عملا کامل بادمجان پارمسان که ثابت می کند کمتر است

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.بر خلاف ا

توسط DASTESALAMATT در 7 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

بر خلاف اسپاگتی و شامی کباب و مرغ Parm بادمجان Parm درست است ظرف ایتالیایی. در ایتالیا شما پیدا کردن یک نسخه از آن در سیسیل و دیگر در داخل و اطراف ناپل — که هر دو متفاوت از ایتالیایی-نسخه آمریکایی خدمت stateside.

نوجوانی, دیویس, ایتالیا-بر اساس مواد غذایی نویسنده به من کمک کرد درک متنوع تفاوت های ظریف از بادمجان پارمسان. من مدت تحسین Emiko برای جلب توجه او به جزئیات و صحت بنابراین من مشتاق به سعی کنید دستور العمل او در Food52, جایی که او به طور منظم و آن را در ما افراد مشهور, دستور العمل مرحله نهایی مسابقات. او parmigiana دی melanzaneیا بادمجان parmigiana ناشی از سیسیل و شانه خالی بسیاری از ویژگی های بسیاری از ما در ارتباط با غذا (یعنی موزارلا). در اینجا چگونه آن رفت زمانی که من به آن بروید.

دریافت دستور العمل: Parmigiana دی Melanzane (بادمجان Parmigiana)

چگونه به Emiko دیویس' بادمجان Parmigiana در Food52

Emiko دیویس' دستور العمل در Food52 فوق العاده ساده اما آنچه باعث می شود آن ایستادگی کردن توجه خود را به جزئیات. شما شروع به پوست کندن بادمجان نازک برش آن تخمگذار دور در یک صافی و سخاوتمندانه نمک آنها. اجازه برش استراحت برای یک ساعت در طی آن آنها را "گریه قهوه تلخ مایع است." این مرحله تضمین می کند بادمجان نمی خیس کردن بیش از حد روغن در هنگام سرخ شده.

در حالی که بادمجان در حال استراحت شما را سرخ کرده و پیاز را در یک قابلمه متوسط یا بالا طرفه تابه تا نرم. اضافه کردن یک شیشه گوجه فرنگی passata است که نپخته گوجه فرنگی پوره سیب زمینی که تیره و تار شده است از دانه و پوست پس از یک تعداد انگشت شماری از برگ ریحان تازه و کمی نمک. به آرامی بجوش و خروش آمدن برای حدود 25 دقیقه تا زمانی که مخلوط غلیظ کمی.

شستشو برش بادمجان به حذف بیش از حد نمک و پت و آنها را خشک. حرارت روغن در یک گسترده ای تابه و سرخ برش تا زمانی که طلایی قهوه ای انتقال آنها را به یک حوله کاغذی-اندود ورق پخت به تخلیه به عنوان شما بروید. بعد از آن شما را جمع آوری parmigiana توسط لایه بندی سس بادمجان سرخ شده, پاره برگ ریحان تازه و رنده شده caciocavallo پنیر (سنتی Sicilian پنیر شبیه به پنیر پرولون) یا پنیر پارمسان و پخت برای حدود 30 دقیقه تا زمانی که قهوه ای طلایی و متلاطم است.

من صادقانه بررسی Emiko را بادمجان Parmigiana

من مشتاق به سعی کنید این دستور غذا را به دلیل سادگی آن — من نمی خواهم من بادمجان مبهم با بیش از حد بسیاری از پودرهای سوخاری و پنیر. و من تحت تاثیر قرار گرفته بود: با توجه به چند مواد تشکیل دهنده آن شامل این بادمجان Parm عمیقا ومزه. من نگران سس گوجه فرنگی را عدم عطر و طعم به دلیل آن را نمی حاوی سیر, اما من در بر داشت که هیچوقت سیر در همه (و من قطعا یک سیر-عاشق). من هم نداشتم حالا پنیر می کشد از پنیر موزارلا. در عوض, بادمجان سرخ شده هم به درخشش.

متاسفانه من می توانم دست من caciocavallo پنیر — و آن را به پایان رسید تا مؤثر بر من کلی امتیاز از ظرف. Emiko توصیه می کند با استفاده از پارمسان رنده شده به عنوان یک جایگزین, که, من, اما من لذت بردم caciocavallo قبلا و می دانم که آن ذوب می شود بهتر است. پارمسان فقط browned به جای ذوب شده و از آنجا که من از آن استفاده به عنوان یک جایگزین کامل و رنده شده 8 اونس از آن — و یا دو فنجان از آن ساخته شده ظرف کمی بیش از حد شور است.

اگر شما در حال ساخت نوجوانی, را, بادمجان پارمسان, چند نکتهtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب