کامل کمی صبحانه منو برای هر کسی که پخت و پز برای روز مادر

آن را تقریبا به روز است و هنوز هم درهم و برهم. برخی از آنها شروع به دیدن چیزهایی به آرامی باز کردن در اطراف آن

توسط DASTESALAMATT در 20 اردیبهشت 1399

آن را تقریبا به روز است و هنوز هم درهم و برهم. برخی از آنها شروع به دیدن چیزهایی به آرامی باز کردن در اطراف آنها را در حالی که دیگران باقی ماندم, به در قرنطینه. آن را نمی ممکن است هر یک از ما انتظار می رود و در عین حال سنت تجلیل از مادران ما از روز جمعه تا اواسط ماه باقی مانده است. آن را همیشه آفتابی نوع از تعطیلات و ما فکر می کنم آن را مهم تر از همیشه به تکیه به روشنایی آن است.

وجود دارد هیچ "معمول" در این سال, اما این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم افتخار مادران در زندگی ما است. آن را نمی ممکن است که چگونه شما در جشن سال گذشته و این درست است. تکیه به یک روز مادر که کوچک و فروتن و آن را هنوز هم احساس می کنم فوق العاده ویژه میان دولت فعلی از همه چیز. ما ایجاد کرده اید ساده و در مقیاس کوچک صبحانه منو همراه با یک unfussy جدول زمانی کار می کند که با آنچه که شما داشته باشد.

Kitchn راهنمای ساده برای یک مقیاس کوچک روز مادر منو

این منو صحبت می کند به همه چیز ما می خواهیم از یک وعده غذایی خوب در حال حاضر: این جشن ویژه و در حالی که دورترین چیز از آنها و یا پیچیده است. ما مشخص شده یک پیشنهاد منو و جدول زمانی به علاوه شامل دستور العمل های آسان جایگزین و راهنمایی برای نحوه استفاده از مواد تشکیل دهنده شما در حال حاضر ممکن است در دست است.

چیزی مرزه را پیش رو پخته املت یونانی

تخم مرغ ها عملا ضروری برای هر صبحانه گسترش و آنها را نگه امکانات بی پایان. ما عاشق این گیاهی بسته بندی شده پخته املت زیرا می توان آن را مونتاژ شب قبل از و به سادگی پخته کردن در صبح. آن را نیز بی نهایت سازگار بنابراین شما می توانید آن را با آنچه که شما در حال حاضر. برای مثال سوئیچ فتا با پنیر بز یا چدار رنده شده استفاده از اسفناج منجمد در روغن سرخ کرده و یا یکی دیگر از سبز مانند کلم یا برگ چغندر سوئیس مبادله فلفل برای بیشتر پیاز و یا جست و خیز شوید. شما ممکن است باقی مانده از پخت تخم مرغ است که یک مشکل بزرگ به دلیل این بدان معناست که شما باید صبحانه یا ناهار تحت پوشش روز بعد.

دریافت دستور العمل: را پیش رو پخته املت یونانی

دیگر ساده و خوش طعم صبحانه غذاهای ما عشق:
• مارچوبه Prosciutto و بز پنیر خامه ای Frittata
• سیب زمینی شیرین و اسفناج, صبحانه اقشار

چیزی شیرین: Dutch Baby Pancake با انواع توت ها

یک هلندی عزیزم احتمالا چیزی است که شما را در هر آخر هفته که دقیقا به همین دلیل آن را احساس می کند ویژه این سال است. این تماس ها فقط برای تعداد انگشت شماری از شربت خانه, اصول اولیهشبیه به آنچه که شما می خواهم نیاز برای پنکیک یا وافل است و جایی بین مناقصه بافت یک کرپ و eggy طعم شیرین popover. یک هلندی کودک نیز می شود امتیاز جایزه برای چگونه showstopping به نظر می رسد هنگامی که به جدول آورده از آن اغراق شده شبیه یک بالش هنگامی که آن را برای اولین بار می آید از فر. خدمت آن را با ترکیبی تازه و یا آب توت یخ زده اگر شما یا. در غیر این صورت هر نوع مربا خوب است به عنوان شربت افرا پودر شکر یا ترکیبی.

دریافت دستور العمل: How to Make a Dutch Baby Pancake

دیگر ساده صبحانه طرف ما عاشق:
• * * * یخ-و-پخت لیمو Poppyseed Scones
• چگونه به ساده ترین رول دارچین

چیزی در سمت: ترد فر پخته بیکن

بیکن ترد است که همیشه یک ایده خوب است. و پس از فر که قبلا گرم شده تا به صورت املت و هلندی کودک آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال. با کنار هیچ تلاش اضافی شما باید یک دسته از بیکن ترد کل جدول را ببلعند. به علاوه آشپزی بیکن در فر به جای در stovetop معنی است که شما نمی خواهد در سمت چپ با یک چرب ظروف سرباز یا مسافر با ادعا و شما می توانید یک دسته بزرگ در یک بار.

دریافت دستور العمل: چگونه برای ایجاد کامل بیکن در فر

دیگر ساده صبحانه طرف ما عاشق:
• ورق تابه سیب زمینی سرخ کرده, صفحه اصلی
• چگونه می توان بلغور در آرام پز

چیزی برای نوشیدن: گریپ فروت Mimosas

شده است وجود دارد هرگز یک سال به استقبال مادر با یک نوشیدنی مخصوص. Mimosas کلاسیک و همیشه یک انتخاب خوب است. انتخاب معمول آب پرتقال و یا سعی کنید این پیچ و تاب و با آب گریپ فروت به جای. اگر شما می خواهم به آنها را mocktails فقط تعویض ما درخشان شراب برای باشگاه نوشابه و یا آب معدنی.

دریافت دستور العمل: گریپ فروت Mimosas

دیگر ساده صبحانه, نوشیدنی, we love:
• چگونه می توان یک Bloody Mary
• Mocktail دستور: روشن & تلخ

آسان خود را روز مادر صبحانه جدول زمانی

جدول زمانی برای این منوی ساده شروع می شود شنبه شب بنابراین شما می توانید خواب در صبح یکشنبه.

شنبه
قبل از خواب: سرخ کرده و سبزیجات برای املت یونانی و جمع آوری آن را در یک ظرف پخت. پوشش محکم آن را با فویل آلومینیوم و آن پهلو دور در یخچال و فریزر.

یکشنبه
هنگامی که شما از خواب بیدار: برش انواع توت ها و یا حذف منجمد آنهایی که از فریزر به گرم در یک کاسه است. پیش گرم کردن فر را تا 375 درجه فارنهایت.
پس از شما ریخت خودتان قهوه: حذف املت از یخچال آن را کشف و انتقال آن را به فر. در حالی که آن را bakes ترتیب بیکن در یک rimmed ورق پخت و ترکیب هلند کودک خمیر.
هنگامی که املت پخته شده: افزایش دمای فر را به 400°F و پخت بیکن.
پس از بیکن پخته شده است: افزایش درجه حرارت فر به 425 درجه فارنهایت و پخت هلندی عزیزم.
در نهایت: در حالی که هلندی کودک bakes, آماده mimosas. سپس آن زمان برای نشستن و جشن می گیرند ،tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im