این آپارتمان اجاره یک کل جدید طبقه آشپزخانه با تشکر از کاشی برچسب

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.نام: الیس

توسط DASTESALAMATT در 1 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: الیسا قانون شوهر Jered بهترین دوست, دوست, Emilie و catmate سامی
محل سکونت: سیاتل, Capitol Hill
نوع صفحه اصلی: آپارتمان
حجم: 750 فوت مربع
سال زندگی در: 5 سال اجاره

به ما بگویید که کمی (یا بسیاری) در مورد خانه خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد: ما فضایی است که به عنوان مثال بزرگ چگونه با کمی دقت و گزینش می تواند در غیر این صورت زنگ زده و گرد و خاکی قرن کاپیتول هیل چهار پیچیده. ما PNW مورخان موزه حرفه ای و هنرمندان و فیلمبرداران و معلمان است. ما فضایی است که در آن جامعه جمع آوری برای شب فیلم در فضای باز و اتاق نشیمن کنسرت. "این بهترین اتاق من تا کنون بوده است:" کسی گفت به تازگی.

توصیف سبک خانه خود را در 5 کلمه و یا کمتر: به ویژه هنر-پر پاریس بازار.

چه اتاق مورد علاقه خود را و چرا ؟ اتاق نشیمن با سقف بلند آن و جنوبی خلیج ویندوز طلا-قاب آینه قدی چکش مس و بومی و محلی, هنر دست, حلق آویز قفسه پیانو تحت پوشش در گیاهان و کوارتت گیتار بر روی دیوار نصب شده. هر اتاق در خانه است هر دو یک اتاق نشیمن و یک اتاق خواب در برخی از نقطه در طول پنج سال ما تا به اینجا بوده است. اما این اتاق جلو تا در نهایت تبدیل به خود متوجه شدم. آن را کامل. هیچ چیز وجود دارد بیشتر به اضافه کردن و هیچ چیز است که می تواند دور گرفته شده است. من magnum opus من حدس می زنم, طراحی داخلی و حکیم است.

آخرین چیزی که شما خریداری (یا پیدا کردم!) برای خانه خود را ؟ آخرین چیزی که من خریداری شده بود چاپ Pegge هاپر یک نقاشی با مداد رنگی رنگ صحنه از جزایر اقیانوس آرام با زن lounging در سراسر بالش با یک فن در دست او است. این مرا به یاد زمان ما دود و معدن در سپاه صلح Samoa, که در آن ما ملاقات کرد و شد دوستان lounging در کف باز fale خانه, اقیانوس, امواج زني در کنار ما مبادله داستان با همه زمان ها در جهان است.

هر گونه مشاوره برای ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق است ؟ هر اتاق یک پازل است و هر قطعه آن یک گنج است. شما باید به حل و شکار! بهترین توصیه این است که به عجله نیست. این سال برای برخی از فضاهای در خانه ما به تکامل نهایی خود را به گوگل فرم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب