این محیط داخلی و گیاهان دارویی-رشد کیت را به خود پنجره باغ رویاها به حقیقت می پیوندند

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.وجود دارد

توسط DASTESALAMATT در 7 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

وجود دارد چیزی در مورد آب و هوای گرم باعث می شود که شما می خواهید برای اضافه کردن alllll گیاهان به alllll مواد غذایی خود را. شما می توانید تکیه بر فروشگاه مواد غذایی خود را تامین برای برآوردن نیازهای خود را و یا شما می تواند صرفه جویی در پول و زباله های پلاستیکی (و سفرهای مکرر به فروشگاه) توسط خود را شروع و باغ گیاه! آن را بسیار آسان به رشد گیاهان تا زمانی که شما یک نقطه آفتابی و مقدار زیادی از آب, اما اگر شما نیاز به کمک ما گرد برخی از گیاهان دارویی کیت که به شما آغاز شده, بدون توجه به سطح مهارت خود را. بهترین بخش: شما حتی نمی باید به ترک خانه خود را رشد می کنند! فقط منظور این کیت که به بهترین وجه مناسب نیازهای خود را و شروع به لذت بردن از سبزی تازه در هیچ زمان.

1. Plants.com گیاهان دارویی گیاهان

اگر دوست دارید به طور کامل رشد کرده و گزینه اما می خواهم برای شروع با فقط یک گیاه Plants.com شما پوشانده شده است. موجودی خود را از اواسط اندازه ریحان و جعفری و آویشن و پونه و رزماری گیاهان خود می رسند درب جلو در مش کشاورزان با کرباس تزیینات. خاک های آلی کمک می کند تا گیاهان رشد, اما اگر شما نیاز به یک کمی بیشتر کمک Plants.com کارکنان و پاسخ به سوالات و ارائه مشاوره به عنوان مورد نیاز است. شما همچنین می توانید سفارش این مینی باغ سه نفر با نعناع و پونه و رزماری اگر شما می خواهم به جای شروع به کوچک. و فراموش نکنید که آپارتمان درمانی (سایت خواهر ما) از خوانندگان دریافت 15 درصد sitewide با کد APARTMENTPLANTS15!

خرید: مینی باغ گیاه سه نفر $34.99 $29.74 از Plants.com

2. Bloomscape خوراکی باغ گیاهان

Bloomscape نیست فقط کشتی محکم مار گیاهان و leafed Monsteras به طور مستقیم از آن گلخانه ای به درب خود را. همچنین کشتی های انواع به طور کامل رشد گیاهان است که آماده هستند برای اضافه شدن به تمام خلاقیت های آشپزی خود. را انتخاب کنید از سه خوراکی باغ مجموعه تند (گشنیز, پیازچه, پونه کوهی) معطر (رزماری و مریم گلی و آویشن) و یا مرزه (ریحان, جعفری, پونه کوهی). همه پیش آمده گلدانی کوچک قرمز مایل به قهوهای کشاورزان. شما باید برای پیوستن به waitlist اما اگر شما می خواهید گیاهان ASAP Bloomscape نیز به فروش می رساند زیادی رزماری بوش برای $150.

خرید: گیاهان معطر مجموعه, $65 از Bloomscape

3. گیاه پخت و پز دانه های کیت

برای تبادل نظر باغبان که می خواهید چیزی آسان و ساده برگ واقعی بازار بزرگ گیاه پخت و پز دانه های کیت. را انتخاب کنید بین یک پایه و لوکس گزینه (لوکس شامل دو چه اساسی ارائه می دهد) و شما می توانید دانه سینی رطوبت گنبد و حداقل 6 انواع بذر. و اگر شما ترجیح می دهند به تبادل نظر خود را در باغ وجود دارد تن از دانه شما می توانید خرید خود را—شما می خواهید پیدا کردن تمام معمولی خود را از گیاهان مانند رزماری, ریحان, جعفری, اما شما همچنین می توانید در اب شلپ شلپ کردن در کمتر از آنهایی که شایع مانند بادرنجبویه, استویا و سلنیوم.

خرید: گیاه پخت و پز دانه های کیت شروع می شود در $13.64 از برگ واقعی بازار

4. شهری برگ گیاه Starter Kit

این مقرون به صرفه گیاه کیت کامل باغ گیاه وسط زمین. شما ارائه گلدان (خوب اگر شما به دنبال برای زیبایی خاصی در آشپزخانه شما); شهری و برگ فراهم می کند, دانه, خاک دیسک و اینتل شما نیاز به ایجاد گیاهان خود را رشد می کنند. این کیت همراه با هشت نوع از دانه—ریحان, گشنیز, شوید, نعناع, جعفری, پیاز, پونه کوهی و آویشن—به علاوه خاک دیسک است که گسترش و شکستن از هم جدا هنگامی که شما اضافه کردن آب است. برچسب بامبو خوشه مطمئن شوید که شما نمی توانید گیاهان خود را مخلوط.

خرید شهری: برگ گیاه کیت $17 از شهری برگ

5. کشاورزان' انتخاب 9-گیاه پنجره باغ

گاهی اوقات شما فقط باید از برو بزرگ و یا رفتن به خانه و این 40 قطعه کیت به شما اجازه ایجاد شاخ و برگ گیاهان باغ از رویاهای خود را برای کمتر از $40. این به معنای واقعی کلمه همه چیز شما نیاز به دریافت شلوغ داخل باغ گیاهان دارویی—گلدان و خاک نه (نه!) انواع دانه ها برای پخت و پز خود را نیاز دارد از جمله شوید و ریحان و پیازچه و آویشن, جعفری, پونه کوهی, گشنیز, مریم گلی و خردل. شما همچنین می خواهید بامبو نشانگر (شما نیاز به آنها را با این بسیاری از گیاهان!) و یک راهنمای کامل برای به دست آوردن همه چیز را در حال رشد است.

خرید: کشاورزان' انتخاب 9-گیاه پنجره باغ $39.99 از آمازون

6. کلیک کنید و رشد هوشمند باغ

شما لازم نیست که به یک سوپر نما سبز برای لذت بردن از وطنی گیاهان. این خودکار داخل باغ از کلیک کنید و رشد می دهد خود را به گیاهان آب و مواد مغذی در یک برنامه منظم حصول اطمینان از گیاهان خود را قوی باقی بماند و تازه است. جمع و جور با استفاده از سیستم گیاهی زیست تخریب پذیر غلاف (مانند غلاف شما قرار داده و در Keurig) را به همه چیز سازگار با محیط زیست دوستانه و آسان برای استفاده است. آن را در حال حاضر به فروش می رسد بر روی کلیک کنید و رشد سایت اما شما هنوز هم می توانید خرید آن را با همان قیمت در علم غرب.

خرید: کلیک کنید و رشد هوشمند باغ 99 دلار از علم غرب

7. پنجره گیاه رشد کیت

ساخته شده به طور خاص برای شما پنجره Terrain کیت همراه با یک چوب زمینی جعبه است که دارای سه نارگیل گلدان و کاملا متناسب در آشپزخانه شما پنجره لبه. فقط اضافه کردن خاک دیسک دانه (شما دریافت جعفری, ریحان و گشنیز) و آب وارد بامبو خوشه و خورشید درخشش خود را کمی سبز.

خرید: پنجره گیاه رشد کیت $28 از زمین

8. شاد امید ساخته شده داخل باغ گیاه کیت

اگر شما جدید به شاخ و برگ گیاهان باغ بازی دریافت همه چیز شما نیاز به شروع به کوچک با این کیت بر روی Etsy. آن می آید با یک ذغال سنگ نارس گلدان خاک و 50 دانه این گیاه از انتخاب شما (وجود 12 را انتخاب کنید) به شما همه چیز شما نیاز به شروع کنید. فهرست Etsy برای گزینه های حتی بیشتر وجود دارد تن!

خرید: مبارک امیدوارم که ساخته شده داخل باغ گیاه کیت $15.95 از Etsy

9. مدرن جوانه رشد باغ شیشه ای رشد کیت

وجود دارد یک دلیل این شرکت با نام مدرن جوانه. این مات شیشه ای گلدان نگاه براق در آشپزخانه خود را, اما در داخل پیچیده هیدروپونیک سیستم اجازه می دهد تا شما رشد دانه با کمی تلاش و بدون خاک! فقط با استفاده از شامل جراحی خالص قابلمه اضافه کردن دانه های آلی گیاه, مواد غذایی و آب و شما باید گیاهان را در هیچ زمان. را انتخاب کنید از ریحان, نعناع و بابونه یا اسطوخودوس برای 25 دلار در هر یا همه در یک مجموعه از چهار.

خرید: مدرن جوانه رشد باغ شیشه ای رشد کیت $25 از Food52

10. AeroGarden برداشت با لذیذ گیاه دانه در غلاف کیت

دیگر بدون خاک رشد سیستم این آشپزخانه کیت اجازه می دهد تا شما رشد می کنند هر چیزی را به سرعت و به راحتی بدون توجه به سطح مهارت خود را. سه دکمه کنترل پنل در چراغ های رشد و به یاد شما را به گیاهان آب برای یک تماس در حال رشد است. این سیستم همراه با شش قبل از کشت غلاف از Genovese ریحان تایلندی, ریحان, آویشن و جعفری و نعناع و شوید برای دریافت خود را داخل باغ آغاز شده اما شما می توانید خرید بیشتر گیاه ارقام به عنوان شما لطفا!

خرید: AeroGarden برداشت با لذیذ گیاه دانه در غلاف کیت $149.99 از تخت حمام و فراتر از آنtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن