بالا 10 چیزهایی که به خوردن (و نوشیدنی!) خارج

من می دانم که من تنها نیستم وقتی که من می گویند که دیوار در حال بسته شدن در من. ما همه گیر شده است در خانه ما

توسط DASTESALAMATT در 29 خرداد 1399

من می دانم که من تنها نیستم وقتی که من می گویند که دیوار در حال بسته شدن در من. ما همه گیر شده است در خانه ما پایه در همان راکد روال روز پس از روز. در حالی که همه زمان صیقل با برس گردان بدون ما حتی با تحقق آن است. من پیاده روی روزانه خارج شده و تاسیسات; این راه من شکستن یکنواختی از روز نفس کشیدن در برخی از هوای تازه (از طریق ماسک) و احساس خورشید بر روی پوست من, حتی اگر فقط برای یک لحظه.

حالا که تابستان است و در اینجا نیاز به خارج رشد می کند ، حتی اگر تجمع در ساحل و حیاط خلوت احزاب شام با دوستان نیست در این کارت در حال حاضر من اینجا هستم تا به همه یادآوری است که ما هنوز مجاز به خارج شود. بنابراین در تابستان مورد علاقه خود را و فراموش نکنید که به درخواست کرم های ضد آفتاب به قسمت بالای صورت خود باعث آن زمان به خوردن (و نوشیدنی!) همه چیز خارج است. از حیاط خلوت خود را BBQ خود را به لحاظ اجتماعی دور پیک نیک در پارک, من یک لیست از 10 چیزهایی که شما می خواهید به غذا خوردن در خارج از اکنون تا پایان تابستان.

1. ساده ترین سالاد میوه تابستان

شما نمی توانید به اشتباه با خوردن میوه تابستان در اوج آن است. این فوق العاده ساده دستور العمل نهایی پیک نیک درمان است.

دریافت دستور العمل: ساده ترین سالاد میوه تابستان

این ترد و علفی سالاد فوق العاده تازه و ایده آل طرف ظرف های مورد علاقه خود را کبابی پروتئین است.

دریافت دستور العمل: ببر سالاد

3. هیچ-Chop گیاهی سرد ماکارونی کاسه

این کم-cook no-ریز ریز کردن دستور العمل های شام روی میز در کمتر از 30 دقیقه — مناسب برای شب های تابستان در ایوان خود را در حیاط خلوت خود و یا در پارک.

دریافت دستور العمل: هیچ-Chop گیاهی سرد ماکارونی کاسه

4. شکست نخود, سالاد, ساندویچ

5. کره سیر کباب میگو

واجب "میگو در باربی" شوخی درج شده در اینجا.

6. فوری قابلمه گوشت خوک Carnitas

شلاق تا این carnitas و راه اندازی یک صفحه گرامافون از مواد تشکیل دهنده برای یک, DIY تاکو حزب خود را در پشت ایوان است. Margaritas اختیاری.

دریافت دستور العمل: فوری قابلمه گوشت خوک Carnitas

فصل تابستان را MVP بهتر است مصرف نشسته بر روی پله ها خود را در پشت ایوان است.

دریافت دستور العمل: سر و صدا همبرگر

رسیده در تابستان هلو enrobed در اذوقه و نوشابه های خشک و خمیر — نیاز من می گویم بیشتر ؟ تنها چیزی که بهتر از پای پای رفتن است. دست و پای زیادی را درمان و حمل و نقل آسان به ساحل و پارک.

دریافت دستور العمل: هلو دست پای

9. چگونه لیموناد از ابتدا

هیچ چیز فریاد می زند تابستان مانند یک قد سرد لیوان لیموناد. پر کردن خود را عایق بطری و آن را به همراه خود به لحاظ اجتماعی فاصله پیک نیک.

دریافت دستور العمل: چگونه لیموناد از ابتدا

از آنجا که بسیاری از ما احتمالا نمی توانید به دیزنی لند در این سال شما می توانید مورد علاقه دیزنی لند گرمسیری درمان در حیاط خلوت خود را. و آن گیاهی — سرگرم کننده برای همه!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن