Underrated معامله گر جو پیدا کنید که به شما تمام تابستان

در مورد شما نمی دانم, پسران نوجوان مصرف مقدار زیادی از مایعات به ویژه در فصل تابستان است. من می دانم که این به

توسط DASTESALAMATT در 29 خرداد 1399

در مورد شما نمی دانم, پسران نوجوان مصرف مقدار زیادی از مایعات به ویژه در فصل تابستان است. من می دانم که این به این دلیل زمانی که من در حال رشد بود تا برادر بزرگتر من تحت پوشش یک دیوار و در اتاق خواب خود را با یک پشته خالی نارنجی قوطی نوشابه در طی چند ماه. اما به عنوان پسر خود من رخنه کرد و به سمت teenage-هود من را نگه داشته چشم را برای چیزی که نبود کالری-لادن کافئین-افزایش مصنوعی رنگ-رنگ و لعاب معجون. اگر او از رفتن به مرطوب در تمام طول روز من نیاز به آمده تا با یک برنامه جایگزین.

لیموناد به نظر می رسید مانند یک خوب انتخاب — است که تا زمانی که من شروع به نگاه کردن به برچسب. اصلی ترین lemonades من در بر داشت به حال بیش از 26 گرم قند است. (که یک روز تمام کمک هزینه قند در یکی از هشت اونس نوشیدنی!) چون من یک فن از ترین شیرین کننده های مصنوعی گزینه های من بودند رو به کاهش سرعت. سپس رفتم به معامله گر جو و مانند یک فانوس دریایی در طوفان یک بطری روی قفسه گرفتار چشم من: معامله گر جو کم کالری لیموناد.

می آید در دو نسخه: منظم و صورتی و هر 64-بطری اونس هزینه فقط $2.99. بهترین بخش این است که برچسب تغذیه: 40 کالری در هر 8 اونس خدمت 9 گرم قند, بدون رنگ (صورتی نسخه سیاه و سفید با استفاده از عصاره هویج برای رنگ آمیزی) و شیرین کننده های نیشکر و استویا. قطعا نه به عنوان بزرگ که می گویند, آب, اما قطعا بهتر از بسیاری از گزینه های دیگر من دیدن شد.

من یکی خریدم از هر نوع به آنها را امتحان کنید. لطفا لطفا لطفا خوبمن فکر کردم که من بستهای آنها را از کیسه. من ریخت و من پسر یک شیشه افزود: برخی از تکه های یخ و منتظر. هنگامی که او مشتاق تایید من فکر می زنه! سپس من تصمیم به آن را امتحان کنید خودم.

من انتظار داشتم که یک ضربه بزرگ از cloying قند مانند دیگر lemonades اما در عوض متوجه شد که نور و طراوت و بهترین از همه ترش. من عاشق ترش و این اریب فقط کمی ترش تر از شیرین است. آن است که آفتاب را در یک لیوان. من در نهایت می خواهم چیزی برای دلجویی از هر دوی ما. این لیموناد در حال حاضر به یک جزء اصلی در خانه ما. من خرید شش بطری در یک زمان به مطمئن شوید که ما همیشه آن را در دست دارند. در حالی که پسر من نوشیدنی های خود را مستقیم-من آموخته ام به دکتر معدن را با توجه به مناسبت.

وقتی که من احساس می کنم مثل داشتن چیزی اضافی را با هم مخلوط سه قسمت لیموناد به یک قسمت seltzer به آنها را در فایل های فشرده. وقتی که آن زمان برای یک ساعت یک مبارک من و بعد فورا رفت واز یک کمی تجربی است. من در بر داشت که آن را بزرگ زوج با ودکا و من به خصوص دوست دارم آن را با جین و تونیک آب. برای یک صبحانه, نوشیدن, من مخلوط لیموناد با Prosecco و ظهور تمشک در پایین شیشه ای. یک روز من فکر چه اتفاقی خواهد افتاد اگر من مسدود لیموناد به تکه های یخ. من کشف کرد که آنها یخ زیبایی و فوق العاده پشت سر هم از عطر و طعم به خانه سانگریای. من حتی یک دسر از مکعب! من به آنها یک چرخش سریع در پردازنده مواد غذایی به نوبه خود آنها را به مرتب کردن بر اساس slushy وضعیت با یک چلپ چلوپ از limoncello و یک برگ نعناع; این باعث می شود من احساس می کنم مثل ملکه از تابستان است.

راستش من فقط یک سوال: چرا بیشتر مردم صحبت کردن در مورد این مسائل است ؟ واقعا دستکمگرفتهشده پیدا کردن در معامله گر جو و واقعا خود را در تابستان!

آیا شما سعی معامله گر جو کم کالری لیموناد ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن