این بهترین Costco مواد غذایی را انتخاب کنید تا برای ژوئیه 4

Costco اعضای دانم که معشوق فروشگاه همه چیز هر کسی که همیشه می تواند نیاز (به علاوه همه چیز شما هرگز نمی دانستن

توسط DASTESALAMATT در 13 تیر 1399

Costco اعضای دانم که معشوق فروشگاه همه چیز هر کسی که همیشه می تواند نیاز (به علاوه همه چیز شما هرگز نمی دانستند شما مورد نیاز) برای کمک به جشن هر فصل از سال است. بنابراین در حال حاضر که ما تقریبا به نقطه میانی تابستان اجازه Costco بود خود را با یک توقف فروشگاه برای همه از چهارم جولای ، این که آیا شما به رهبری پاسیو خود را در این آخر هفته و یا فقط در آشپزخانه شما, Costco کردم تا شما پوشیده شده است.

اعتبار: Patty Catalano

1. مارتین سیب زمینی ساندویچ, رول, $5.99 برای 16

حل و فصل نیست برای فروشگاه با نام تجاری نان این چهارم جولای. مارتین رول سیب زمینی ها نرم و روغنی و کامل مقایسه با همبرگر کبابی و سگ. (یک دلیل وجود دارد Shake Shack با استفاده از این نان!)

اعتبار: Patty Catalano

2. نیویورک نوار استیک $13.99 هر پوند

کوچکتر جمعیت در این سال چهارم جشن فقط ممکن است راه را برای استیک به آن را به عنوان اصلی. نمک استیک اولیه و سپس محل آنها را بیش آتشین زغال سنگ به صورت کامل جلو پنجره مشخص شده پوسته اطراف گلگون متوسط نادر گوشت.

اعتبار: Patty Catalano

3. SweetWater تنوع پک $29.99 برای 26 قوطی

آیا می دانید که Costco حمل آبجو محلی صورت فله ای ؟ هیچ راه بهتری برای جشن چهارم از طریق حمایت از کسب و کار در محله شما. من Costco در گرجستان آبجو از SweetWater دم شرکت در سهام اما خود را انبار حمل ممکن است متفاوت در مقیاس کوچکتر brews. آنها را بررسی کنید!

اعتبار: Patty Catalano

4. مک و پنیر $2.99 در هر پوند

فراموش کردن سالاد ماکارونی — من رای برای مک و پنیر به عنوان یک cookout طرف. اسلاید این ظرف را در فر به سهولت و یا انتقال آن به خود ظرف قبل از حرارت. هیچ کس نمی خواهد حدس بزنید این مک نیست در خانه!

اعتبار: Patty Catalano

5. فراتر از گوشت فراتر از برگر $11.99 برای 8

یک راه آسان برای مطمئن شوید که همه به خوبی تغذیه است که برای همیشه فراتر از همبرگر گوشت در دست است. به این ترتیب, شما باید گزینه ای را برای ارائه خود را به لحاظ اجتماعی دور همسایگان ترجیح می دهند که یک گیاه بر اساس patty.

اعتبار: Patty Catalano

6. گاوچران چوب جنگلی توده زغال $20.89 برای 34 پوند

هیچ griller می خواهد به مرحله برای شروع تنها به درک که وجود دارد فقط چند دوام خرده در پایین کیسه ذغال. سر به Costco برای برخی از چوب جنگلی توده زغال و شما می تواند مجموعه ای را به آتش کوره برای بقیه از تابستان است.

اعتبار: Patty Catalano

7. کرکلند امضا گوشت شام فرانک $13.99 14

چه کسی در میان ما خواب ندارد خدمت کاستکو معروف دادگاه مواد غذایی داغ سگ در خانه ؟ در حال حاضر شما می توانید (در قیمت پایین از یک دلار یک سگ)!

اعتبار: Patty Catalano

8. Cuisinart 5-قطعه فولاد ضد زنگ ابزار BBQ مجموعه $29.99

جای خود را فرسوده کباب ابزار با این پنج قطعه فولاد ضد زنگ مجموعه ای. این کیت شامل انواع متنوع خوردگی برای تمام مواد غذایی خود را گریل یا تخت بالا می تواند اداره کند. ساخته شده با ساخت و ساز محکم و راحت دستگیره های این ابزار را به شما بسیاری از تابستان آمده است.

اعتبار: Patty Catalano

9. هاینز انواع پیک نیک پک $7.99 برای 4

بی نظیر هاینز پیک نیک بسته هستند! در حال حاضر زمان را انتخاب کنید تا تمام کلاسیک چاشنی شما نیاز به cookouts تمام تابستان طولانی (و فراتر از آن). هر کس نیاز به لذت بردن در یک فشار بطری! آن را به سادگی یک حکومت از تابستان است.

های مورد علاقه خود را Costco می یابد برای چهارم جولای ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن