این است که دست به پایین ترین راه برای لذت بردن از کافه سبک سرد دم در خانه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.هر دم سرد

توسط DASTESALAMATT در 26 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هر دم سرد عاشق می داند که شلاق تا دسته ای خود نیاز به 100 درصد صبر و دقت است. و تا آنجا که من عشق را جرعه جرعه دم سرد سال-دور من آن را یک کل خیلی آسان تر به نوسان توسط من در کافی شاپ مورد علاقه به من ثابت به جای نگاهی به بدون هیچ زحمتی از ساخت آن را در خانه. اما زمانی که کافه ها در سراسر کشور — نیویورک شامل بسته فروشگاه در ماه مارس, من ضربه دکمه وحشت ترس است که این امر می تواند ماه قبل از من می تواند قرار دادن دست من حدود یک جامد فنجان قهوه, اجازه دهید به تنهایی قوی دم سرد. خوشبختانه من کشف نقطه فوق العاده قهوه فوق العاده متمرکز دم است که می تواند تبدیل به هر نوشیدنی قهوه شما می توانید از خواب در ثانیه از جمله کمتر اسیدی خوشمزه صاف معجون که سلیقه فقط به عنوان خوب به عنوان barista-سطح سرد دم!

پس چه بطری قهوه تمرکز ؟ فکر می کنم از آن را مانند گاز مایع قهوه فوری اما بدون گل آلود و سنگین طعم و مزه. DTC قهوه با نام تجاری منابع لوبیا به طور مستقیم از تجارت منصفانه و پایدار مزارع در آمریکای مرکزی و جنوبی و عصاره حداکثر عطر و طعم برای ایجاد تمرکز است که ظاهرا 20 بار شدید تر از به طور منظم قهوه دم. با نام تجاری توصیه می کند با استفاده از یک قاشق غذا خوری (که مفید گنجانده شده است) به عنوان پایه برای هر قهوه بنوشید و اگر مثل من دوست دارید با شکستن قوانین و رخنه در اضافی قاشق غذا خوری...نیست. این مسائل قوی است!

هنگامی که بطری وارد من شلاق تا یک دیوانه, کرم اسپرسو فقط در چهار دقیقه. روز بعد من جابجا هشت اونس شیر داغ برای آب گرم و لذت می برد یک اغذیه فروشی و مشروب فروشی به سبک Americano در کمتر از دو دقیقه است. اما آن را تا سه روز وقتی که من به طور تصادفی اضافه شده هشت فنجان آب سرد به جای هشت اونس که من کشف این نکته می تواند تبدیل به یکی از heck از یک خوشمزه دم سرد! و بر خلاف قهوه سرد که تمایل به طعم کمی تلخ و اسیدی من جرعه جرعه بیشتر دلپذیر خفیف نوشیدنی که طعم فقط به عنوان خوب به عنوان مورد علاقه من, کافه دم سرد. نرم افزار نکته: بالا آن را با تکه های یخ و یک خط تیره از Torani را شور شربت کارامل برای اضافه شیرین و پا زدن.

هر نقطه فوق العاده قهوه بطری بازده دقیقا 14 فنجان قهوه به صورت $24, آن را هنوز هم ارزان تر از خرید دم سرد از یک کافه. شما همچنین می توانید دو یا سه بطری و صرفه جویی تا پنج درصد و یا مثل من اشتراک و دریافت یک بطری تحویل به آستان خود را هر چهار یا شش هفته! علاوه بر بهره گیری از ساده ترین و بدون سر و صدا سرد دم هر روز صبح من با استفاده از کنسانتره به affogatos ایرلندی قهوه و حتی اضافه کردن یک چلپ چلوپ به قهوه مبتنی بر کوکتل. و با کسب و کار به آرامی شروع به باز کردن من انجام طرح حمایت از من کافه محلی دوباره اما تنها به خرید خود را matcha اسپرسو یا cappuccinos!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب