نام: امیلی Bedell و گربه من آرتمیس
محل سکونت: شرق بیسید — پورتلند مین
نوع صفحه اصلی: آپارتمان
حجم: 700 متر مربع
سال زندگی در: 1 سال و نیم اجاره

به ما بگویید که کمی (یا بسیاری) در مورد خانه خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد: من هستم 25 ساله پنسیلوانیا مادری که از نقل مکان به پورتلند مین خود را برای رونق هنر جامعه خود عجیب و جالب تاریخی و معماری آن سرد و ناهموار خط ساحلی است. من این آپارتمان را در حالی که رفتن را از طریق فروپاشی و آن reinvigorated شور و شوق من برای طراحی داخلی. من به عنوان یک کودک به تماشای HGTV, سرازیر شدن آب بیش از هر صفحه اصلی فروشگاه که آمد به خانه به طور مداوم و مرتب کردن اتاق خواب من. با داشتن این فضا از خود من به عنوان یک فرد بالغ مجاز است برای به دست آوردن من واقعا خلاق و تصمیمات طراحی است که لازم نیست لطفا هر کسی جز خودم که گاهی اوقات احساس می کند یادآور روز من دوباره انجام کودکی من ،

من همیشه جذب شده به رنگ های جسورانه و چاپ. بسیاری از مردم به من گفت که من می خواهم حسرت خرید یک لب گنده, اما وقتی که می آید به طراحی من اعتماد دل و روده من غرایز و کسانی که غرایز به من گفتن به از برو بزرگ و یا رفتن به خانه! تا کنون من هیچ تاسف در مورد نیمکت. در چشم من طراحی کرده است ، اگر شما در حال کشیده شده به یک قطعه از هنر یک بالش بد بو wallpaper برای آن بروید. اگر شما چیزی را دوست دارم, من باور دارم که به آن تعلق دارد در خود فضا مهم نیست که چقدر وحشی آن ممکن است به نظر می رسد به شخص دیگری.

توصیف سبک خانه خود را در 5 کلمه و یا کمتر: هر جا گزیننده, غریب, جسورانه, منحصر به فرد یکپارچهسازی با سیستمعامل.

چه اتاق مورد علاقه خود را و چرا ؟ من اتاق نشیمن. این فضایی است که در آن همه چیز اتفاق می افتد. رقص احزاب هنر ساخت گیتار, تماشای فیلم, cuddling با گربه من در اواخر شب, گفتگو با دوستان است. این اتاق من صرف بیشتر وقت خود را در. آن است که بسیار رنگارنگ و شاد است. نه به ذکر است, آن را نیز می شود قاتل نور در طول ساعت طلایی.

آخرین چیزی که شما خریداری (یا پیدا کردم!) برای خانه خود را ؟ قوسی قفسه ای! من شده است به دنبال یکی برای همیشه لطفا برای. من خرید های مختلف قفسه از یک زن در Facebook بازار و دیدم قفسه ای پشت در گاراژ. من پرسید که اگر آن را نیز برای فروش, و او گفت: بله! من تقریبا گریه کرد.

هر گونه مشاوره برای ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق است ؟ اعتماد به غرایز خود و اعتماد روند. من تا به حال بسیاری از مردم به من نزدیک و می گویند که عشق چگونه جسورانه و التقاطی جای من است اما آنها نمی دانند که چگونه برای رفتن در مورد آن را در خانه خود را. تعداد بسیار کمی از قطعات از فضای بودند “برنامه ریزی شده” جلوتر از زمان.

من خودم اجازه می دهد کشیده می شود به ویژه قطعاتی که من می دانم که من دوست دارم و بقیه به محل سقوط. آن را در مورد خرید گران ترین و یا موارد مرسوم آن است که در مورد اطراف خود را با چیزهایی که شما را دوست دارم. طراحی یک فضا است که همیشه یک آزمایش و زیبایی آن این است که شما می توانید همچنان به نیشگون گرفتن و کشیدن تازه کردن و تنظیم مجدد هنگامی که شما نیاز به تغییر سرعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im