کامل جت پیتزا سفارش شامل 4 $فشار بطری مزرعه

این است که به شدت توصیه می کنیم یک ستون اختصاص داده شده به ما بسیار لجوج ویراستاران’ چیزهای مورد علاقه خود را به خوردن و نوشیدن و خرید.

“فراموش نکنید که به سمت بطری تگزاس!”

جت پیتزا یک میشیگان متولد زنجیره ای با فروشگاه های سراسر کشور شناخته شده آن در انواع طعم يافته (چرا شما هر چیزی به غیر از توربو من حتی نمی دانم) سمت, دستور نان است که فقط پیتزا ورقه به چوب و اذوقه و نوشابه ریاضی استادانه هشت گوشه دیترویت-سبک کیک (حرکت). هر تکه یک ترد لبه گوشه. هر تکه کامل است. پس از Detroit Tigers’ روز افتتاحیه سال گذشته زمانی که ورزش هنوز هم وجود داشته ما یک خانواده جمع جدول پوشش داده شده در روغن-رنگ آمیزی جت جعبه. و در میان آنها: یک پر فشار بطری جت سس رنچ. که می شود 4 دلار و ارزش هر پنی.

ممکن است آن را پنهان دره مخلوط برای همه من می دانم. من اهمیتی نمی دهند. من از تربیت دینی از فرو بردن پیتزا را سس رنچ و یا شما با من و یا شما نیست—که حق ما اعطا شده توسط قانون اساسی آمریکا. در فازی-lensed خاطرات جوانی من کمی آفتاب سوخته نجات غریق دور یک میز نشستن با یک بشقاب پر از مرتع پرورش احشام در این مرکز به صورت جمعی فرو بردن. خاطرات. به اشتراک گذاشته شده در مرتع پرورش احشام صفحات هر چند چیزی از جوانه زده گذشته است.

که خبر خوبی برای فشار بطری. فقط فشار یک گودال در مرتع پرورش احشام در ربع فوقانی از بشقاب خود را و دوباره پر کردن به عنوان مورد نیاز است. کوچک پلاستیکی جانبی ظروف بزرگ نیست به اندازه کافی برای یک خانواده است که هر گروه از مردم بیش از یک. باقی مانده ؟ شما رو در مرتع پرورش احشام برای هر سالاد و هر قطعه از بو کلم بروکلی را در آینده قابل پیش بینی. و یا به عنوان جت خود در Facebook صفحه نشان می دهد استفاده از آن به عنوان خمیر دندان. هنگامی که آن را استفاده می شود تا شما رو کمی فشار بطری با شاد دور رو مرد jetting به فضا برای دوباره پر کردن با شربت ساده یا هر چیز دیگری.

من به تازگی در گذشتن از شهر میشیگان quarantining برای دو هفته تماس با من مرد و یک شب ما دستور داده جت را. ما نیاز جت! زمانی که ما خواسته کارمند در تلفن به ترک پیتزا در ایوان, از آنجا که ما خود جدا او پاسخ داد و با شور و شوق در صدای میانه Lebowski “که برای تلفن های موبایل راد مرد!” سپس به او گفت: چیزی در مورد چگونه او می خواهم دیده می شود ویدئوها از مردم بیش از مبارزه با شیر (??خوب??). “آه و فشار بطری انزال لطفا!” ما chimed در. نمی تواند فراموش کرده ام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>