این پشه با راه حل جدی فرقه زیر فروخته شد تمام تابستان گذشته — اما آن را در انبار در حال حاضر!

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.در اینجا

توسط DASTESALAMATT در 27 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در اینجا یک واقعیت سرگرم کننده: پشه عشق تابستان فقط به عنوان آنجا که ما انجام می دهیم! و آنها می توانند واقعا از بین بردن یک لحظه. شمع سنبل هندی کار تنها به خوبی در دفع تعیین حشرات و کسی که می خواهد به خیس خود را در مهم اسپری اشکال قبل از خوردن غذا ؟ (نه من!) در سال گذشته ما در مورد شما گفته جیمز مدیسون " اشکال-دفع شل و ول چوب که یک فرقه واقعی زیر (Kitchn شیوه زندگی, مدیر, لیزا یک فن بزرگ) و تقریبا همیشه به فروش می رسد! خبر خوب: آنها در بورس در زمین فقط در زمان برای زندگی خارج از منزل نهفته است که در ماه های آینده!

به جای استفاده از مواد شیمیایی سمی است که می تواند آسیب های محلی جمعیت زنبور عسل (و در برخی موارد ما) سازگار با محیط زیست-شیک برند James Madison مخلوط اسانس های طبیعی مانند گل شمعدانی, تگزاس, سرو, میخک و سنبل هندی را زیبا خود را بخور. سوختن شل و ول چوب ردای خود را در فضای منطقه در یک ظریف اما بوی تند آن را لذت بخش را به مردم اما مانعی بزرگ برای حشرات از جمله پشه و مگس های سیاه و سفید horseflies و حتی اورلئانز. هر چوب 22-اینچ طول و سوختگی تا چهار ساعت از اشکال-آرامش رایگان.

اگر شما یک پشه-آهنربا, شما ممکن است کمی با احتیاط از یک محصول است که وعده برای حفظ "ناخواسته مهمان" را در سرخ مایل به قرمز اما اگر متعدد بررسی 5 ستاره هر نشانه — این چیزهایی که واقعا کار کند. "شب در شهر بالکن زیبا هستند تا پشه شروع به جویدن می گوید:" یک مؤلف. "این وارد شده در روز جمعه و تا به حال دو بالکن شب پشه رایگان!" در حالی که یکی دیگر از مؤلف می افزاید: "آنها بوی زیبا, تاریخ و زمان آخرین طولانی تر از محصولات دیگر من سعی کردم و واقعا نگه داشتن اشکالات دور!"

بسته بندی شده در کاغذ بازیافت کیسه هر مجموعه شامل 31 چوب است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر نقطه خود را در فضای تخیل شما طول می کشد. نواز غروب آفتاب در ساحل ؟ چوب آنها را به طور مستقیم به شن و ماسه برای اطمینان از نیش رایگان شب. با توجه به برخی از داوران آنها نیز به خوبی کار می کنند در جلوگیری آفات در مناطق پوشیده شده از درخت, بیش از حد, بنابراین شما می توانید بسته چند اگر شما رفتن به کمپینگ. برای کسانی از ما که مهاجرت به پشت حیاط خود را در تابستان, تصویر, قرار دادن چند میله در یک گلدان کوچک یا زمینی — قطعا نگاه پیچیده تر از یک مشعل ماورا! و آنها همچنین می خواهم یک هدیه متفکرانه برای یک دوست یا عضو خانواده که واقعا لذت بردن از خارج از منزل.

اگر شما در حال برنامه ریزی در انجام هر کاری در آینده نزدیک (نیست همه ما?), در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای گیر این زرق و برق دار, flyaway چوب قبل از آنها خارج از بورس دوباره! زمانی که چیزی است که موثر در دفع آفات و می افزاید: به خود را خلق و خوی آن را در مجموع برنده-برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن