این Koshari دستور غذا آسان است و می آید با هم با هر آنچه مانده غلات و حبوبات شما رو

تنها چیزی بهتر از یک دستور غذا خوب است? هنگامی که چیزی را بسیار آسان به را است که شما حتی نمی نیاز به یک. خوش آمدید به این که ساده یک ستون که در آن به بحث ما شما را از طریق فرایند ساخت ظروف و نوشیدنی های ما می توانید با ما چشم بسته است.

زمانی که من یخچال بسته بندی شده است با آزار دهنده نوع باقی مانده—هیچ یک از آن یک وعده غذایی اما همه از آن من می خواهم احساس گناه خلاص شدن از شر—من می دانم که آن زمان به این یخچال تمیز کردن آشپزخانه-حمله koshari.

Koshari یک دنج شمع گرم کربوهیدرات — به طور سنتی پخته شده و برنج و عدس و ماکارونی و نخود همه با هم مخلوط—خفه در رابطه جنسی با سس گوجه فرنگی و به خاک سپرده شد سوخاری موسیر. گاهی اوقات آن را پر شده در نان پیتا برای یک لایه اضافی از نشاسته راحتی. زمانی که من نیمه مصری (و نیم-بولیوی) شوهر اول از آن ساخته شده من فکر می کردم او می خواهم خود را از دست داده و با تمام کربوهیدرات کربوهیدرات در روز کربوهیدرات. اما پس از آن من آن طعم و نمی تواند به اندازه کافی دریافت کنید. پویا بافت جویدنی ماکارونی پرزدار برنج خامه ای لوبیا و ترد موسیر بود من رو.

آن را به شروع به پخت و پز است که گذشته تعداد انگشت شماری از ماکارونی را در جعبه. شما می خواهید چیزی کوچک و spoonable مانند ditalini یا ماکارونی. اگر شما لازم نیست که یک ماکارونی به سادگی شکستن برخی از اسپاگتی—آسان! در حالی که رشته جوش گرم تا یک حرکت شبیه چمچه زنی از عدس پخته شدهکه نصف می توانید از لوبیاو برخی مانده takeout برنج یا هر پخته شده دانه. این ساده ترین راه برای فقط zap در مایکروویو, اما شما می توانید فانتزی و حرارت آن را در stovetop با چلپ چلوپ از باقلا سبز سوپ و آب و یا سهام خود را به نگه داشتن آن را از خشک شدن.

در ضمن در روغن سرخ کرده مقداری پیاز خرد شده و سیر را در روغن زیتون بپزید و سپس اضافه کردن خود را در شیلی از انتخاب: good ol’ شیلی تکه هایمیوه ای کشمیری قرمز شیلی پودرداغ-مسائل کاینیا حتی دودی chipotle. شما می توانید از ریل در اینجا اگر شما می خواهید اضافه کردن یک ضربه از زیره, گشنیزیا گرم ادویه مخلوط مانند hawaij. به ادویه جات ترشی جات یک دقیقه به شکوفه و سپس اضافه کردن هر محصول گوجه فرنگی شما را در دست داشته: گوجه فرنگی پوره سیب زمینی, مانده مارینارا, دست خرد شده گوجه فرنگی کنسرو شدهو یا حتی تکه تازه آلو گوجه فرنگی. بجوش و خروش آمدن برای چند دقیقه و سپس هنگامی که هر کس بدست می دانیم هر یک از دیگر, اضافه کردن چند glugs از هر سرکه که جلب چشم خود را. آیا نمی شود خجالتی و شما می خواهید این سس را کف دست زدن شما در مواجهه با ادویه و اسید. این تنها چیزی که نگه داشتن شما را از گرفتن چرت زدن در کربوهیدرات تخت شما را به.

آن را صفحه اصلی مخلوط کردن ماکارونی, حبوبات و دانه ها را در یک کاسه (یا پیتا) بریزید و روی خود, رابطه جنسی با سس گوجه فرنگی. پایان با یک, بزرگ, سخاوتمندانه, انگشت شماری از ترد سرخ شده موسیریا هر frizzled allium و حفاری در.

هنگامی که شما می دانید چگونه به koshari شما هرگز فکر می کنم دو بار در مورد این که آیا به صرفه جویی در آن چند قاشق از برنج و یا نیم فنجان گوجه فرنگی passata. زیرا پاسخ این است که همیشه بله!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر