ElderFox مستند است وارد 4K UHD تور تصویری از مریخ با استفاده از وضوح فوق العاده بالا تصاویر و عکس موزاییک های گرفته شده توسط ناسا از مریخ rovers. این یک نگاه خیره کننده در مریخ چشم انداز و یک راه عالی برای مشاهده دیگر جهان نزدیک به 34 میلیون مایل دور.

این تصویری است که از لحاظ فنی یک نمایش به صورت اسلاید به عنوان گسترده وجود دارد ویژگی های محدودیت محدود ناسا توانایی ضبط و انتقال تصاویر ویدئویی با کیفیت بالا از مریخ به زمین است. به عنوان ناسا امتیاز می توانید آن را در حدود 20 ساعت به انتقال 250 مگابیت به طور مستقیم به زمین. وجود هشت پنجره دقیقه در هر روز مریخ (سل) است که در آن مریخ نورد می توانید با ارسال 250 مگابیت دیتا به Mars Reconnaissance Orbiter به عنوان عبور از آن سربار. به عنوان ElderFox مستند یادداشت در آن سرعت انتقال و با توجه به این که 'هیچ چیز واقعا حرکت در مریخ' این باعث می شود بیشتر حس برای ارسال تصاویر در بازگشت به خانه به جای فایل های ویدئویی.

در این ویدئو ما دیدن تصاویر گرفته شده با سه روش متفاوت ناسا مریخ rovers: روح و فرصت و کنجکاوی است. در گوشه سمت چپ پایین این ویدئو تور ElderFox است با اشاره به مریخ مورد استفاده قرار گیرد به ضبط تصاویر و محل سکونت در مریخ که در آن آنها دستگیر شدند.

اگر شما می خواهید برای دیدن بیشتر از مریخ ما باید خیلی بیشتر به شما نشان می دهد. در مارس ناسا به اشتراک گذاشته بالاترین وضوح تصویر پانوراما از مریخ تا کنون گرفته شده توسط کاوشگر کنجکاوی. شما می توانید یک ویدیو ناسا منتشر شده در زیر. در ماه جولای سال 2017, حس کنجکاوی, تصاویر گرفته شده از ابرها بالاتر از مریخ چشم انداز است. قبل از آن که سال, فضا علاقه مندان Jan Fröjdman تبدیل ناسا anaglyph تصاویر را در یک شبیه سازی پرواز با استفاده از 33,000 نقاط مرجع و ناسا خود عمق اطلاعات. شما می بینید که باور نکردنی تصویری در اینجا.