راز پستان مصنوعي, سگ های داغ از کوره

هات داگ بیش از حد اغلب فشرده به "فقط یک شام آسان" دسته با وجود این واقعیت است که یک روح کبابی سگ می تواند یکی

توسط DASTESALAMATT در 21 خرداد 1399

هات داگ بیش از حد اغلب فشرده به "فقط یک شام آسان" دسته با وجود این واقعیت است که یک روح کبابی سگ می تواند یکی از رضایت بخش ترین تابستان وعده های غذایی ، خانواده من شده است با تکیه بر سگ خود را برای سهولت زیادی در این بهار و تابستان که منجر به کشف یک هوشمند ترفند برای پخت و پز, پستان مصنوعي, juicier سگ های داغ.

نمره هات داگ را به پایان می رسد به صورت, پستان مصنوعي, سگ Juicier

من مارپیچی برش سگ برای بچه ها برای چند سال و در حالی که آن را سرگرم کننده و منحصر به فرد را به خدمت هات داگ, آن همچنین می توانید زمان بیشتری را از من می خواهم در یک weeknight. در هوی و هوس از چند ماه پیش شروع کردم به تجربه فقط با نمره هات داگ — چند برش کم عمق در دو طرف در زوایای مختلف تفکر است که این امر نگه داشتن سگ از تقسیم در کوره داغ و ریختن همه خود را خوش طعم خوبی. طرف به ثمر رساند کار نمی کند به خوبی سگ نیست به عنوان آبدار و نه آنها ترد در یک راه خوب مانند مارپیچی برش سگ های داغ.

آن نیست تا زمانی که من در زمان یک سرنخ از پوست کندن گوجه فرنگی و گل هر دو به پایان می رسد از سگ که من پیدا کردم به آنچه من به دنبال. برخی از بخار می تواند فرار از به پایان می رسد بدون تقسیم هات داگ' پوست در دو طرف و در نوبه خود نگه می دارد و هات داگ, پستان مصنوعي و juicier. یک جفت چاقو و یک X در حدود 1/4 اینچ عمیق در هر دو به پایان می رسد از هات داگ قبل از کباب یا ماهی تابه سرخ کردن و خود را سگ نمی خواهد پشت سر هم از بخار و تند و خوش طعم خوبی دست نخورده باقی می ماند.

بیشتر سگ Diggity داغ کمکtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن