این 10 دستور العمل های محبوب ترین در این ماه

تحت شرایط عادی مارس یک ماه را صرف جشن ورود بهار تولید مثل مارچوبه, نخود فرنگی و تره فرنگی و پخت تا تمام لیمو د

توسط DASTESALAMATT در 12 اردیبهشت 1399

تحت شرایط عادی مارس یک ماه را صرف جشن ورود بهار تولید مثل مارچوبه, نخود فرنگی و تره فرنگی و پخت تا تمام لیمو دسر. پخت و پز مارس این نگاه کمی متفاوت است. به جای همه ما سعی در انطباق و حل و فصل در به روال جدید از پخت و پز در خانه (و شستن ظروف!) در همه زمان ها. برای برخی که به معنای پیدا کردن سریعترین و ساده ترین شام در اطراف; برای دیگران آن را واقعا به معنای تکیه به خانواده پسند راحتی مواد غذاییو یا شلاق تا رفتار شیرین (حتی اگر شما یک ذره از آرد همه منظوره).

از آرامش کربوهیدرات و خامه casseroles به دستور العمل های که repurpose باقی مانده و استفاده از هر تاریخ و زمان آخرین بیت از ما خمیر ترش استارتاین 10 دستور العمل های محبوب ترین از این ماه گذشته.

1. مطلق بهترین سوپ عدس

این سوپ عدس است که همه چیز ما نیاز داریم در حال حاضر: آن را سالم و دلچسب زیبا و خامه ای بدون یک قطره از کرم و فقط به عنوان تسکین دهنده آن است که آسان به جلو.

دریافت دستور العمل: بهترین مطلق سوپ عدس

2. خانه ادویه تاکو

ساخت خود را تاکو ادویه است که همیشه خوشمزه تر از هر چیزی که شما می خرید به دلیل آن را به شما می دهد کنترل کامل بیش از عطر و طعم بنابراین شما می توانید ترکیب آن را تنها راه شما می خواهم. از آن است که یک شریک به گوشت چرخ tacos, اما آن را نیز می شود به خوبی به دست آورده نقطه در سوپ گوشت و نرخهای پایین.

دریافت دستور العمل: خانه ادویه تاکو

3. Flourless لیمو کیک بادام

حتی اگر من می تواند پیدا کردن آرد همه منظوره در حال حاضر, من می خواهم هنوز هم انتخاب کنید این روشن و آفتابی flourless کیک (آن را با استفاده از آرد بادام به جای). خدمت آن را با یک نور گرد پودر شکر و انواع توت های تازه.

دریافت دستور العمل: Flourless لیمو کیک بادام

اگر شما یک نقطه نرم برای سیب زمینی au gratin, شما در حال رفتن به عشق واقعا Dauphinoise سیب زمینی. این سیب زمینی غذای مرکب از گوشت وارد می کند کم نیست در کرم و Gruyère.

دریافت دستور العمل: Dauphinoise سیب زمینی

5. آسان قشنگ فوری گلدان لازانیا

شما هم اکنون می توانید اضافه کردن قشنگ پر رو لازانیای به لیست علاقه مندی های شما می تواند در خود را فوری گلدان. و آن را کاملا شدنی در weeknight.

دریافت دستور العمل: آسان قشنگ فوری گلدان لازانیا

6. یک شبه خمیر ترش پنکیک

ماکارونی های مورد علاقه ما راه را به استفاده از این دور از خمیر ترش استارت. آنها فقط به عنوان آسان به عنوان کلاسیک پنکیک و پاداش شما را با یک منحصر به فرد تنگ است که روشن تر از دوغ.

دریافت دستور العمل: یک شب خمیر ترش پنکیک

7. 15 دقیقه گوشت خوک سرخ شده با برنج

شما هرگز پشیمانی تبدیل برنج مانده به کتری از برنج سرخ شده پر شده با وتکه از زمین گوشت خوک و تخم مرغ و هر آنچه که سبزیجات شما را در فریزر.

دریافت دستور العمل: 15 دقیقه گوشت خوک سرخ شده با برنج

8. ترد هوا سرخ کن سیب زمینی پخته

سیب زمینی پخته بهترین چیزی که شما احتمالا نمی ساخت در هوا خود را سرخ کن. آن بازده سیب زمینی با shatteringly پوست ترد و لطیف ترین کرکی گوشت.

دریافت دستور العمل: ترد هوا سرخ کن سیب زمینی پخته

9. توت فرنگی کیک ترکیبی از کیک های شکلاتی

یک جعبه کیک توت فرنگی مخلوط راز این درمان شیرین است که متراکم و بافت جویدنی شبیه به جویدنی کاکائو کیک های شکلاتی و blondies اما با یک میوه ای پیچ و تاب و پتو از پوشش پنیر خامه ای.

دریافت دستور العمل: کیک توت فرنگی مخلوط کیک های شکلاتی

10. لیمو و دانه خشخاش کلوچه

اگر شما چند فنجان آرد در دست من قول می دهم که شما هرگز پشیمانی ساخت یک دسته از این شیرین-ترش کلوچه. تضاد بین crackled شکر شکوه و مرطوب مناقصه بشقاب سفالی کوچک است که به سادگی بی نظیر است.

دریافت دستور العمل: لیمو و دانه خشخاش کلوچهtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im