این شراب خواری-ارزش غذایی نشان می دهد که شما بلیط یک طرفه به نهایی تابستان فرار

ما به طور مستقل انتخاب محصولات ما توصیه می کنند در سایت ما. Kitchn ممکن است کسب درآمد کمیسیون و یا دیگر غرامت

توسط DASTESALAMATT در 31 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب محصولات ما توصیه می کنند در سایت ما. Kitchn ممکن است کسب درآمد کمیسیون و یا دیگر غرامت از این مطالب.

اقرار: من خیلی از دست رقص در هواپیما و بررسی غذاهای مختلف و فرهنگ از سراسر جهان! اما به تازگی کشف کرده اند که تماشای فوق العاده خوب مواد غذایی نشان می دهد که بهترین نوع فرار از واقعیات وجود دارد (حداقل در حال حاضر!). شما می توانید از دست دادن خود را برای ساعت ها در شخص دیگری آشپزی و اگر چه شما در حال تقسیم است که وعده غذایی خوشمزه با میزبان و یا فیزیکی راه رفتن توسط خطوط از یک شهر جدید در تلاش برای spiciest مواد غذایی محلی شما هنوز نظری 100 درصد راضی است. اگر مثل من غذا راحتی تلویزیون خود را نهایی روانی تعطیلات در اینجا هفت توصیه های شما نیاز به اضافه کردن به فهرست پیگیریهای شما آمار. از فرقه نشان می دهد که به میزبانی آیکون مانند آلتون براون و Anthony Bourdain به جدید و تازه منتشر شده — وجود دارد برخی از فوق العاده خوب غذا محتوا به نیش می زنند به بدون ترک نیمکت خود را.

اکثر آمریکایی ها احتمالا می دانید Padma Lakshmi به عنوان یک نویسنده, بازیگر, مدل و مجری تلویزیونی, اما برای سرخپوستان در سراسر جهان او را یک آیکون. رشد من شراب خواری تماشا "سرآشپز بالا" فقط برای لذت از دیدن قهوه ای زن را در مرکز صحنه پس از آن جای تعجب نیست که "طعم ملت" است که در فهرست پیگیریهای من. هر 30 دقیقه قسمت آغاز می شود با یک ظرف است که تصویب شده است را از طریق نسل — این می تواند یک خانواده دستور و یا یک خیابان-نقطه مواد غذایی. لاکشمی سپس به بررسی دقیقا چگونه است که ظرف ایجاد کرده و گسترش یافته است که جامعه خاص است. نشان می دهد فقط راه اندازی در Hulu این ماه و تمام 10 قسمت در حال حاضر در دسترس برای شراب خواری سازمان دیده بان!

تماشای "طعم ملت" با Padma Lakshmi در Hulu

3. Anthony Bourdain: No Reservations

قبل از "Anthony Bourdain Parts Unknown" آمد "No Reservations" بود Bourdain اولیه تاخت و تاز کردن به غیر داستانی, تلویزیونی مواد غذایی. نشان می دهد شما را به پرت و دور افتاده گوشه و کنار جهان و باعث می شود شما احساس می کنید دقیق تر و دنیوی پس از یک قسمت. این که آیا شما در حال خارش برای تعطیلات عجیب و غریب و یا فقط نیاز به برخی از خوب قدیمی Bourdain نوستالژی "No Reservations" کامل شراب خواری تماشای آن احساس نمی مانند و در مجموع زمان نزول. در حال حاضر Hulu حمل فصول هفت و هشت که در 16 قسمت هر طوری که سرگرمی های خود را سهمیه بندی خواهد شد تحت پوشش حداقل برای چند هفته.

سازمان دیده بان "Anthony Bourdain: No Reservations" در Hulu

4. جدید اسکاندیناوی پخت و پز

5. رجا Rasoi Aur آنیا Kahaniyaan

چه خود را نهایی مواد غذایی راحتی تلویزیون ؟ اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن