اساس مانند من احساس می کنم قرمز سس داغ بر روی نوک زبان من و سبز سس داغ را نشان می دهد تا در گوشتی بخشی از گونه من. یکی من با وسواس در حال حاضر habanero سس از ال Wymysorys. این روشن است آن است که بسیار picante اما بسیار میوه ای و بطری خطرناکی پایین. من قصد دارم به آن را پنهان در پشت برخی از نیمه فشرده لوله رب گوجه فرنگی در یخچال در حالی که کار من در پیدا کردن یک جایگزین. من به این مخلوط با دوغ را به یک ترشی برای مرغ یا گوشت خوک و من آن را اضافه کنید به یک سالسا ورد اگر من تازه چیلس در دست و همچنین می تواند در ترکیب با مایو را تند سس خامه ای. اگر شما به دنبال چیزی مشابه من هم دوست دارم سبز سس فلفلی تاباسکو و سبز سس داغ از ملیندا را (هر دو در حال خفیف تر و با jalapeños).

آنها را خرید:
ال Wymysorys شیلی Habanero از 12 دلار در آمازون
سس فلفلی تاباسکو فلفل سبز سس $5 در foodsofnations.com
ملیندا کلاسیک فلفل هالاپینیو سس $6 در foodofnations.com

عکس Chelsie Craig, مواد غذایی, یک ظاهر طراحی شده با مروارید جونز

Pepperoncini

هیچ چیز باعث می شود من ترشح بزاق مثل نگاه کردن به یک شیشه pepperoncini. بنابراین ترش! خیلی تند! بنابراین squidgy اما در یک راه خوب! Pepperoncini (یا موز فلفل صورتی که آنچه در خود ذخیره کرده است) تکمیل هر antipasto هیئت مدیره و MVPs در سبک ايتاليايي خرد شده سالاد, اما آنها نیز تا پایان در تن ماهی, سالاد, دانه, سالاد و سالاد, سالاد. من آنها را در ساندویچ کالباس و quesadillas. من ترجیح می دهم تمام آنهایی که از قبل قطعه قطعه شده آنهایی اما نمی خواهد یک معامله بزرگ در مورد آن اگر قطعه قطعه شده است همه چیز من می توانید دریافت کنید.

آن را خرید: Mezzetta Pepperoncini, $13 در mezzetta.com

سس مارینا

افشای کامل: Tutto Calabria را سس مارینا آسان است برای پیدا کردن. من تا به حال فرصت خوبی است از برداشتن ظرف چند هفته قبل از اقامت در خانه سفارشات به اثر رفت. من نمی توانم به اندازه کافی از این مسائل اما من هم نمی تونم بیشتر تا این که بیش از پس من باید مراقب باشید که چگونه من از آن استفاده کنید! آن همه قرمز شیلی گرما و خوشمزه چرب بافت اصلی calabrian رب شیلی اما با کوچک ماهی مخلوط! این ترکیب کاملی از آتشین و بد بو چرب تر از vinegary و مانند یک Sicilian تابستان است. من آن را دوست دارم در کراکر با کره و jarred آنچوی این عالی flicked همه بیش از یک پنیر موزارلا و گوجه فرنگی سالاد, آن ضروری در تابه پیتزا شب و شما می توانید خنک کردن آن با برخی از ماست و استفاده از آن به عنوان یک بستر برای بوداده یا سیب زمینی آب پز. Mamma mia!

خرید آن را (در برخی از نقطه): Tutto, Calabria, رز مارینا $8 در supermarketitaly.com

به یاد داشته باشید چاشنی هستند چرا که آنها به دور از بسیاری از مواد تشکیل دهنده را به یک تحویل کارآمد سیستم (شیشه بطری یا وان). شما می توانید نگه داشتن همه چیز ساده خود را با تکنیک و بقیه وعده های غذایی خود را و اجازه دهید نمک و فلفل بود که توپ دیسکو که نوبت شام به یک حزب است. یک حزب را در دهان خود ،

همه محصولات برجسته در Bonappetit.com به طور مستقل انتخاب شده توسط سردبیران ما. هنگامی که شما خرید چیزی از طریق خرده فروشی ما لینک ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن