این جادویی ظروف فورا من دو برابر کابینه فضا — و آنها 42 درصد خاموش در حال حاضر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.در تئوری

توسط DASTESALAMATT در 20 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در تئوری بسیار IKEA شیشه سازی شیشه به نظر می رسید مانند یک ایده عالی است که من فکر نمی کنم دو بار قبل از snagging دو و نیم دوجین از آنها را در اندازه مخلوط. اما پس از تقریبا دو سال با استفاده از آنها متوجه شدم که در حالی که آنها ممکن است کار را برای کسی که با یک آشپزخانه بزرگتر در زمان کوچک راه اندازی آنها به سادگی خوک های فضایی. نه به ذکر است که آنها فوق العاده سنگین و درب فقط clunky و درد استفاده کنید. در هر وضعیت دیگر من ممکن است فقط اجازه دهید آنها بود اما داده های اخیر من عمیق شیرجه رفتن به پخت و پز است که منجر به به طور قابل توجهی حجیم شربت خانه, من تصمیم گرفتم آن زمان برای یک عملی تر برای صرفه جویی در فضا راه حل است. که زمانی که من آمد در سراسر Shazo 60 قطعه مهر و موم شده ظرف نگهداری مواد غذایی مجموعه در آمازون است.

اگر من تا به حال به توصیف این ظروف در یک کلمه (خوب دو!), آن را به سادگی بود: بازی در حال تغییر! من قبل از Shazo زندگی من می تواند پشته فقط چهار متوسط 34-اونس است. IKEA قوطی را در یک قفسه; آنهایی که بزرگتر پر از ملزومات روزمره مانند آرد و شکر و جو مجبور به زندگی در یک under-the-counter کابینه به دلیل محدودیت فضا. گرفتن به سمت راست شیشه همیشه احساس می کردم که یک مجموعه بازی Jenga و چند بار من به جای همه چیز را در طبقه قبل از پیدا کردن آنچه من به دنبال. پس از اين دستاورد عظيم ظروف گرفت تا فضای بسیار آن را سخت به پیگیری از آنچه که من تا به حال در آشپزخانه من, و من معمولا به هدر رفتن مواد غذایی و یا خرید ،

اما با Shazo, ظروف کوچک من کابینت راه بیشتر عملکردی است. من مجموعه ای از 30 ظروف ساخته شده از شش کوچک-tiny ظروف دور است که من استفاده از برای ذخیره سازی ادویه جات ترشی جات; هشت 16.9-اونس است. ظروف; شش 30.4-اونس است. ظروف; شش متوسط-سایز 40.5-اونس است. ظروف; دو بزرگتر 67.6-اونس است. ظروف و دو فوق العاده جادار 84.5-اونس است. ظروف است. و بهترین بخش ؟ به جز برای کوچک آنهایی که دور هر ظرف است که دقیقا همان درب. که بدان معنی است که من هرگز دوباره صرف یک ثانیه از زمان مبارزه با عدم تطابق درب.

بلافاصله دو برابر شدن کابینه من فضا (با کمی اضافی اتاق به فراغت) این ظروف نیز به من داده راه کنترل بیشتر و وضوح بیش از شربت خانه من مطالب. مثلا همه چیز ساخته شده است به منظمی پشته در بالای هر یک از دیگر, و طراحی براق باعث می شود آن را آسان تر برای پیگیری موارد. ظروف نیز آمده با برچسب های مفید و سفید نشانگر — یک نجات دهنده زندگانی اگر مثل من شما تمایل به داشتن یک زمان سخت تمایز بین عدس و بسیار مشابه به دنبال لوبیا خشک. و بر خلاف ظروف شیشه ای, این, سبک, پلاستیک بدون BPA هستند یک کل خیلی آسان تر که مسئولیت رسیدگی به.

من تا به حال من ظروف برای تقریبا دو سال در حال حاضر, و من نمی تواند شادتر. آنها را پخت و پز آسان تر و به من کمک ذخیره کردن بیشتر در کابینت که فوق العاده کاهش زباله های مواد غذایی. در حالی که Shazo یک تن از دیگر ظرف ذخیره سازی مجموعه را انتخاب کنید از 60 قطعه مجموعه یکی از جامع ترین گزینه -- و آن را در حال حاضر 42 درصد ، به عنوان برای IKEA کوزه? من استفاده از چند تا فروشگاه ملزومات در حمام در حالی که بقیه باید دو برابر کردن به عنوان کشاورزان برای رشد گیاه ،tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im