این جور ماشین مخصوص مخلوط کردن فقط ممکن است خود را MVP این فصل تابستان — و آن را در فروش

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.تابستان خ

توسط DASTESALAMATT در 13 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

تابستان خواهد بود در اینجا قبل از شما آن را می دانم و بسیاری از ما خواهد بود مبادله دلچسب, سوپ و خورش برای کرایه سبکتر مانند مخلوط و salsas. علاوه بر این که مناسب برای آب و هوای گرم آنها نیز آسان است برای آماده سازی به خصوص اگر شما یک خوب مخلوط کن. و اگر شما در حال حاضر شانس خود را به دلیل NutriBullet برگزاری یک روز مادر فروش ارائه 15% صفحات ویژه با کد MOM15.

هنوز مطمئن شوید که مدل به دست آوردن ؟ ما دوست NutriBullet را انتخاب کنید در حال حاضر مشخص شده را به 85 دلار (به طور معمول $100). آن را جمع و جور به اندازه کافی به فروشگاه به راحتی اما با 1000 وات موتور آن را مناسب برای همه نوع غذا دبستان. و با بسیاری از ما پخت و پز بیشتر از همیشه این روزها که نمی تواند با استفاده از یک کمی اضافی کمک کند ؟

"من در حفظ این NutriBullet را انتخاب کنید و بر روی کانتر آشپزخانه به دلیل آن است که یکی از پر استفاده ترین لوازم آشپزخانه" گفت: یک مشتری خوشحال. "این همه چیز است که من باید برای مخلوط کردن و آماده سازی مواد غذایی نیاز دارد."

در حالی که انتخاب یک استاد در ساخت مخلوط — همراه با 24 اونس است. فنجان سفر با درب و همچنین به عنوان یک سنتی 32-اونس است. کوزه — آن می تواند مقابله با خیلی بیشتر از جمله مهره کره حموس و موارد مانند سس و سوپ. (پارچ بادی است به این معنی که شما می توانید ترکیب لوله کشی-داغ سبزیجات در سمت راست دستگاه است.) "از مخلوط به سوپ آن را نشانی از آن همه داغ و یا سرد" بوده بازبین. "من ساخته شده سالسا خانگی به تازگی و آن را به قوام مناسب."

NutriBullet را روز مادر فروش اجرا می شود از طریق مارس 10, بنابراین این زمان خوبی برای گرفتن این معامله قبل از آن رفته است. پس از همه, تابستان در راه است و انتخاب است که به عنوان نزدیک به عنوان شما را به آن منجمد margaritas ساخت خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
نظرات کاربرن