راهنمای نهایی که در آن به خرید مواد غذایی حیوان خانگی غذا کیت و اشتراک جعبه آنلاین

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.خرید مواد

توسط DASTESALAMATT در 16 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

خرید مواد غذایی تبدیل به یک کمی بیشتر به چالش کشیدن در ماه های اخیر با بسیاری از ما در حال انتظار در صف های طولانی در خارج از فروشگاه ها و بازار تنها برای پیدا کردن قفسه های خالی هنگامی که در داخل. گاهی اوقات آن را فقط ساده تر به انجام خرید خود را از خانه — و که شامل خرید مواد غذایی حیوان خانگی. خوشبختانه کشت از حیوان خانگی آنلاین فروشگاه با ارائه همه چیز را از مواد غذایی برای درمان به غذا کیت به اشتراک جعبه برای نگه داشتن خود را خزدار تغذیه و نازپرورده در طول این بار تلاش. علاوه بر اجازه دادن به شما یک فروشگاه جامع طیف وسیعی از برترین مارک های با کیفیت از راحتی از نیمکت خود را در بسیاری از آنها نیز ارائه عمده تخفیف. در زیر ما گرد یک لیست از مورد علاقه ما منابع آنلاین — بزرگ و کوچک — که هنوز ارائه در حال حاضر.

بهترین مکان برای خرید مواد غذایی حیوان خانگی

این که آیا شما یک سگ و گربه و یا سر و گوش آب جویدنی است یک توقف فروشگاه برای حیوانات خانگی از همه اشکال و اندازه های مختلف (از جمله اسب!). آنها مفید طبقه بندی مواد غذایی بر اساس حیوان خانگی خود را از رژيم غذايی و بهداشتی نیاز دارد که باعث می شود کل تجربه خرید آسان. علاوه بر داشتن انتخاب برای خرید دانه و آلی مواد غذایی حیوان خانگی از مارک های شما را پیدا خواهد کرد در جای دیگر شما همچنین می خواهید پیدا کردن تن از گزینه های برای ارشد حیوانات خانگی با رژیم غذایی خاص. جویدنی اجازه می دهد تا شما را به انتخاب یک تحویل پنجره و بر اساس زمان به روز رسانی را در سایت خود بسیاری از دستورات ارائه شده نسبتا به سرعت. بنابراین احساس رایگان به گیر چند رفتار و یا شاید حتی یک کرکی تخت خود را خز توپ در حالی که شما در آن هستید.

فروشگاه: جویدنی

تقریبا همه عمده مواد غذایی حیوان خانگی مارک های موجود در Petco, همراه با چند کوچکتر علامت های تجاری که منبع تمام مواد غذایی به طور مستقیم از مزارع خانوادگی. به عنوان با جویدنی شما باید گزینه ای برای فیلتر کردن جستجوی خود را بر اساس غذای خشک سگ, توله سگ, غذا, مرطوب, مواد غذایی و غلات-گزینه های رایگان. آنها همچنین باید یک دامپزشک مجاز بخش مواد غذایی با یک انتخاب است که مطابق با نیازهای حیوانات خانگی مبارزه با مسائل مربوط به سلامت و یا آلرژی غذایی است. در حال حاضر شما می توانید مانع از 10 درصد سفارش خود را اگر شما فروشگاه آنلاین و انتخاب کنید تا در فروشگاه. شما همچنین می توانید راه اندازی تکرار تحویل در فواصل مختلف از هر دو هفته یک بار در سال و نمره 35 درصد اولین سفارش خود را.

فروشگاه: Petco

یکی دیگر از عمده حیوان خانگی, خرده فروش, PetSmart ارائه می دهد بیش از 1500 گزینه های غذای سگ و شامل محبوب ترین مارک های. سایت نسبتا آسان است برای مطالعه کردن با تن از دسته بندی های خاص بنابراین شما می توانید عدد کاهش جامع انتخاب بر اساس نیازهای حیوان خانگی خود را. PetSmart همچنین دارای یک بخش جدید و پر از اسباب بازی و رفتار است که شما نگه داشتن حیوان خانگی خود را اشغال و سرگرم. در حال حاضر شما می توانید صرفه جویی 10 درصد خاموش اگر شما به صورت آنلاین سفارش دهید و برنامه محدود کردن سمت و یا در فروشگاه وانت. اگر شما می خواهم به جای سفارش خود را تحویل داده و انتظار می رود خود را بسته بود کاهش یافته است در 5-7 روز.

فروشگاه: PetSmart

از ابزار آشپزخانه مبلمان برای زندگی گیاهان آمازون ناب یک فروشگاه توقف برای همه چیز از جمله مواد غذایی حیوان خانگی! وجود دارد صدها نفر از مارک های بالا را انتخاب کنید به علاوه شما می توانید مرتب کردن بر اساس از طریق گزینه ها بر اساس امتیاز, قیمت نام تجاری اولویت یا حتی نوع مواد غذایی خاص شما دنبال آن هستید. آمازون نیز به فروش می رساند مواد غذایی حیوان خانگی به صورت عمده است که مناسب و مقرون به صرفه تر در دراز مدت است. اما اگر شما محدودیت فضای ذخیره سازی شما می توانید سفارش خود را توسط کیسه های اندازه. در حالی که این فوق العاده است, بزرگترین pro با استفاده از آمازون 48 ساعته تحویل پنجره است که در دسترس برای اعضای نخست.

فروشگاه: آمازون فروشگاه پت

PetFlow یک گزینه عالی برای همه نیازهای حیوان خانگی خود از جمله غذا. فروشگاه آنلاین سهام عمده ترین با کیفیت بالا با نام تجاری شما شنیده ام از در خشک و مرطوب مواد غذایی دسته و همچنین یخ خشک و غذا تجویز گزینه های. قیمت ها 10 تا 15 درصد ارزان تر از لیست قیمت و شما حتی می توانید مانع تحویل رایگان در سفارشات بیش از $49. و با هر خرید شما را در یک کاسه مواد غذایی اهدا شده به یک حیوان خانگی نیاز دارند. به علاوه در حال حاضر شما می توانید نمره 30 درصد اولین سفارش خود را اگر شما انتخاب کردن برای خودرو-کشتی.

فروشگاه: PetFlow

بهترین حیوان خانگی جعبه اشتراک و ایمیل سفارش غذا

فکر می کنم از Ollie به عنوان یک بدون هیچ زحمتی رایگان غذا-کیت سرویس اما برای خود را doggie. برای شروع شما را امتحان و سپس Ollie توصیه یک برنامه را با توجه به نیازهای خود را هر چند شما به راحتی می توانید تغییر پروتئین ها و/یا چه مقدار از مواد غذایی حیوان خانگی ساخته خواهد شد تا از Ollie (25 درصد تا 100 درصد). برنامه شروع در $2 در هر روز و جدید مشتریان می توانند با صرفه جویی 50 درصد اول خود را در جعبه. منجمد وعده های غذایی در آمده خلاء مهر و موم شده بسته بندی با یخ خشک و خواهد ماند تا شش ماه. گزینه های غذا شامل گوشت گاو و مرغ و بوقلمون و یا گوشت بره با دیگر مواد مغذی مانند سیب زمینی شیرین و نخود فرنگی و اسفناج.

فروشگاه: Ollie

درست مثل Ollie, PetPlate یکی دیگر از شخصی خدمات غذا برای حیوانات خانگی. شما شروع به خاموش با ارائه جزئیات کمی در مورد سگ خود را — نام و نام خانوادگی و سن و وزن و سطح فعالیت — قبل از انتخاب پروتئین (گوشت گاو و بوقلمون و مرغ و بره و یا ترکیبی) و برنامه های. بر اساس بررسی پاسخ های پت بشقاب ارقام چگونه بسیاری از وعده های غذایی سگ خود را نیاز دارد (و چگونه بسیاری از کالری) ارائه می دهد و قصد دارد با تحویل فرکانس های مختلف از یک تا چهار هفته است. شما همیشه باید این گزینه برای تنظیم بر اساس تنظیمات خود را. در حالی که برنامه در شروع $1.50 هر روز در حال حاضر شما می توانید مانع از 50 درصد اولین سفارش خود را.

فروشگاه: PetPlate

چرا باید تنها سگ تمام وعده های غذایی لذیذ? Smalls is a cat تحویل مواد غذایی با نام تجاری است که باعث ایجاد سالم وعده های غذایی خوشمزه برای "فهیم" گربه. شما باید این گزینه را انتخاب کنید از بالا و پروتئین مرغ یا بوقلمون و انواع مختلف کله. و یا شما می توانید انتخاب کنید بیشتر ترد و یخ خشک گزینه های غذا. Smalls همچنین به شما اجازه می دهد سعی کنید از این سرویس قبل از اینکه شما متعهد. برنامه شروع در $58 برای چهار هفته از مواد غذایی با گزینه ای برای سفارشی کردن طرح خود را در اواسط راه از طریق این ماه است.

فروشگاه: Smalls

این شرکت را doggie مسابقه است درگیر از تمام خدمات (چه نوع خوار است خود را از شر pup آیا او/او تا کنون دریافت جدول یادداشت و غیره.), که به معنی وعده های غذایی بسیار سفارشی برای سگ خود را کام. شما باید این گزینه را انتخاب کنید از بوقلمون, گوشت گاو و گوشت خوک دستور العمل است که همه روغن ماهی و اختصاصی مواد مغذی مخلوط. همه چیز تازه ساخته شده و تحویل در روز های سازگار با محیط زیست در بسته بندی. شروع طرح در 2 دلار در روز و شامل حمل و نقل رایگان. در حال حاضر شما می توانید مانع از 50 درصد اولین سفارش خود را.

فروشگاه: کشاورز سگ

اگر شما به تازگی مورد استقبال یک توله سگ را به خانه خود را به اشتراک ماهانه جعبه از PupBox یک راه سرگرم کننده برای آموزش و سرگرمی و متنعم حیوان خانگی خود را. هر یک از جعبه های سفارشی را با توجه به توله سگ خود را نیاز دارد با استفاده از عواملی مانند سن و خصوصیات فیزیکی و شامل اسباب بازی رفتار میکند chews و لوازم جانبی. یک بار هزینه های جعبه $39 اما اگر شما انتخاب کردن برای دراز مدت برنامه کار می کند به راه ارزان تر است. آنها همچنین ارائه گزینه های سفارشی جعبه هدیه برای پدر و مادر توله سگ.

فروشگاه: PupBox

چگونه شما را به نگه داشتن حیوان خانگی خود را تغذیه و نازپرورده در حال حاضر ؟ اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن