حکومت شکستن Gnocchi شام من را در هر هفته تنها

اگر یک چیز وجود دارد من می خواهم به خوردن شام بدون توجه به مناسبت آن gnocchi. من عاشق gnocchi پرتاب در پستو, g

توسط DASTESALAMATT در 6 اردیبهشت 1399

اگر یک چیز وجود دارد من می خواهم به خوردن شام بدون توجه به مناسبت آن gnocchi. من عاشق gnocchi پرتاب در پستو, gnocchi با سس قرمز, gnocchi پوشش داده شده و به سادگی در کره ذوب شده. در واقع من فکر می کنم من می خواهم به خوردن gnocchi بدون توجه به آنچه که آن را در خدمت.

اما یکی از کوچک شکایت من در مورد gnocchi است که آن را همیشه طول می کشد فقط یک کمی طولانی تر برای آماده سازی از من می خواهید آن را به. شما باید به جوش gnocchi ترد آنها را در یک ماهی تابه (چون همه ما می دانیم ترد gnocchi بهترین gnocchi) و سپس پرتاب آنها را در سس. آن را قطعا دشوار نیست اما آن را دشوار است به اندازه کافی برای من انتخاب کردن (در اغلب موارد) در بسته بندی مک و پنیر به جای. تا همین اواخر است.

ترد ورق پان Gnocchi و سبزیجات یک شام Weeknight معجزه

چند هفته پیش من همکار سام (Kitchn هنر مدیر) بود raving در مورد Kitchn را ترد ورق پان Gnocchi و سبزیجات دستور غذا. من تا به حال هرگز دیده می شود یک دستور العمل gnocchi زوج با بسیاری از سبزیجات قبل از اینکه اجازه دهید به تنهایی پخته شده در فر, بنابراین من هیجان زده به آن را امتحان کنید. لیست مواد تشکیل دهنده کوتاه بود من آن را در زمان کمتر از یک ساعت به هم پرتاب و نتایج کاملا خوشمزه است. سبزیجات بودند نور هنوز رضایت بخش رزماری به آن فوق العاده خوش طعم, طعم و فلفل ارائه شده خوب و شیرینی. اما چیزی که واقعا به من فروخته شده در این دستور غذا بودند gnocchi خود را.

چرا بوداده Gnocchi بهتر است Gnocchi

چیزی که باعث می شود این دستور غذا بسیار هوشمندانه است که آن را به طور کامل خندق مرحله جوش gnocchi; شما به سادگی پرتاب آنها را بر روی یک ورق سینی کباب در کنار سبزیجات. نتیجه gnocchi باور نکردنی — داخل بماند و بدون مناقصه در حالی که خارج می شود ترد کاملا کاراملی و طلایی. به علاوه تمام دستور العمل تنها برگ شما را با یک ظرف برای شستن.

اگر شما به دنبال یک دلچسب و سالم و بی خطر شام می آید که با هم به سرعت و بدون یک تن از تلاش من شما را تشویق به سعی کنید ظرف ورق gnocchi. آن را موجب صرفه جویی در زمان و تولید gnocchi که به نظر من بهتر از آب پز. یک برنده واقعی!

نوبت شما: چه راه مورد علاقه خود را به طبخ gnocchi? به ما بگویید که در نظرات زیر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن