این روزها من کوره راه نجات من. در اینجا چگونه من آن را برای استفاده آسان تر Weeknight وعده های غذایی.

با زمان زیادی را صرف در داخل خانه تغییر فصل بوده است ساکت تر ساخت ورود sunnier روز ناگهانی به نظر می رسد. اما

توسط DASTESALAMATT در 31 اردیبهشت 1399

با زمان زیادی را صرف در داخل خانه تغییر فصل بوده است ساکت تر ساخت ورود sunnier روز ناگهانی به نظر می رسد. اما یک گرم-آب و هوا نشانه که غیر ممکن است به از دست دودی عطر از قرار دادن آتش به مواد غذایی است. پس از cooped برای هفته کباب میله ما در خارج با آفتاب داغ ضرب و شتم در پشت ما. آن را می دهد ما خسته جوانه های چشایی هیجان کاراکتر و دود. و در یک معنای عملی آن را به ما می دهد یک تاخیر از هرگز پایان دادن به ظروف کثیف و آشپزخانه تمیز نگه می دارد.

به تازگی, به عنوان من پیدا کردم خودم را به طور کامل سوخته از تمام میان وعده-شاخص های شام و ظرف شستن من انجام داده ام بیش از دو ماه گذشته کوره شده و تاسیسات. در یک فضای جلسه من آماده می تواند ارزش یک هفته از پروتئین و سبزیجات و نرخهای پایین و دسر به من حد سزاوار شکستن از weeknight پخت و پز. این که آیا شما یک کل تازه وارد در زغال سنگ و یا فقط زنگ زده از یک استراحت در خارج از فصل در اینجا چگونه شما هم می توانید با استفاده از کوره خود را به شما کمک کند.

چگونه به حداکثر رساندن کوره خود را برای به حداقل رساندن Weeknight پخت و پز

وجود دارد دو راه برای استفاده از کوره خود را برای کاهش weeknight کار: شما می توانید کوره همه چیز را در یک بار و درو پاداش برای به روز می آیند و یا شما می توانید دبستان چند چیز در حال حاضر برای سریع تر weeknight کباب.

اولین گزینه این است که ایده آل برای مشتاق غذا preppers — هر کسی که ترجیح میدهد به اختصاص یک تکه جامد از زمان برای گرفتن اکثریت این هفته پخت و پز از راه. حتی اگر شما به یک استراحت از وعده غذایی شاخص این چند ماه گذشته شلیک کوره هیجان راه برای بازگشت به نوسان از چیزهایی و راه را برای احیای هر از دست رفته در سراسر هیجان پخت و پز. این نیز بزرگ برای هر کسی که به دنبال به انجام حداقل weeknight پخت و پز به عنوان امکان پذیر است.

کوره است که به خوبی مناسب برای وعده غذایی دبستان به دلایل متعدد. فیلم مربع از فضای پخت و پز است که اغلب سخاوتمندانه تر از stovetop دادن اتاق شما به طبخ مواد غذایی بیشتر در یک بار. علاوه بر این غذاهای کبابی لازم نیست بسیاری از طعم دهنده اضافه شده فراتر از دود و شعله پس از آن در واقع بهترین فصل مواد غذایی به سادگی برای بیشترین تطبیق پذیری است. هنگامی که شما به پایان رسید, قلم مو grates در حالی که آنها هنوز هم داغ و پاکسازی انجام شده است. با پخت و پز و تمیز کردن از راه بقیه هفته است که یک ماده ساده مونتاژ اضافه کردن گوشت کبابی, سبزیجات و توفو به سالاد tacos و ساندویچ.

اگر فکر مکرر weeknight کباب برانگیخته شما — اما تنها اگر آن را سریع و آسان — انتخاب کردن برای روش دوم. در اینجا شما را تا حد زیادی کاهش weeknight کار گرفتن همه چیز آماده برای کوره فقط از روشنایی از زغال سنگ است.

برای این سبک از غذا دبستان یخچال خود را پر از ترشیجات رشته کباب و سبزیجات قبل از برش. این روش نیز بهترین اگر شما به نفع مناقصه غذاهای کبابی بهترین هستند که خورده بلافاصله مانند گوجه فرنگی و میوه ها و پنیر. با برخی از دبستان انجام کار شما کثیف کسری از ظروف و شام, شما می توانید آتش کوره و لذت بردن از آفتاب با انبر دست (و هنوز هم نشستن برای غذا خوردن در یک مدت زمان معقول).

اگر شما در حال حاضر هراس یک ساعت-طولانی دبستان جلسه می دانم که حتی 20 دقیقه می تواند فوق العاده مفید باشد. مخلوط چند ادویه پاک به استفاده از به فصل مواد غذایی خود را به عنوان کوره گرم شده اند هر کس در خانواده و جمع آوری یک بسته فویل و یا به سادگی یک لیست از چیزهایی که شما ممکن است بخواهید به کوره طول هفته. حتی بدون یک تن از پیشرفته کار کوره خود را به شما ارائه می تواند تسکین. فکر می کنم از آن به عنوان گرم-آب و هوا معادل ورق تابه شام و یک گلدان وعده های غذایی: این آشپز همه چیز را در یک بار و شما تنها یک چیز به تمیز کردن.

بیشتر به دنبال تکمیل کباب دبستان برنامه ؟ در اینجا پنج ما عاشق با لیست مواد غذایی و جدول زمانی برای دبستان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن