این ساده $22 گجت مورد علاقه جدید من راه برای نگه داشتن پشه دور

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.برای کمک

توسط DASTESALAMATT در 12 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

برای کمک به شما را در درک که چقدر بد پشه مشکل جایی است که من زندگی می کنند در شمال ایالت نیویورک, من به طور خلاصه به فکر نشان دادن شما یک عکس از من گاز گرفته تا مچ پا اما فکر کردم بهتر از این با توجه به این مواد غذایی سایت و بدون نیاز به ببینید که در کنار یک عکس زرق و برق دار از سالاد سیب زمینی. در عوض من به شما بگویم این است: آن 11 صبح زمانی که من نشسته در خارج به این عکس و من باید بدست پنج جدید گزش در کمتر از پنج دقیقه. من خورده شدن زنده! تا زمانی که من روشن من جدید ابزار های مورد علاقه: من Thermacell پاسیو سپر.

از جان گذشته برای دریافت این پشه ها تحت کنترل من به تازگی سعی کردم چند اشکال مختلف-دفع محصولات. من نوشته ام در مورد این جیمز مدیسون شل و ول میله های قبل و آنها بزرگ, اما آنها اغلب به فروش کردن و من به دنبال چیزی است که حتی ساده تر — چیزی است که من فقط می تواند, می گویند روشن مانند یک سوئیچ. که من به ارمغان می آورد به این پاسیو سپر.

خرید: Thermacell پاسیو سپر از 22 دلار (توجه داشته باشید: من مس یکی, که بیشتر پول اما من همسان ایوان است.)

در اینجا چگونه کار می کند: شما باز کردن پشه دافع حصیر از لفاف بسته بندی (همراه با دو اضافی که شما می توانید فروشگاه در پایین تا زمانی که شما به آنها نیاز دارید) و اسلاید آن را در زیر کوره در بالا. سپس هنگامی که شما گرفته ام کلاه کردن شامل کارتریج سوخت (بوتان!) پیچ می شود و به دستگاه. به نوبه خود آن را در شما فقط به نوبه خود پایه (شما می توانید بررسی کنید که آن را با چک کردن برای یک نور نارنجی رنگ در زیر جلو پنجره). دستگاه و سپس گرم مات و دافع شروع به کار سحر و جادو خود را.

و آن را واقعا کار می کند! آن را فوری و یا کامل (بدیهی است) اما من یاد گرفته ام که اگر من اجازه دهید آن را اجرا کنید و به مدت 15 دقیقه و سپس پشت سر من در واقع می تواند نشستن وجود دارد و نوشیدن قهوه من در صبح امروز (یا بهتر است یک لیوان شراب در شب) بدون نیاز به طور مداوم با صدا غذا خوردن خودم. جعبه می گوید آن را پوشش می دهد 15×15 فوت منطقه است. من تمایل به نشستن um به عنوان نزدیک به آن را به عنوان ممکن است, اما شوهر من اغلب نشسته در صندلی گهواره ای در طرف دیگر ایوان (که شما می توانید در اینجا مشاهده کنید) و به نظر می رسد او متقاعد شده است که او را ناراحت اشکالات کمتر از آنجایی که ما رو Thermacell.

آنچه که من دوست دارم بیشتر در مورد این چیزی که (به غیر از این واقعیت است که کار می کند) این است که من لازم نیست برای شارژ هر چیزی پلاگین هر چیزی و یا مقابله با شعله های آتش باز. من فقط پیچ و تاب و پایین و ترک آن است. دستگاه دریافت کند بنابراین شما فقط مجبور به ترک آن را به تنهایی. هنگامی که آن هم به نوبه خود آن را خاموش و تاب پایین و اجازه دهید چیزی سرد. در واقع من فقط آن را نگه دارید بر روی ایوان تمام وقت — آیا من با استفاده از آن یا نه.

زیرا من می دانم که شما تعجب کنید که: در بوتان کارتریج طول می کشد برای 12 ساعت و دافع حصیر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای چهار ساعت قبل از آن باید تعویض شود (به همین دلیل شما دریافت می کنید سه در جعبه). و شما می توانید دوباره پر کردن بسته در ارزان است. من در حال حاضر یک جعبه تشک و سوخت در انتظار در بال و آماده هستم تا به نظم در تکرار به من از طریق تابستان است.

آنچه شما انجام به نگه داشتن پشه ها در خلیج تابستان امسال ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن