این بچه گفت: “با تشکر از شما مادر” بارها و بارها خود را ذوب یخ زده قلب

خاکستری برای اولین بار در سراسر بسیاری از مردم صفحه نمایش چند هفته پیش زمانی که کودک نو پا شایان ستایش چادری در یک “سیاه زندگی ماده” تی شرت پذیرفته شده و صفحه تازه و برش هلو با بسیار خوشحالی است که تمام بدن خود را فشرده تا دست خود مچاله به کمی مشت و پوزخند smushing فرورفتگی به خود گونه که او می گوید: “با تشکر از شما خاله!” ترکیبی از گناه, تازه خار قفل, بی عیب و نقص رفتار و sartorial حساسیت اسیر قلب و ویروسی تصویری کلیک — کل اینترنت.

در آن Infinite تصویری خاکستری, شرح زیر است تا خود را با تشکر فراوان با یک لبخند و “من خوشحال هستم” است که به احتمال زیاد توضیحات خوب برای چگونه نزدیک به 32 میلیون افرادی که به تماشای آن را احساس بیش از حد. چه گاه به گاه ناظران را دیدم که آن را شناور در Instagram, Twitter و یا Facebook ممکن است متوجه شده اند هر چند که این بود یک فیلم زیبا اما فقط یکی از یک سری از Infinite حساب Greyandmama که در آن grey’s مادر دست او را مواد غذایی و او با تشکر از او. و در حالی که هلو تصویری است که در میان همه آنها را دلگرم و شایان ستایش به عنوان او خود را می پذیرد charcuterie هیئت مدیره صفحه گرامافون سوشی و رشته فرنگی. این بچه می خورد به خوبی این جای تعجب نیست که او خدا را شکر همه ما خواهد بود بیش از حد!

2 سال ساخته شده است تا یک لژیون از طرفداران از جمله یک کاربر توییتر که اعلام کرد که او “تنها چیزی که برگزاری این کشور هم در حال حاضر” و هر کس chimed در با مورد علاقه خود را ویدئوها از حساب چگونه او باعث می شود تا برای هر ان دماغ-بینی کوچک بچه بداخلاق و لوس است که تا کنون مختل شام خود را در رستوران و چگونه آنها در حال حاضر یکپارچه “با تشکر از شما مادر” به زندگی روزانه خود را.

اما بزرگترین خبر در مورد ترین های جهان, مودب, کودک نو پا ؟ مادر خود را از گزارش در توییتر دیروز که آنها رسما از آن ساخته شده: تهیه کننده از هر رنگ مورد علاقه میان وعده Babybel ارسال آنها را به پنیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *