قیمت پنیر می رسد رکورد با توجه به افزایش تقاضا در طول همه گیر

هفته گذشته ما در چه مواد غذایی بیشتر هزینه و چه مواد غذایی هزینه کمتر در کنار خرده فروشی از همه چیز, اما یکی د

توسط DASTESALAMATT در 5 تیر 1399

هفته گذشته ما در چه مواد غذایی بیشتر هزینه و چه مواد غذایی هزینه کمتر در کنار خرده فروشی از همه چیز, اما یکی دیگر از قطعه ای از قیمت معادله می آید از بورس بازار. در عرض چند ماه, گزارش به مردم, قیمت یکی از کالاهای اساسی از غذاهای آمریکایی شروع به پریدن کرد 160%. اگر شما نگردند تا پیتزا آماده را به یک غذای مرکب از گوشت وارد و یا می خواست به پخت برخی بری شما ممکن است متوجه شده اند که آن را بیش از حد: پنیر بدست گران در ماه های اخیر از مستند.

در حالی که بسیاری از اعتیاد به مواد مخدره رسانه شده است در بالا رفتن سرسام آور قیمت گوشت و شیوع بیماری که در حال ساخت آن بسیار گران دیگر عوامل بازار وزن در لبنیات راهرو و ارسال پنیر افزایش قیمت نیز هست. بر خلاف گوشت نوسانات در پنیر می آید کمتر از یک کمبود در طرف عرضه و بیشتر از افزایش در طرف تقاضا. به همین دلیل در اوایل مستند و به مارس پنیر قیمت در واقع سقوط کرد: مدارس و رستوران ها متوقف شد خرید آن را در این صنعت تا به حال برای رفتن در جستجوی مشتریان جدید است.

همانطور که در بسیاری از دیگر صنایع خرده فروشی تقاضا افزایش یافته است چرا که مردم شروع به پخت و پز در خانه بیشتر اما پنیر مردمی نیز آغاز شده و فروش به بازارهای خارجی برای خالی کردن خود stashes. سپس در ماه آوریل به عنوان رستوران شروع به باز کردن back up — و حتی بیشتر از آن در حال حاضر -- مشتریان قدیمی بازگشت نیاز به عرضه.

به عبارت دیگر هر کسی می خواهد پنیر و آنها آن را می خواهم. و رانندگی قیمت پنیر از آن پایین ترین نرخ های اخیر به راه. اما به عنوان بد آن را به عنوان به نظر می رسد این مهم است به یاد داشته باشید که 1 $در هر پوند است که یک بلوک از پنیر چدار بود دلربا در مارس در بورس شیکاگو بود 20 سال کم است. به طوری که در ماه ژوئن قیمت $2.59 تقریبا 160 درصد افزایش, اما آن را تنها 25 درصد افزایش از اواخر ماه ژانویه با قیمت 1.99 دلار و تنها 16 درصد از نوامبر $2.16 — هنوز هم یک افزایش قابل توجه اما نه کاملا به عنوان ذهن ترا درهم میشکنند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب