این بچه آورده نوزاد خود را در خانه در طول یک بیماری همه گیر. در اینجا چیزی است که آنها در حال پخت و پز, غذا خوردن, و امید برای آینده است.

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.نام: رابی

توسط DASTESALAMATT در 21 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: رابین Oatts و جودی میلر (Jodi در زمان عکس برای این قطعه)
محل سکونت: Columbus, Ohio
چگونه بسیاری از مردم خوردن با هم در خانه خود? دو. الیوت خود کودک است که فقط 8 هفته.

وجود دارد برخی از غیر منتظره شباهت بین خودخواسته قرنطينه بسیاری از ما در این بهار و در اولین روز از والدین بستن خودتان در خانه با نوزاد برای بی خوابی زنجیره ای از شب. اما اگر شما در واقع در میان هر دو در یک بار ؟ چه آن را مانند به خود اولین نوزاد در طول اقامت در خانه ، رابین و Jodi زندگی در محله من در کلمبوس, اوهایو آوردند و خود را پسر کوچک الیوت خانه فقط قبل از دولت ما تعطیل. من بوده ام به دنبال خود را در چند هفته اول مادری در Facebook آنها به عنوان سند بازديد از طریق ضخیم پنجره خود را مقابل پنجره نگه داشتن نوزاد و اجازه پدربزرگ و مادربزرگ و دوستان تحسین از یک فاصله امن. این تصاویر را تبدیل به یک تصویر ماندگار از این wildly عجیب و دردناک زمان.

فکر کردن در مورد جلو پنجره بازدیدکننده داشته است و چقدر سخت اوایل مادری است که حتی بدون چند برابر جهانی بهداشت بحران من به رابین در مورد چگونه آنها در حال غذا خوردن, مقابله با استرس و آموزش طناب جدید مادری در امن اما مشکل فاصله.

چگونه است که الیوت در حال حاضر ؟
او متولد شده در مارس 11, بنابراین او 8 هفته.

هنگامی که شما متوجه باشید که مادری بود در مورد عجیب و غریب ؟
من قدیمی ترین خواهر زندگی در سیاتل و این آمار برای اولین بار وجود دارد. من تا به حال شده است که شنیدن از او در ساخت مثل این چیزی است که اتفاق می افتد و همه چیز شروع به گرفتن دیوانه. او به پایان رسید تا در حال حرکت پرواز خود را تا آنجا که او در حال رفتن به می آیند و با ما بماند برای کمک به. ما نوع عصبی, اما هیچ چیز به حال اتفاق افتاده در اوهایو هیچ کس در مورد آن صحبت شد.

در روز او متولد شد و ما تا به حال یک حزب بزرگ در بیمارستان ما مجموعه. من فکر می کنم ما تا به حال 20 نفر در اتاق. وجود دارد هیچ محدودیت. اما پس از آن تا زمان ما به خانه, سه روز بعد ناگهان همه در مورد آن صحبت شد و این همه تغییر کرده است.

اگر من به یاد داشته باشید زمانی اینجا در اوهایو مدارس بسته شد در مارس 12 و کافه ها و رستوران ها بسته شده در 15. دولت با صدور اقامت در خانه سفارش در مارس 22. بنابراین همه این بود که فقط رفتن را در هفته اول خود را با یک نوزاد.
سه روز پس از او متولد شد او اولین متخصص اطفال بررسی و متخصص اطفال ما بود "آن را تعطیل کند. ندارد و بازدید کنندگان است. من جدا كنيد." از آن نقطه, روز سوم در خانه هیچ کس به خانه آمد.

چه شد هفته اول خود را در خانه می مانند ؟
این احتمالا بدترین روز زندگی من, اگر من صادق بودن. همه چیز شما را از طریق رفتن با خود بچه ها برای اولین بار بود که اوج هر چیز دیگری. استرس نگه داشتن بازدید کنندگان دور حتی مردم آوردن وعده های غذایی: من اینجا نشسته گفتن من و خانواده و دوستان آنها واقعا می تواند بیش از نمی آمد. آنها مانند چه ؟ ما را در حفظ و تحویل در درب و شستن مسائل ، به علاوه فقط بدانند چگونه به شیر در واقع بدون دیدن یک مشاور شیردهی. من تا به حال به FaceTime من OB با پیراهن من است.

ما هر دو خود اشتغالی; من یک عکاس و طراح و جودی است که یک عکاس و در هفته اول و یا دو او فقط به حال توجه کنید پس از اطلاع از لغو مشاغل. که یکی دیگر از استرس و ایمیل پس از ایمیل از دست دادن کار.

و سپس در بالا از آن ما تا به حال همه که باران و آب گرفتگی زیرزمین برای اولین بار پس از من متعلق به این خانه در 10 سال. ما از خواب بیدار در شب پنجم و زیرزمین گرفتگی شد; از آن جایی که ما با حفظ همه ما تجهیزات عکاسی. نشسته بودم روی پله ها رفتن را از طریق جعبه و سازماندهی Jodi شد تصفیوی. این یک هفته بد.

که بی رحمانه است. شما قادر به دریافت مواد غذایی و مواد غذایی?
ما تصمیم درست در آغاز, OK, ما در حال رفتن به بیرون بروید. من برای امضا Instacart و من فکر می کنم ما تا به حال یک یا دو تحویل و سپس آن را مانند شما می توانید بار; همه چیز خارج از بورس چه می خواهید انجام دهید.

پس از Instacart خشک ما دوستان آورده است که مواد غذایی برای چند هفته. پس از آن همه چیز حل و فصل پایین به اندازه کافی است که ما می تواند جای درایو-تا سفارشات در تمام غذاها و فقط باید آنها را قرار داده و ما در تنه. اما ما کشیده ما اقلام مواد غذایی به عنوان آنجا که ما می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا مواد غذایی را از فریزر. پس دوباره که خیلی دیوانه و استرس زا.

مرسی بله تغذیه خود را هنگامی که شما یک نوزاد جدید است استرس زا در بهترین زمان. چگونه شد شما خوردن از طریق همه از این ؟
آن را خط تا در برخی از راه های کاملا چون من برنامه ریزی برای مرخصی زایمان. من بزرگ طبخ و ما دبستان. من همه را از خود ما نان بنابراین من ساخته شده پنج قرص و مسدود کردن آنها. خواهر من در واقع به من یک ایده خوب چون من در تلاش بود برای پیدا کردن زمان را به یک دسته از مواد غذایی و مسدود کردن آن و او گفت: فقط دو برابر از همه چیز شما در حال ساخت برای شام. در ماه گذشته [قبل از الیوت آمد] من فقط اضافی و مسدود کردن آن. بنابراین در برخی از حس ما تا به حال خوب راه اندازی.

اما تولید چیز بزرگی بود; ما در حال بزرگ نباتی مردم است. بنابراین ما فقط با قرار دادن در یک سفارش برای تولید هر چه ما می تواند و باید آن را تحویل داده و با استفاده از هر آنچه که ما می تواند. ما تنظیم دستور العمل های ما استفاده کنید. به جای بزرگ سالاد را کمی از تولید هر وعده غذایی.

در حال حاضر Jodi دارای یک باغ بزرگ. او دارای 8 تخت مطرح شده حداقل. او رشد می کند در واقع همه چیز را که ما می خوریم در فصل. وقتی که این همه آغاز شده اتفاق می افتد و شما نمی تواند واقعا به تولید و او بلافاصله رفت و قرار دادن دانه و شروع به رشد ما منداب و دیگر چیزهایی که خیلی سریع به جوانه.

پس منتظر — Jodi پاسخ به کمبود مواد غذایی بود که به گیاه سبزی?
من فکر می کنم او مرا تازه microgreens ظرف هفت روز از زمانی که همه چیز اتفاق افتاده است.

که نهایی, عشق, عاشقانه!
من می دانم! در ضخامت از فصل او را مانند یک گربه آوردن شما یک ماوس است. او را به این بزرگ جعبه از تولید به ایوان و بخشی از من است, من شما را خیلی دوست دارم و پس از آن دیگر من است من چگونه رفتن را کوک همه از این ؟ [می خندد] اما من نمی را به باغ خود را برای اعطا در حال حاضر.

چه چیز های مورد علاقه خود شما stashed و خورد ؟
بزرگترین چیزی که در واقع یکی از جودی چیز است. او در این کتاب برای اولین بار 40 روز. او واقعا به این کتاب و در واقع به پایان رسید تا شاخص یک دسته از محيط چرا که او خواندن در این کتاب است که استخوان مایع است مانند یک چیز خوب برای شفا. بنابراین او بزرگ دسته از مرغ و گوشت و استخوان براث. پس از آن او ساخته شده و به راحتی با آبگوشت و سبزی را با تخم مرغ. من که تقریبا هر روز صبح برای اولین بار در هفته یا بیشتر. ما تا به حال یک تن از آن prepped در فریزر. اما پس از آن, آرامش, ما تا به حال بسیار از آن و من هرگز بیمار از آن. که چیز های مورد علاقه من — به غیر از الکل در این مرحله از آنجا که من می توانید آن را دوباره!

باید مردم شده است قادر به شما وعده های غذایی?
ما تا به حال یک وعده غذایی قطار و من آن را تعطیل اوایل چون من فقط نمی خواهم مردم را به احساس می کنم موظف. مردم ما فرستاده کارت هدیه برای GrubHub و تحویل. یک هفته و نیم یا بیشتر به این مردم شروع به ارسال چیزهای داشتن آن را تحویل داده و یا ترک در آستان.

یک شب من یک متن از بهترین دوستم که گفت: "اگر شما تا 4 صبح خود را بررسی کنید و درب جلو." هنگامی که ما نگاه وجود دارد تحویل پنیر خامه ای و شیرینی. این نوع از مسائل اتفاق افتاده کاملا چند بار. در واقع او به پایان رسید تا در حال اجرا برای گرفتن مواد غذایی برای ما چرا که او نمی خواست ما رفتن به فروشگاه.

خواهر من اینجا بود سه هفته اول بود و قادر به گرفتن بر روی تعداد زیادی از پخت و پز و تمیز کردن برای ما که ما بسیار سپاسگزار برای. اما به طور کلی وضعیت آیا اضافه کردن به استرس است. حتی اگر ما آشپز بزرگ خودمان پخت و پز بسیاری از وعده های غذایی ما تقریبا هر روز بالای داشتن یک نوزاد زیادی است.

به من بگویید در مورد جلو پنجره. چگونه بازديد وجود دارد شروع به اتفاق می افتد ؟
آن را فقط به نوع اتفاق افتاده است. من همیشه بر روی نیمکت نشسته و به بیرون نگاه کرد. من یک خانه کوچک به طوری که تنها در اتاق اصلی. این نوع در معرض; بدون ایوان جلو مردم راست می توانید در. یکی از اولین من بود خواهر او آمد با من برادرزاده حذف کردن یک dehumidifier روز زیر زمین آب گرفتگی. من نشسته وجود دارد با الیوت و باز پنجره کسی بود عکس گرفتن و این که فقط شد چیزی. ما را به باز کردن پنجره به بحث کمی و مردم را در, و ما می تواند بر روی نیمکت با الیوت. من پست چند عکس ساخته شده و سپس یک آلبوم کامل و مردم در Facebook خواهد بود, مانند, می, ما می آیند برای بازدید ؟ می تواند ما را دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن ؟ گام به سمت راست و کودک را مشاهده کنید!

چه اولین چیزهایی که شما امیدواریم که برای کار با الیوت زمانی که این همه بیش از ؟
راستش من نوع عزاداری ایده از آنچه که من فکر می کردم ما پس از زایمان خواهد بود. ما بسیار نزدیک با همسایگان ما دو درب پایین و تقریبا هر آخر هفته ما را قطع با آنها. ما فقط می خواهم رزرو برای چهار و سعی کنید مکان های جدید در همه زمان ها. اگر ما می رویم از ما می شود پخت و پز, آیا مضمون روز که در آن ما خواهد بود پخت و پز در تمام طول روز و اویختن. و بنابراین من فکر می کنم است که سخت ترین چیز -- من نمی توانم فقط به اویختن با دوستان و پاپ صندلی ماشین پایین در طول صبحانه. و یا به دوستان و اجازه دهید آنها را نگه دارید الیوت در حالی که ما طبخ در تمام طول روز. که چیزهای که من دست.

مواد غذایی است که خیلی از ما در زندگی اجتماعی; واقعا اکثر ما در فعالیت های اجتماعی و این سخت است نه قادر به انجام است که با افراد دیگر به خصوص با یک نوزاد.

چه چیزی شما را از خواب زمانی که شما فکر می کنم مورد اول تولد ؟ و یا می کند که فقط به نظر می رسد غیرممکن دور در حال حاضر ؟
در واقع من تا به حال به تمرکز بر روی که با شما صادق باشد. این آسان برای ایزوله و محروم از خواب و فکر می کنم آن را هرگز تغییر نمی کند. و من فقط به گفتن خودم: حتی اگر آن را یک سال از در حال حاضر وجود دارد یک واکسن امیدوارم ما می توانیم به حالت عادی بازگشت. نرمال بودن او قادر به راه رفتن در اطراف در باغ و ما اویختن با دوستان و طبخ در تمام طول روز — راستش زندگی به عنوان ما آن را می دانستند. اما با یک سال! من نمی توانم صبر کنید تا زمانی که ما در حال بازگشت به حالت عادی. این چیزی است که من در مورد خواب.

از شما بسیار سپاسگزارم, Jodi و رابین! دنبال Jodi و رابین هر دو در Instagram و بازدید از وب سایت های حرفه ای در اینجا.

راه ما با خوردن یک سری از پروفیل ها و گفتگو با افرادی مانند شما را در مورد چگونه آنها را خوراک خود و خانواده خود را.ما به طور فعال به دنبال مردم به ویژگی های در این سری است. شما لازم نیست به معروف و یا حتی یک آشپز خوب! ما علاقه مند هستید در مردم از همه پیشینه ها و عادات غذا خوردن. چگونه می توانم به شما در غلبه بر چالش ها برای تغذیه خود را ؟ اگر شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را با ما و یا اگر شما می دانید کسی که شما فکر می کنید خواهد بود برای این سری از اینجا شروع کنید با این شکل.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن