وجود دارد عمده Nespresso فروش اتفاق می افتد در حال حاضر (تا 50% Off!) و این ما 5 مورد علاقه معاملات

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

یک دلیل وجود دارد Nespresso قهوه مانند یک پایه فن اختصاص داده شده: آنها واقعا که خوب است. تنها با فشار یک دکمه غلاف مبتنی بر اسپرسو سازندگان جلو و خوشمزه غنی شات که شما فکر می کنم شما در حال ایستاده در یک نوار در فلورانس نمی داری بر روی نیمکت خود را. در واقع چندین Kitchn نویسندگان و ویراستاران باید حتی raved که خود را Nespresso ماشین آلات “بهترین چیز” آنها خریداری کرده اید در حالی که. به علاوه آلومینیوم غلاف به طور کامل قابل بازیافت و شما حتی می توانید ارسال آنها را به Nespresso از طریق یو پی اس های رایگان. حرکت نزولی تنها ؟ Nespresso ماشین آلات ارزان نیست. اما اگر شما تا به حال یک زندانی در لیست خواسته های خود را در حالی که شما در شانس هستید: Bed Bath & Beyond اتحاد کشت و آشپزخانه ماشین آلات عمده فروش (تا 50 درصد تخفیف!) در حال حاضر از جمله تکنولوژی بالا Creatista اونو و حتی جمعیت های مورد علاقه VertuoPlus لوکس. وجود دارد تن از معاملات بزرگ به غربال کردن از طریق, اما ما گرد کرده ام تا برخی از مورد علاقه ما زیر!

1. VertuoPlus لوکس قهوه جوش و اسپرسو ساز بسته نرم افزاری با Aeroccino

Top-of-the-line VertuoPlus بخشی-قهوه ساز-بخش ربات barista. فقط اضافه کردن آب به 60-اونس است. تانک که بسته به فضای ضد خود می تواند مانع شدن مفصل گردنده به کنار و یا پشت ماشین. بالابر موتوری درب و پاپ در غلاف خود. ضربه را فشار دهید و شما انجام می شود! دستگاه خود را به خواندن بار کد خاص خود را غلاف اطمینان کامل سفارشی دم در هر زمان. و در مورد آن دم ؟ Nespresso Vertuo خط با استفاده از اختراع خود Centrifusion فن آوری, نام نیروی گریز از مرکز خود را از قهوه و شلاق تا ضخامت کرما. این بسته نرم افزاری شامل Nespresso امضا Aeroccino milk frother که ضروری است برای ساخت آن lattes و cappuccinos. سرگرم کننده واقعیت: این یکی هم یکی از محبوب ترین ماشین آلات.

خرید:: Nespresso VertuoPlus لوکس قهوه جوش و اسپرسو ساز بسته نرم افزاری با Aeroccino, $125 (به طور معمول $250)

2. VertuoLine قهوه جوش و اسپرسو ساز بسته نرم افزاری با Aeroccino

یک کمی مسن تر مدل از VertuoPlus این VertuoLine ارائه می دهد همان Centrufusion دم روش و نوار-کد تکنولوژی به سادگی کامل فنجان قهوه است. تنها تفاوت عمده? این VertuoLine می دم پنج اندازه قهوه و در حالی که آب مخزن دارای یک کوچکتر 40-اونس است., که به معنی آن گرم با سرعت بیشتری (به عنوان سریع که 15 ثانیه!).

خرید: VertuoLine قهوه جوش و اسپرسو ساز بسته نرم افزاری با Aeroccino, $156 (به طور معمول $250)

3. VertuoNext Premium قهوه جوش و اسپرسو ساز با Aeroccino

دریافت تمام مزایای Nespresso Vertuo خط در یک ریزه کوچک دستگاه — آن را به کمتر از شش اینچ گسترده! — که شما حتی در کوچکترین آشپزخانه. این کمی تعجب وزن آن تنها پنج پوند بنابراین اگر شما برنامه سفر شما حتی می توانید آن را با شما و هرگز بدون خود صبح اسپرسو.

خرید: VertuoNext Premium قهوه جوش و اسپرسو ساز با Aeroccino, $143 (به طور معمول $220)

4. Creatista اونو قهوه ساز

Nespresso اصلی خط با استفاده از سبک های سنتی از فشار استخراج که نیروهای آب گرم از طریق قهوه آن را دم. و از purists نیز درک طراحی Creatista اونو که ساخته شده است در بخار گرز با تنظیمات متعدد. حرارت شیر برای تخت سفید پوستان و یا ایجاد فوم برای کسانی که cappuccinos. شامل فولاد ضد زنگ پارچ اجازه می دهد تا شما را به تمرین خود را latte art.

خرید: Creatista اونو قهوه ساز 240 دلار (به طور معمول $400)

5. CitiZ اسپرسو ساز بسته نرم افزاری

ظاهرا Nespresso پیشرفت های فن آوری شامل کوچک ray چرا که آنها موفق به بسته همه چیز شما نیاز به مناسب اسپرسو خوشمزه در این کوچک و جمع و جور بسته نرم افزاری که شامل یک متصل Aeroccino frother. و اگر چه آن را کوچک (زیر 15 اینچ عرض) آن را توانا: 19 میله فشار (همان Creatista) استفاده می شود برای دم کردن قهوه خود را از Nespresso OriginalLine کپسول در انتخاب خود را از کوتاه (1.4-اونس.) و Lungo (2.8-اونس.) اندازه.

خرید: CitiZ اسپرسو ساز, بسته نرم افزاری, $195 (به طور معمول $300)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im