این Dyson Vacuum باعث می شود من هیجان زده برای تمیز کردن کف — و آن را در فروش در حال حاضر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.خوب خلاء

توسط DASTESALAMATT در 27 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

خوب خلاء واقعی MVP از هر خانواده است. برای سال های بسیاری من MVPs بودند دستی و کمتر از متعهد به شغل خود. همه آنها در نهایت سرفه spluttered و قرار شد به استراحت در محلی مرکز بازیافت. حتی پس از آن من آماده برای ارتکاب به یک با کیفیت خوب جارو برقی به طور مداوم امید بستن برای مدل های زیر 50 دلار برای مقابله با 800 فوت مربع آپارتمان. در شرایط عادی من واقعا گرفتن ناراحت ضعیف مکش, قدرت, عمر باتری ضعیف و بد بو قوطی یا عوارضی است که با استفاده از یک خلاء می تواند بر روی کمر من. اما در نهایت در زمان بودن در خانه 24/7 به من خندق من متوسط خلاء برای خوب و ارتقاء به Dyson. من تصمیم گرفتند برای Dyson V8 مطلق قدرتمند تر از نسخه classic V7 مدل و در عین حال مقرون به صرفه تر و مناسب برای فضاهای کوچکتر مثل من. آن بوده است که تقریبا چهار ماه از من ساخته شده سوئیچ و خب...من باید برخی از افکار. برای شروع که در آن این بوده است تمام زندگی من?

من واقعا تاسف همه پول ها و سال های هدر رفته در ارزان وکیوم. مطمئن شوید که یک Dyson یک بیت از یک سرمایه گذاری, اما قطعا رفتن به آخرین بیش از چند ماه سال است. برای اندازه کامل خلاء V8 مطلق است بسیار سبک و آسان برای استفاده است. طراحی ممکن است باریک و براق اما فوق العاده قدرتمند مکش میدارد تا همه چیز را از hairballs ها به بزرگ گرد و غبار از bunnies به لکه کوچک از خاک حتی خرده و لزج پوست پیاز. آن چنان باریک است که آن را تمیز می تواند سخت برای رسیدن به مناطق مانند کسانی که از روی حیله و تزویر گوشه تحت کابینت و محله های تنگ بین دیوار و یخچال و فریزر. سرگرم کننده واقعیت: من تا به حال دانشگاهی که فضای پس از حرکت در تقریبا دو سال پیش و یک قبرستان خشک chilis, برگ کاری و يمن دیگر اقلام مواد غذایی است. به عنوان من خالی قوطی پر از nasties به زباله دانی من که احساس رضایت بسیار زیاد و غرور است که تنها یک جلسه تمیز کردن می تواند به ارمغان بیاورد.

این Dyson V8 مطلق دارای چندین قطعات قابل شستشو بنابراین من هرگز به نگرانی در مورد بوی شام شب گذشته طولانی در خلاء. آن را نیز همراه با شش ابزار دستی است که اساسا از بین بردن نیاز برای هر اضافی تمیز کردن دنده. تاپیک نرم تمیز کننده نورد سر است که با این نسخهها کار در هر دو طبقه چوب جنگلی و سطوح سنگ فرش شده; شکاف ابزار خوبی برای روی حیله و تزویر قفسه گوشه و مطمئن شوید خرده نمی پژمرده شدن بین نیمکت بالشتک; مینی موتوری ابزار است که به وبهلسترد سطوح عمیق پاک و ترکیبی ابزار می رسد که مناطق مانند منافذ و طبقه trims. اما من مورد علاقه ؟ مینی نرم برس گرد که با این نسخهها کار مانند یک پارچه میکرو چیدن هر ذره گرد و غبار از سطوح گوشه و کابینت.

وجود دارد چند بزرگ Dyson مدل را انتخاب کنید, اما من هیجان زده با من V8 مطلق. آن را بسیار آسان و به جرات می گویم...سرگرم کنندهبرای استفاده است که گاهی اوقات احساس می کنم مثل من خلاء است که من برای یک ولگردی و قانونی شکنی به جای راه دیگری در اطراف. اندازه است همچنین مناسب برای زندگی فعلی. آن را به سختی طول می کشد تا هر فضای ذخیره سازی, و اگر آن را همراه با یک ایستگاه docking من فقط اسلاید من ابزار و چوب زیر تخت برای سر و صدا-ذخیره سازی رایگان.

اگر شما مریض هستید بنابراین قدرت مکش و آماده به سهولت خود را تمیز کردن روال من می توانم توصیه Dyson V8 مطلق به اندازه کافی به خصوص پس از آن $100 در حال حاضر. علاوه بر این شما یک مجموعه فوق العاده از ابزار رایگان است که می تواند ماشین خود را نگه داشتن گرد و غبار و خرده نان و خاک-رایگان. MVP با اضافه شدن قدرت پردازش? در حال حاضر که از نوع بازیکن شما می خواهید در گوشه ای خود را!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن