این بامبو برش هیئت مدیره ساخته شده است پخت و پز من زندگی خیلی بهتر

این است که به شدت توصیه می کنیم یک ستون اختصاص داده شده به ما بسیار لجوج ویراستاران' چیزهای مورد علاقه خود را

توسط DASTESALAMATT در 29 اردیبهشت 1399

این است که به شدت توصیه می کنیم یک ستون اختصاص داده شده به ما بسیار لجوج ویراستاران' چیزهای مورد علاقه خود را به خوردن و نوشیدن و خرید.

چند سال پیش من انداخت همه از من منحرف عمدتا پلاستیکی تخته برش راه را برای یک بوس بلوک—پادشاه از همه تخته برش از آنچه که من شنیده بود. من در بالا و بالاتر! سپس من در واقع شروع به استفاده از آن. معلوم شد یک دست تمرین فقط آوردن که چیزی که من پیدا کردم خودم را برای رسیدن به آن کمتر و کمتر.

فقط وقتی که من از دست رفته به امید پیدا کردن راست برش هیئت مدیره برای من تصادفا پنج دو بامبو برش هیئت مدیره. این اندازه مناسب—به اندازه کافی بزرگ برای برش تکه های بزرگ گوشت یا سفت دو چیز در یک بار اتصالات تکه تکه پیاز در یک طرف و سیر خرد شده ، اما آن را آنقدر بزرگ است که آن را یک درد به رسیدگی است. هیئت مدیره است که نسبتا سبک وزن—فقط پنج پوند—و بنابراین آسان به حرکت در اطراف و تمیز. به علاوه لبه ها کمی مخروطی بنابراین شما می توانید یک چنگال خوب در زیر به آن را انتخاب کنید تا یک چیزی که من می دانستم که هرگز من تخته گم شد تا در حال حاضر.

اما این فقط نوک کوه یخ است زمانی که می آید به این برش هیئت تطبیق پذیری است. یک طرف کاملا مسطح و صاف برای همه شما سفت نیاز به صرفه جویی برای حک کردن اسلات در سمت راست گوشه به منظور سرپا نگه داشتن آی فون خود را. من راستش هرگز فکر نمی کردم من می خواهم از آن استفاده کنید اما در حال حاضر من نمی توانم تصور پخت و پز بدون آن. هنگامی که من به تماشای این مبارزه خوب بر روی لپ تاپ من—من نشان می دهد از انتخاب در حال حاضر—من می تواند لغزش گوشی من به شکاف و کشش این دستور را بدون گم شده ضرب و شتم. من می توانید FaceTime مادر من به من دبستان من مواد تشکیل دهنده و بدون اجبار او را به نگاه در سقف آشپزخانه به جای من شایان ستایش چهره (من متاسفانه هنوز هم به تماشای او سقف).

از طرف دیگر از هیئت مدیره برش عمیق خندق در اطراف آن کل محیط برای گرفتن هر گونه آب میوه اگر شما می گویند, کنده کاری, مرغ, برش هندوانه و یا برش دور از مرکبات. حتی یک کمی فواره زدن اب در یک گوشه پور گفت: آب میوه ،

آن را نیز زیبا که بدان معنی است که من استفاده از آن برای خدمت به غذا و حتی آن را با قطعه قطعه کردن استیک در وسط میز شام. من هنوز هم عشق من بوس برای نگه داشتن بطری روغن و سرکه در مقابله و یا حالات که در آن من می توانم پاک کردن ظروف سرباز یا مسافر به راحتی مانند برش نان است. اما این روزها من خودم بیرون کشیدن من پنج دو تخته در روز و روز را.

همه محصولات برجسته در Bonappetit.com به طور مستقل انتخاب شده توسط سردبیران ما. هنگامی که شما خرید چیزی از طریق خرده فروشی ما لینک ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im