ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در طول یک ماه من رفته اند از کسی که گاهی اوقات تمیز آپارتمان او شاید یک بار در هر آخر هفته به کسی که در حال حاضر دارای یک mop پوش یا خلاء دائما متصل به هر دو بازو است. چه می توانم بگویم! تمیز کردن به من می دهد احساس آرامش و کنترل در طول این دوران هرج و مرج. تنها اشکال? رفتن را از طریق منابع در یک سرعت فوق العاده خطرناک به خصوص Swiffer پد در حال حاضر که من طبقه در حال دیدن بیشتر عمل پا از همیشه قبل از! من تازه کشف شده شور برای تمیز کردن امتناع محو شد من تصمیم گرفتم من نیاز به یک بیشتر گزینه مقرون به صرفه.

جستجوی من در نهایت منجر به واجد چند سطح مراقبت از کف کیت که هزینه $30 و شامل همه چیز من نیاز به نگه داشتن من کف تمیز و براق: آسان-به-جمع آوری mop میکرو تمیز کردن پد دو اندازه بطری اسپری (یکی برای چوب و یک سنگ کفپوش و کاشی سطوح) و دو کنسانتره پر کردن مجدد.

من شده است با استفاده از این کیت هر روز به مدت سه هفته و بزرگترین نرم افزار این است که من دیگر نیازی به تعویض کردن تمیز کردن پد جدید یکی پس از مقابله با فقط 10 تا 15 فوت از فضای طبقه (با عرض پوزش Swiffer!). من فقط پوست کردن میکرو پد آن را در سطل زباله برای تمیز کردن آن و دوباره پیوست آن را به چسب زبانه ها mop سر قبل از بازگشت به آیین من. Mop را با دسته بلند و براق و مانع شدن مفصل گردنده سر زحمت رسیدن به پرت و دور افتاده لکه های روی حیله و تزویر گوشه و اغلب نادیده گرفته گرد و غبار اسم حیوان دست اموز-آلوده نقاط زیر مبل و تخت. به علاوه پد دستگاه قابل شستشو تا 300 شستشو بنابراین یک بار آن را می شود واقعا (واقعا!) کثیف, من پرتاب آن را در یک چرخه به دنبال یک چرخش سریع در خشک کن و آن را به خوبی به عنوان جدید. بیشتر خرید پر کردن مجدد!

یکی دیگر از عمده plus? Bona غیر سمی فرمول است که به اندازه کافی ملایم به اسپری در هوا (کامل اگر شما آلرژی یا آسم مثل من!) اما سخت به اندازه کافی روی حیله و تزویر برای فاجعه. من قبلا با استفاده از یک مسواک و صابون فرمول برای مقابله با ترد مواد غذایی لکه ها در شکاف های کف آشپزخانه من, اما در حال حاضر من آن را یک ضربه از اسپری و اسکراب آن را با mop. بر خلاف بسیاری از آب راه حل های مبتنی بر این اسپری را ترک نمی کند رگه یا مانده چسبنده خشک و در عرض چند ثانیه عمده به علاوه اگر شما زندگی می کنند با کسی که نمی توانید مفهوم و راه رفتن در کف.

در حالی که من Swiffer شده است جمع آوری گرد و غبار در پشت راهرو گنجه من واجد mop و اسپری کشیده پس از صرف شام هر روز به بازگرداندن حس آرامش تنها به تمیز کردن کف می تواند اضافه کردن به صفحه اصلی. به علاوه من می توانم در حال حاضر کاملا ببینید که چرا کیت شده است مورد علاقه دیرین چندین Kitchn ویراستاران. علاوه بر اینکه مقرون به صرفه و آسان برای استفاده و برای محیط زیست این تنها mop من همیشه استفاده می شود که باعث می شود تمیز کردن کف و در واقع شاد!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im