این 15 دلار کره حافظ کلید نرم Spreadable کره

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.آیا شما ه

توسط DASTESALAMATT در 17 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

آیا شما همیشه مثله یک تکه نان تست با یک پت از سنگ سخت کره? ما فقط کشف یک ترفند ویژه برای هرگز اجازه ندهید که اتفاق می افتد دوباره. راز صاف spreadable (real) کره نهفته در درون این جذاب آشپزخانه, کره, حافظ که آمازون خریداران می تواند به توقف raving در مورد (و ما فکر می کنیم می خواهم به شما بگویم در مورد بیش از حد).

به جای نگه داشتن کره در یخچال که در آن باقی خواهد ماند سخت گسترش یک چوب کمی کره نرم شده را به درب Norpro لعاب ظروف سفالین سنگ نما, کره, دروازه بان. در هنگام نصب وارونه درب مهر و موم به پایه که دارای یک تا دو اینچ آب سرد که به شکل یک مهر و موم برای حفظ کردن هوا. این تضمین می کند که خود کره تازه صاف و spreadable در دمای اتاق به مدت 30 روز. (به خاطر داشته باشید که این توصیه است که شما باید تغییر آب هر دو تا سه روز حداکثر.)

از نزدیک به 3 ، 000 مشتریان آمازون که به این کره و حافظ چهار یا پنج ستاره امتیاز وجود دارد بیش از چند بررسی درخشان.

"من خسته از داشتن به اجازه من کره مجموعه ای را قبل از من می تواند گسترش آن و یا نیاز به حرارت آن را بالا و فقط ساخت ظروف سرباز یا مسافر. این راه حل مناسبی است."

"این کاسه کوچک فوق العاده است. من استفاده می شود به نگه داشتن من کره در مقابله سنتی کره ظرف به طوری که آن را به اندازه کافی نرم به گسترش در نان بدون پاره شدن آن را به تکه. مشکل این بود که در عرض چند روز چوب را توسعه تیره تر "پوست" است که طعم بیات. چه زباله!"

"من شده اند با استفاده از این برای چند هفته در حال حاضر و من تا به حال هیچ مشکلی نگه داشتن من کره تازه است. به دلیل آن است که در نزدیکی من غرق من هستم خیلی خوب در بیاد به تغییر آب را به عنوان کارگردانی. من واقعا دوست داشتن کره نرم در دست همه زمان ها است. این نسخهها کار واقعا خوب است."

"من Norpro ظروف سفالین سنگ نما, کره, حافظ برای سال در حال حاضر, و من آن را دوست دارم–چه دستی ابزار آشپزخانه این است! من نمی دانم آنچه من می خواهم بدون آن انجام دهید برای نگه داشتن کره خوشبو و نرم است. من هم دوست دارم که چگونه کاملا زرق و برق دار به نظر می رسد بر روی کانتر آشپزخانه مانند یک یادگاری از گذشته های دور زمانی که وجود دارد هیچ یخچال و فریزر."

آیا شما یک کره حافظ است که شما کاملا عشق ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن