این 10 دلار گیاهی مؤثر است نزدیک به کامل آمازون امتیاز از بیش از 8000 داوران

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.ما اشاره

توسط DASTESALAMATT در 19 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

ما اشاره کرد و این را قبل از, اما ما می خواستیم به آن را دوباره می گویند: آن را بسیار سخت برای به دست آوردن هر چیزی بالاتر از 4.5 ستاره امتیاز در آمازون است. تا زمانی که چیزی است نزدیک به کامل طور متوسط ما واقعا گوش دادن. این 10 دلار گیاهی مؤثر از OXO, به عنوان مثال. این یک میانگین امتیاز 4.8 و بیش از 8,300 بررسی است.

خرید: OXO خوب چنگک گردان Peeler, $10

آن را ساده و مستقیم مفصل گردنده peeler (در مقابل y پوست است که در واقع به شکل حرف Y با قسمت پایین بودن دسته و تیغه پوشا بالا) و دو پره های گردنده برای دیدار با خود را تولید کند با این حال شما در حال برگزاری آن است. آن را به یک اندازه است cushy رسیدگی و ساخته شده در سیب زمینی eye remover و آن را در ماشین ظرفشویی امن.

مورد علاقه ما مؤثر بر ثبت می آید از کوهن Rikon و چند دلار ارزان تر است, اما آن را سخت به چشم پوشی از بررسی درخشان برای این OXO نسخه (آن کمک می کند که OXO یکی از مورد علاقه ما ابزار آشپزخانه شرکت!). بیایید نگاهی به برخی از این بررسی درخشان.

"ما قطعا از دست داده اند برخی از pizzazz در زندگی ما هنگام بررسی یک سیب زمینی پوست است که برجسته از یک روز اما وای! من در نهایت با استفاده از این یکی امروز و (گذشته از اضافه کردن یک تکه از بند انگشت به خورش گوشت گاو) آن را یک تجربه بزرگ! من پرداخت پنج دلار برای یک در فروشگاه مواد غذایی چند ماه پیش به جای پوست من تا به حال نیمی از زندگی من است. این یک OXO مثل پیدا کردن یک دوست از دست رفته! آن را با این نسخهها کار! این لایه برداری را در طولانی شسته و رفته نوار! سلام برای سیب زمینی جدید گریز صهلر!"

"بهترین پوست من تا کنون متعلق به. من به استفاده از با استفاده از تلاش بسیار در پوست کندن یا خرد. تیغه های بسیار تیز! من بسیاری از دیگر ابزار آشپزخانه توسط OXO و همیشه [پیدا کردن آنها را] محصولات خوب. دریغ نکنید در این یکی خرج اضافی چند دلار شما آن را پشیمانی نیست."

"من واقعا دوست دارم این peeler و من آرزو می کنم من تا به حال خریداری آن را هر چه زودتر. این است که بسیار راحت پوست دست که باید آرتریت روماتوئید و آن را لایه برداری کاملا. من استفاده از آن برای سبزیجات و به مزه لیمو. این لایه برداری لایه بیرونی لیمو کاملا اما پوست سفید پنبه. این پوست این نسخهها کار میکند بزرگ بر روی هویج و کدو سبز, خیار, ریشه زنجبیل, زردچوبه, ریشه است. آن را زباله نیست هر یک از سبزی آن را فقط به حذف پوست در یک پاس کاملا در هر زمان تنها."

آیا شما یک سبزی پوست شما را دوست دارم ؟ به ما بگویید در مورد آن را در نظرات.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن