این اولین چیزی برای انجام با هر گونه تولید جعبه (یا کشاورزان بازار حمل و نقل!)

شما پیوست یک CSA در این تابستان و یا امضا برای دیگر تولید جعبه تحویل ؟ آیا شما شده است بخشی از یک CSA برای سال

توسط DASTESALAMATT در 19 خرداد 1399

شما پیوست یک CSA در این تابستان و یا امضا برای دیگر تولید جعبه تحویل ؟ آیا شما شده است بخشی از یک CSA برای سال و یا این است که شما اول فصل گرفتن که هفتگی جعبه, تازه, تولید محلی است که همیشه هیجان انگیز است. و این بدان معنی است که شما در فروشگاه برای بسیاری از میوه ها و سبزیجات در آن جعبه. که فوق العاده است! اما اگر شما چیزی مانند من می توان آن را آسان به دریافت غرق است که فراوانی و نه فرصتی برای استفاده از همه چیز را قبل از کادر بعدی می آید نورد در.

مطمئن شوید که اتفاق نمی افتد و که من هر هدر ندهید تولید وجود دارد یک چیز کوچک من با من CSA جعبه (یا کشاورزان بازار حمل و نقل!) به محض این که من به خانه. این کمک می کند تا من را بیشتر از من فضل و من فکر می کنم این تفاوت را برای شما بیش از حد.

شستشو و فروشگاه خود را CSA تولید به عنوان به زودی به عنوان شما آن را صفحه اصلی

آن ممکن است وسوسه انگیز به فقط پهلو تمام مطالب خود را از CSA جعبه به یخچال بلافاصله, اما لازم نیست. به جای وقت برای شستن و دبستان همه چیز را به طوری که آن را آماده برای استفاده می باشد. شستشو و خشک کردن سبزی, تکه چیزهایی مانند فلفل دلمه ای و هویج را بشویید و گیلاس و هلو و حتی اصلاح ساقه کردن لوبیا سبز.

بیشتر بخوانید: چگونه به یک آشپز است که می توانید از هر سبزی سرگرم کننده برای غذا خوردن

فروشگاه خود را تمیز و prepped تولید در ظروف مهر و موم شده در crisper زیر شلواری از یخچال خود را و آنها را آماده برای شما برای میان وعده و یا طبخ با تمام هفته ، شما به سختی هر گونه آمادگی برای انجام وقتی که می آید زمان به واقع مونتاژ و یا پخت و پز غذا که بدان معنی است که شما خواهید بود در کل خیلی بیشتر مایل به کار و راه خود را از طریق خود CSA ذخیره کردن. که همچنین بدان معنی است که وجود دارد کمتر زباله و شما نمی خواهد به سمت چپ با احساس قریب به اتفاق از تلاش برای استفاده از همه چیز را تا روز قبل از خود جعبه بعدی می رسد.

5 دستور العمل های رنگارنگ برای ایجاد خود را با تولید جعبه

چه راه مورد علاقه خود را به خود را از CSA ،tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب