این 10 فویل بسته وعده های غذایی ساده ترین راه برای خدمت به شام در این تابستان

فویل بسته مشغول طبخ بهترین دوست. (همان کسی که بیمار از شستن ظروف.) اگر شما هنوز آشنا, لطفا اجازه دهید من به شما کمک کند تغییر دهد. فویل بسته به کمی چیزی شبیه به زیر است: قرار دادن برخی از سبزیجات پروتئین و سس را در یک تکه فویل و سپس را انتخاب کنید بین پرتاب بسته بر روی کوره یا به فر. که در آن است. واقعا! زیبایی آسان بسته فویل دستور العمل های است که آنها عملا خود را. به علاوه با گلدان و تابه به شستن فویل بسته شام را پاکسازی کل یک نسیم است.

پس فقط به آنچه شما می توانید طبخ در فویل بسته ؟ پاسخ این است که فقط در مورد هر چیزی. مرغ, استیک, سوسیس, ماهی و میگو در حال تمام بازی منصفانه. لوبیا? کاملا! و به عنوان برای سبزیجات, هر چیزی که شما را مفید است جای خود را در فویل بسته. در حالی که آنها برخی از ساده ترین شام شما را در تابستان امسال وجود دارد, چند اشتباه رایج شما می خواهید تا مطمئن شوید که برای جلوگیری از زمانی که ساخت فویل بسته شام (مانند شروع با یک ورقه فویل به جای یک زن و شوهر از قطعات و یا با استفاده از به طور منظم مسائل به جای سنگین آلومینیوم فویل).

این 10 مورد علاقه ما بسته فویل دستور را امتحان کنید.

1. چگونه می توان فریزر شام بسته

بیایید از اینجا شروع کنید با این همه کاره فریزر بسته است که به شما آموزش اصول اولیه هر فویل بسته غذایی (از جمله چگونه به یخ زدن آنها). با فرمول در قفل شما می توانید یک بسته فویل شام از هر مواد تشکیل دهنده شما را در دست داشته.

دریافت دستور العمل: چگونه می توان فریزر شام بسته

2. قشنگ مزرعه مرغ و بیکن فویل بسته

این بسته آن را تا به همه: مرغ بیکن, مناقصه سیب زمینی پر جنب و جوش, کلم بروکلی و پنیر ذوب شده. شما می توانید طبخ این در کوره و یا در فر برای یک وعده غذایی weeknight سریع.

دریافت دستور العمل: قشنگ مزرعه مرغ و بیکن فویل بسته

3. لیمو کره سیر و میگو و مارچوبه بسته

فکر می کنم از این fajita بسته های فویل به عنوان ساده ترین تا کنون burrito کاسه. به جای رقص ایرانی یک قابلمه برای برنج و ماهی تابه به صورت استیک و سبزیجات, همه چیز راست می رود به فویل به طبخ. همه شما باید انجام دهید این است که از بالا با آووکادو و خامه ترش برای خدمت.

دریافت دستور غذا: استیک, Fajita بسته

5. جنوب غربی گیاهی بسته

این یکی از مورد علاقه من بسته به هر دو به یک طرف و یا به عنوان یک سبزی محور اصلی ، انتخاب کنید مورد علاقه خود را سالسا بازی شیر یا خط در برخی از کنسرو لوبیا و سبزیجات خرد شده و شام انجام داده است.

دریافت دستور العمل: جنوب غربی گیاهی بسته

6. کنسرو سوسیس و سیب زمینی بسته های فویل

سوسیس و سیب زمینی بسته های کلاسیک و دلیل خوب است. کاخون-چاشنی سبزیجات و سوسیس می تواند یک وعده غذایی خود را, اما همچنین خوشمزه است که در خدمت کبابی با غذاهای دریایی.

دریافت دستور العمل: کنسرو سوسیس و سیب زمینی بسته های فویل

7. کباب میگو و سبزیجات و دانه کاسه

دانه کاسه از کوره یکی از مورد علاقه من بسته به طبخ برای مهمانان. هر کس می سازد کاسه خود را به شهوت و میل خود را و شما می توانید کوکتل و غذا در حالی که آنها را طبخ.

دریافت دستور غذا: گریل میگو و سبزیجات و دانه کاسه

8. تند آناناس مرغ بسته

این ادویه مرغ بسته گدایی می تواند تبدیل به ساندویچ — من فکر انباشت اشیاء بدست آمده بر روی کبابی, نان سیر با کمی خامه سالاد کلم.

دریافت دستور العمل: تند آناناس مرغ بسته

9. چگونه می توان بهترین, سیر, کره, ماهی قزل آلا در فویل

10. فریزر-به-فر میگو میگو درشت

جوش برخی از ماکارونی در حالی که این بسته ها را در فر و شما پاداش با آسان میگو میگو درشت شام. شما می توانید (و باید!) یخ این برای آینده weeknight وعده های غذایی.

دریافت دستور العمل: فریزر-به-فر میگو میگو درشت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>