این برنامه لیست خرید من کمک می کند تا آشپز با آنچه که من باید به جای رفتن به فروشگاه دوباره

Healthyish را دوست دارد آن است که ما ستون هفتگی که در آن ما به شما بگویم در مورد چیزهایی که ما نمی تواند بدون

توسط DASTESALAMATT در 30 فروردین 1399

Healthyish را دوست دارد آن است که ما ستون هفتگی که در آن ما به شما بگویم در مورد چیزهایی که ما نمی تواند بدون زندگی می کنند. دیدن گذشته ما توصیه در اینجا!

من سه هم اتاقی و محدود شربت خانه, فضا, پس, انباشت مواد غذایی برای قرنطینه نیست کاملا در کارت. به جای آن من شده است با استفاده از شیر برنامه برای پیگیری آنچه که من خرید به من کمک کنید فروشگاه دقیق و آزمایش با دستور العمل های جدید.

من لیست مواد غذایی استفاده می شود به زندگی می کنند در سراسر پس از آن تلفن و یادداشت اما این برنامه خوشبختانه نگه می دارد همه چیز را در یک مکان. وقتی که من به خانه از فروشگاه من چک کردن آیتم های خریداری شده و اضافه کردن آنها را به برنامه های شربت, لیست, بنابراین من به یاد داشته باشید برای استفاده از آنها. با گذشت زمان, من متوجه شده ام که موارد استفاده می شود و دوباره به این فهرست اضافه شده که کمک می کند تا من خرید چیزهایی که من را در واقع آشپز با جای بیشتر لوبیا سبز (که من خیره به مدت دو هفته و سپس احساس غم انگیز در مورد دور انداختن).

گام بعدی بود به کاتالوگ کل من شربت خانه. هفته گذشته من را از طریق رفت قفسه قفسه بندی و مرتب همه چیز را در آشپزخانه. دیدن همه چیز را در سطح چشم به من کمک کرد درک آنچه که من در واقع استفاده و آنچه که من باید به دور (در شما به دنبال مینی شیشه مربا توت فرنگی). زمانی که من تصمیم به نگه داشتن چیزی من اضافه آن را به برنامه نقل مکان کرد و آن را به شربت خانه. من هم خوش بینانه تجدید سازمان غذا من (جو به جلو!) برای دفع نیمه شب وعده شگفت انگیزی است.

من در بر داشت ميدانی و پاداش خودم را با ساخت s'mores سپس احساس انگیزه برای دریافت خلاق با پخت و پز با آنچه که من در حال حاضر. فلفل قرمز-لیمویی, بادام زمینی, الهام بخش من برای ایجاد پد تایلندی برای اولین بار, زردآلو خشک و مرکنا بادام گرد پنیر هیئت مدیره برای هم اتاقی من تولد و تعجب شیشه کوکی, کره, انگیزه من برای گرد کردن بستنی ساز من و سعی کنید از یک طعم جدید.

خرید کابینه من است و به من کمک کرد که من به اندازه کافی برای مراقبت از خودم. من متوجه شدم که من نمی نیاز به هر عنصر را به یک وعده غذایی بزرگ است و من می تواند راحت داشتن کمتر است. هنوز چند روز در حال بهتر است برای پخت و پز از دیگران: من تا حرارت برخی از پیتزا یخ زده امشب.

آن را چک کنید:tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب