این ساده $10 ابزار آشپزخانه من را تغییر بازی پخت و پز برای خوب

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.واقعیت: ت

توسط DASTESALAMATT در 7 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

واقعیت: تمام ظروف آشپزخانه برابر خلق شده اند. من کشف کردند که زمانی که من خریدم $2 کوک برس از یک بن تخفیف در فروشگاه مواد غذایی محلی من چند سال پیش. آن را به حال یک دسته چوبی, پلاستیک, و موی و وحشتناک در کار خود را. چند روز در رسیدگی جامعی و برای هفته من گریبانگیر بخش بالای موی به طور یکنواخت بیش از اندازه ترشیجات (بوی حاضر به ترک موی!) و یا درخواست کره را در یک ظرف پخت. ظرف یک ماه از ورود به آن سخت-به-قلم مو تمیز بود پرتاب در سطل و من در نهایت آن را با جایگزین OXO سیلیکون کوک برس. و خوانندگان آن بوده است و در مجموع بازی را تغییر!

مطمئن شوید که وجود دارد ممکن است جایگزین های ارزان تر در خارج وجود دارد, اما OXO را کوک قلم مو است مانند فراری از کوک برس در آن برای مسافت های طولانی. من تا به حال معدن برای سال ها و آن را هنوز هم به نظر می رسد به خوبی به عنوان جدید. این 10.7 اینچ دسته بلند است که ارگونومی طراحی شده به صورت فوق العاده آسان گیج و ویژگی های زاویه دار نکته است که نگه می دارد ترشی-پوشش موی من, آشپزخانه زمانی که تنظیم کردن. یک سوراخ در پشت قلم مو به من اجازه قطع آن را در قلاب (و یا در مورد من این فرمان قلاب) در نزدیکی من آمادگی برای مقابله با دسترسی آسان.

اما موی سیلیکون که واقعا این کوک براش بسیار ویژه. برای شروع, آنها لایه برای جلوگیری از تجمع و شکاف در مرکز حفظ مایع یا سس. این باعث می شود یک تفاوت بزرگ زمانی که من در تلاش برای انتقال سس یا بدون لعاب ایجاد یک ظرف غذا. همچنین کمک می کند تا با ظریف تر پخت وظایف مانند استفاده از تخم مرغ شستن به مهر خمیر شیرینی یا مسواک زدن شیر بر روی یک قرص نان که برای مناقصه پوسته طلایی. موی همچنین نرم و انعطاف پذیر چیدن هر قطره از یک کاسه است. هنگامی که من انجام می شود, من به سادگی پاپ قلم مو در ماشین ظرفشویی برای تمیز کردن آسان.

قلم مو مقاوم در برابر حرارت تا 600 درجه فارنهایت که مفید است اگر مثل من شما فقط به یاد داشته باشید به کت سبزیجات خود را در روغن زیتون پس از آنها بوده ام برشته در فر برای بیش از 10 دقیقه است. مقاوم در برابر حرارت طراحی نیز باعث می شود استفاده از این ابزار باید داشته باشند برای همه کباب جلسات و تقریبا همه از من پخت و پز روزمره.

راستش من هرگز فکر نمی کردم چیزی به عنوان ساده به عنوان یک کوک قلم مو می تواند یک تفاوت بزرگ در آشپزخانه, اما ارتقاء به OXO من تغییر کرده است پخت و پز بازی برای خوب است.

آخرین مطالب